Microsoft Virtual PC 2004 5.3.582

Pagājušā gada oktobrī iznāca pirmā Virtual PC beta, kas nāca jau no Microsoft. Toreiz bija runa, ka Microsoft Virtual PC atbalstīs tikai dažādas Windows versijas, pēc tam teica, ka varbūt arī linux atbalsts tiks nodrošināts, bet visas citas alternatīvās OS nevarēs palaist uz šī virtuālā darba galda.

Godīgi sakot neesmu izmēģinājis nedz iepriekšējo betu, nedz arī domāju testēt šo versiju, jo man šķiet, ka Microsoft ir sačakarējis labu produktu.

Ja iepriekš es labprāt lietoju Virtual PC, jo tas man patika daudz labāk nekā VMware, tad tagad nekas cits neatliek kā lietot VMware.

Varbūt, ka viss nav tik slikti, kā es te stāstu un jaunā Microsoft Virtual PC 2004 5.3.582 19 396KiB versija spārda. Izstrādātāji gan klusē par to, kas šajā versijā ir mainījies. Tad nu testējiet paši.

12 thoughts on “Microsoft Virtual PC 2004 5.3.582

 1. deadmaroz

  Nu tu gan te vecus softus “apraksti”!!! Nezinu lietoju šito versiju jau kādus 2-3 mēn un nekādas probas gan ar linux gan citām alternatīvam OS!!! Bišku ir izmainas salīdzinaot ar iepriekšējo versiju bet nekas īpaš!!

  Atbildēt
 2. endrju

  deadmaroz: nav taisnība. Pēc VmWare tools instalācijas, VmWare’i ir labāka performance uz grafiskām lietām.
  darkz: VmWare ir daudz stabilāks. VirtualPC ir ātrāks, kad instalē OS, bet VmWare mazliet bremzē. Toties, kad uzinstalē OS, tad uz VmWare tas iet ar lielāku sparu. Ir vēl daudz ko teikt kāpēc viņš ir labāks, bet baidos, ka nesapratīsi 😉 [asm coding/hardware/etc]. Vizuāli jau viņi abi ir gandrīz vienādi.

  Atbildēt
 3. endrju

  darkz, ak, jā, un VmWare’i ir arī versija uz Linux.
  Kikko: XP esi pamēģinājis ar Bočs laist? 😉 Win95 un Linux/BSD/etc-unix-style jau var laist normāli. Palasi Bochs forumus, viņu ChangeLog, utt. Bochs ir alternatīva, ja gribās virtuāli laist kādu unix/linux/bsd mašīnu konsoles režīmā, nevis kādu grafisko monstru.

  Atbildēt
 4. Lynx

  Vini nesačakareja labu produktu, jo Āron Giles, viens no galvenajiem VGS (Virtual Game Station, kuru dabuja Sony no Connectix apmēram 4 gadus atpakaļ) un VPC developeriem jau strada Microsofta. Līdz tam VPC bija visparastaka Mac un PC virtuala mašina. Tagad ta ir vislabaka “Microsoft VM”, kura piedava mums virtualus serverus.
  Tagad krievu developeri strada ar vaciešiem un taisa “twoOStwo” (http://www.twoostwo.ru/com (vai org)). Tā ir visperspektīvaka VM, jo viniem jau strada QNX, kura ir vissvarigaka RealTime OS industrialā vidē!!!
  Pirmais labs PC emulators bija “Bočs” (emulators, nevis mašīna, kura ir vēl viena no labakajiem un ta ir opensource). Pēc tam mēs dabujam VMWare (kura pēc VPC pardošanas ir absolutais VM lideris un vispar lidz tam arī bija). Kadi gudrinieki nobrančoja Bočs un taisija plex86 (virtualizēts emulators, gudrs turn) bet vinš tagad ir laikam miris. Kad Connectix pazaudeja VGS, vini portēja VPC uz PC (jo tas bija Mac produxts) bet vinš bija paredzets LAMERIEM.
  Viss, tas ir pilna PC Emu/VM story. Es nerunaju par DOSBox un WINE kuri ir paredzeti tikai vienai OS.
  Es domaju, ka visiem lasitajiem šeit būs interesanti redzet so galvena lapaspuse kopa ar linkiem uz visiem proektiem:
  http://www.connectix.com (VGS, VPC. dead)
  http://bochs.sourceforge.net/ (Bochs)
  http://plex86.sourceforge.net/ (plex86)
  http://www.microsoft.com/windowsxp/virtualpc/ (MS VPC, derived from Connectix VPC)
  http://www.winehq.org (WINE, win-only for *nix systems)
  http://dosbox.sourceforge.net (DOS-only, lieliska iespeja paspeleties reali vecas spēles no EGA/CGA (ka arī vga) eras)

  Atbildēt
 5. Lupus

  Eu, a vispār interesanti… Kā varētu sakarīgi noemulēt datoru priekš QNX? Tbš tā lai viņš tiešām “realtime” (kas nozīmē – reakcija max 150ms laikā) ietu…
  Jāpatestē. Qnx installācijas jau mētājās (kā ex-testerim ;D)

  Atbildēt
 6. eermaniitis

  a kaada x-a peec jalaiz taadas fiichas kaa PC emulatorus? tagad diski lieli, var atveeleet pa partiicijai katram os-am … tad palaizj boot manageri un rullee gurkji bez probleemaam – a shitaadu chakaru … mosh ir ar jeega – mosh kaac paskaidros?

  Atbildēt
 7. coolynx

  eermaniitis: Divos vārdos – strādā vienlaicīgi visās vidēs nerestartējot datoru.
  Un man ir lielas aizdomas, ka šiem emulatoriem tagad būs īpašs noiets, jo tagad arvien vairāk programmatūru izstrādātāji sāk veidot programmas abām vidēm – windows un linux…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *