NetMeter 0.9.9.9 beta 2

Zīmīgi pēc mēneša ir atjaunojusies arī NetMeter 0.9.9.9 beta 2 608KiB versija. Cerams, ka autors ieturēs šo tradīciju un arī nākošmēnes varēsim ievērtēt kaut vai kārtējo betu – galvenais, lai tā labi strādā. Šīs programmas iepriekšējā versija nedaudz vairāk tika aprakstīta nesenajā apskatā.

NetMeter

Par to, kas jauns, visi klusē.

13 thoughts on “NetMeter 0.9.9.9 beta 2

 1. jancis

  īstenībā, pamēģināju to netlimiter softu. uzliku uz dc upload uz 1 kb un tagad ir normāli. vismaz nav visu dienu pilns ar līčeriem. netlimiter rullz.

  Atbildēt
 2. MIGs

  jancis nu taa tak nevar dariities, Tu jau gribi pats kachaat bet citiem negribi dot?! …… Taatad sanaak ka tu esi HALJAVA , Piedo bet haljavas manaa uztveree nav cilveeki

  Atbildēt
 3. hoz

  jancis: tādus kā tu vajag iznīdēt jau saknē, a to saradušies jau pa pilno netlimitētāju, no citiem velk a pretīm neka nedot maitas. netlimiterus kā rasi vajag iznīcināt.

  Atbildēt
 4. hQuse

  Man ir tāda ideja. Varbūt sākt ar to, ka huba admini pie piekonektēšanās pārbauda, kāds ir klienta ātrums (downloadojot failu sarakstu) un, ja tas neatbilst iestādītajam ātrumam (T1,DSL,Cable) – pieņemt mērus.
  Un cik atceros, ir viena lieta, kas ļoti nodod visus NetLimiter lietotājus (atskaitot DSL lietotājus) – pašā kačāšanas sākumā ir maksimālais ātrums dažas sekundes un tad diezgan strauji pazeminās līdz paliek konstants, piemēram, sākumā ir 200KB/s un pāris sekunžu laikā pazeminās līdz 30KB/s, pēc kā tāds arī paliek. Ja diskonektē un piekonektējas vēlreiz – viss notiek tieši tāpat.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *