The Bat! 2.04.4

The Bat!redbox izteica domu, ka jaunajā The Bat! 2.04.4 3 504KiB versijā ir iekļauts anti-spama spraudnis BayesIt, jo 2.04.1 relīzes izmaiņu sarakstā bija sekojošais.

It includes a few cosmetical changes to 2.04.1 and the updated version of BayesIt! plug-in.
Please note that those who have previous BayesIt! installed, should proceed with BayesIt! update manually.

Par BayesIt kaut kad agrāk rakstīju. The Bat! 2.04.4 pilnais izmaiņu un jaunumu saraksts. Oficiālajā lapā pagaidām vēl nav detalizētas informācijas par jauno versiju.

Pirksti niez uzlikt un notestēt.

21 thoughts on “The Bat! 2.04.4

 1. BlackHalt

  Tā, google dakters bija apciemojis. tagad varu pavisam nedaudz pastāstīt:
  Pārinstalēju pa virsu vecajam 2 kurštur , vissi settingi saglabājās vēstules arī ;).
  Instalejot piedāvā uzinstalēt BayesIt filtru.
  Mazliet šur tur mainījies paskats.
  skatīs tālāk…

  Atbildēt
 2. delfins

  ir gadiijies kadam ja imeilu skaits ir > 3000. tad neraadaa neko diraa !? un velak attieciigi uzkaaraas tas Bats ?
  sitaa pazaudeju meilus :[
  liidziigi kaa Outlook probleema.

  Atbildēt
 3. bush

  pilnīgs joks tas antispama spraudnis. kapēc nevar kā iekš thunderbird? parādi, kas ir, kas nav junk un pēc brīža šams pats saak šķirot un dara to pat labi. un galu galā, varētu jau batot, tik, kā dabūt pastu no thunderbird uz the bat. nivar? nu ta nekā!

  Atbildēt
 4. Benvenuto

  no vienas puses tu coolynx smiiknjaa par XP ofisa muljkjiigajiem latviskojumiem, bet no otras puses tu lieto taadu vaardu kaa “spraudnis”, kas sho lapu padara mazaak baudaamu. driiz buus arii galvene, kaajene un starpene.

  Atbildēt
 5. Dreef

  delfins: tipa man ir 3300 epasti vienaa akontaa un nekaada vaina. Laikam vienreiz kaut kas nogljukoja (iespeejams Beta versija), bet tad uzliku jaunaaku Batu un vinjsh visu atrada ;-). Truukst man news readers tajaa bataa ;-(.

  Atbildēt
 6. Klaids

  Njā, jauka versija, vienīgais negāja Kaspersky plugins, šo problēmu jau atrisināju, ja kādam gadās kas līdzīgs šeit var atrast risinājumu: http://www.nobat.ru/klav.html

  Atbildēt
 7. redbox

  Arsmen: iesākumā tev viņš jāapmāca. T.i – norādi viņam vienādu daudzumu labo un spama pastu. Ja tev kāds draugs vai paziņa atsūta e-pastu un tas nav spams – tad iezīmē viņu kā Mark As Not Junk (Opcija pie Specials), ja tev atnāk spams, atzīmē kā Mark as Junk. Un pēc kāda laika viņš tev spamu pats metīs iekšā Junk Folderī, kuru pats izveidos, tiklīdz tu norādīsi spamu saturošu vēstuli un atzīmēsi to kā Junk. Man jau šobrīd viss lieliski notiekas 😉

  Atbildēt
 8. Janekuss

  Outlooka lietotājiem varu ieteikt Spambayes Outlooka addinu. Strādā ka prieks, pēc “ietrenēšanas” ar 1000 spam mailiem tagad līdz manai paskastei vidēji aiziet 1 spama meils 2 mēnešos. Un, galvenais, ir par frei.

  Atbildēt
 9. Pablo /118/

  [-] The Bat! didn´t work under Windows 95 and 3.51 because it has been statically linked to “TrackMouseEvent” function;
  🙁
  a es vēl uz 3.51 sēžu.. kā nekā par brīvu 😀

  Atbildēt
 10. atapi

  teiksu taa. man staav 1.61 un straadaa kaa zveers..!pa spamu!manas domas ir taadas:nau ko visaas malaas atstaat meilu,tad ar spameriem nebuus darba…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *