Krievi cietumā taisa kompaktdisku ražotnes

Gremlins iesūtīja LETAs ziņu.

Maskava, 20.febr., LETA. Krievijas milicija kādā Novosibirskas cietumā atklājusi nelegālu kompaktdisku ražotni un reida laikā konfiscēja 170 tūkstošus kompaktdisku un kasešu, ziņo aģentūra “Ananova”.

Maitas ne. Cilvēki normālu biznesu uztaisījuši, a tie ņem un visu izposta.

Cietumnieki šajā ražotnē strādāja vairākās maiņās jau trīs gadus. Cietuma administrācija zinājusi par šo ražotni, taču teica, ka “neesot zinājuši, ka tā bijusi nelegāla”.

Cietumam bija līgums ar firmu, kas maksāja darbiniekiem algu un nodrošināja ar iekārtām, CD matricām un kasetēm.

Izmeklētāji uzskata, ka pirāti ierīkojuši šo ražotni cietumā, lai noslēptu to no varas iestādēm.

Milicijai bija vajadzīgas četras kravas automašīnas, lai izvestu ražotnes iekārtas, kompaktdiskus un kasetes. Sagaidāms, ka vairākiem ieslodzītajiem tiks izvirzītas kriminālapsūdzības un pagarināts ieslodzījuma termiņš līdz pat pieciem gadiem.

Ja valsts nerūpējas par saviem cietumniekiem un nespēj nodrošināt daudz maz sakarīgus eksistences apstākļus, tad talkā nāk biznesmeņi, kas izmanto lēto darbaspēku. Rezultātā bija labi visiem, izņemot valsti.

18 thoughts on “Krievi cietumā taisa kompaktdisku ražotnes

 1. kalnietis

  nedomaaju ka kaads tur ljoti gribeeja no savas gribas straadaat.. vareeja taga tos uznjeemeejus ieseedinaat tajaa pashaa kjurkjii .. ieteicams tuvaak tiem kam pagarinaaja terminju:))

  Atbildēt
 2. nja

  totaals stuubums, cietuma priekshnieciiba nezinaaja, ka tur tiek razhoti nelegaalie CD (a kaa tad to vareeja zinaat cietumnieki), pie dzesmas vajadzeeja njemt cietuma priekshnieciibu nevis cietumniekus

  Atbildēt
 3. Dreef

  Lasīju un domāju kā tas var izskatīties dzīvē. Tā arī nesapratu – smieties vai raudāt. Melnais humors tas laikam. Zekiem jau tā grūti un jāatsēž savs ieslodzījuma termiņš, bet te vēl par strādāšanu tev vēl pieliek termiņu… Izies ārā no cietuma un domās, ka strādāt ir nelegāli – atkal iesēdinās ;-).

  Atbildēt
 4. kas tad nu

  nu vismaz ja bizness iet sev cietums labus apstākļus vārētu nodrošināt… restaurējot… bet no biznesa tak tagad atbrīvoti… + 5 gadi…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *