Sākot ar novembri varēs reģistrēt .eu domēnus

The Register ir atrodama ziņa par to, ka sākot ar šī gada novembra mēnesi varēs sākt reģistrēt .eu zonas domēna vārdus.

.eu Domainnames will be available from November 2004. In March preparation and translation of regulations will begin, followed in June by accreditation of .eu registrars. From September 2004 those holding prior rights to a name (trademarks) can register during a ‘sunrise period’. General registration is planned for November on a first come first served basis for any name not taken during the sunrise period or otherwise blocked from registration.

Tā kā mēs būsim ES zonā, tad arī mūsu uzņēmumi un privātpersonas varēs reģistrēt savus .eu domēnu vārdus.

Lai gan godīgi sakot patreiz Latvijā diezgan daudzi projekti mirst dabīgā nāvē. Patiesībā beidzas piereģistrēto domēnu lietošanas termiņš un tas vairāk netiek pagarināts kā rezultātā daudzi projekti vienkārši pazūd nebūtībā. Bet sliktākais ir tas, ka to vietā nenāk jauni un progresīvi projekti.

23 thoughts on “Sākot ar novembri varēs reģistrēt .eu domēnus

 1. Kakjis

  “[..]daudzi projekti vienkārši pazūd nebūtībā. Bet sliktākais ir tas, ka to vietā nenāk jauni un progresīvi projekti.” He,he, coolynx būs IT informācijas monopolists latviski lasošajā zonā! :)))

  Atbildēt
 2. endrju

  1. Atceros, ka kaut kad atpakaļ kāds cilvēks izteica, ka varētu reģistrēt “saki.eu”
  2. tīģenērns – Tu točna dabūsi pa mūli, zajebaļi jau.

  Atbildēt
 3. ezis2a

  It kā būtu baigais noslēpums, kāpēc tie “jaunie un progresīvie” nenāk. Tāpēc ka tirgus ir maziņais. Tāpēc ka nav baigā customers/consumers/clients bara (teikšu, ka man amerikāņu tipa “patērētāju sabiedrība” riebjas, kas cilvēkos saskata tikai pircējus). Tie, kas kaut ko taisa, taisa to vai nu sevis dēļ (krutumam); firmas – tāpēc, ka “kaimiņam ir, un, tātad, arī man vajag”, mājaslapa ir mūsdienu “atribūts”; sabiedriskie projekti – vai nu aiz labdarības (“gribu kalpot cilvēkiem”), vai arī ambīciju dēļ (parādīt visiem, cik esmu “krūts dizaineris”), vai arī kāds fonds, tipa SFL vai KKF sponsorē. Jau ilgu laiku klusībā perinu dažādus “iekārošanas” plānus, mēģinu veidot šo to uz localhosta. Bet es droši zinu, ka pat ja izdosies kaut ko publiski palaist, to darīšu par savu naudu, un bez īpaši rožainām cerībām uz “biznesa” taisīšanu vietējā webā.. Tas tā, pašpriekam. For “money making” there are other places – ebay, affiliates, adult sites, google adwords etc…

  Atbildēt
 4. sas

  Nu es uztaisīju, vēl nesūdzos par miršanu. Šonakt liekam generālo updeitu, strādājam brīvajā laikā… cīnamies… riita atnaaciet uz www.klase.lv. buus jaunumi… mirst tikai projekti bez idejām 🙂

  Atbildēt
 5. juriz

  Tas tā droši vien ir, ka mirst projekti bez īstas idejas. Vismaz mūsu projektam ideja ir, un šķiet, ka gadu noteikti vēl noturēsimies. Drīz svinēsim pirmo jubileju, un ceru ka kādreiz svinēsim arī 11. Par 101. – Dievs vien to zin. Katrā gadījumā es to droši vien pats nesvinēšu. Visu velkam tīri par personiskajiem līdzkļiem. Tirgošanās kaut kā neiet, laikm nav talants. Vai nu arī tā pati vaina kas citiem interneta veikaliem (tas par mūsu subdomēnu).
  Par pods.lv runājot – tiešām noderīgs pasākums, un tāpēc arī visticamāk drīz neizmirs.
  juriz
  www.mobileaudio.lv

  Atbildēt
 6. juriz

  Vēl kaut ko pateikšu. Nepatīk man tādi projekti, kuri ir tiešām patīkami un noderīgi. Sākumā tie ir bezmaksas, bet tad pēkšņi, kad visiem tas kļuvis gandrīz vai nepieciešams, tiek ieviests maksājums.
  Ar mūsu vortālu tā noteikti nedarīsim, ja nu vienīgi varētu atvērt kādu ziedojumu līniju. , tā lai tas nav piespiedu kārtā.
  juriz
  www.mobileaudio.lv

  Atbildēt
 7. Delf

  juriz. lietojot taadu projektu, tu uzreiz vareeeji saprast ka tas buus bezmaksas. jo neviens LV haljavas netaisiis – haljavas pastaav lai piesaistiitu juuzerus.

  Atbildēt
 8. sorehead

  to sas: tava klase.lv ir kaut kāda bugaina. vai arī vinš nepareizi rāda skaitļus tām klasēm, vai arī man jābūt registrētam lietotajam. karoče, radi tikai konfjūzenus (tas neparko labu neliecina).

  Atbildēt
 9. Janekuss

  Nu, klase.lv par apmeklētāju trūkumu sūdzēties nevar. Vēl tikai pareiza, pārdomāta, gaumīga reklāma un domāju, ka projekts varētu reāli pelnīt.

  Atbildēt
 10. sas

  sorehead: tie skaitļi klasēm netiek dzīvajā rādīti bet gan ik pa laikam updeitoti. cilvēki nāk un iet (tiek mesti ārā visādi lielais lohs un zaraza ausainā 🙂 bet universitāšu sadaļā nav vēl saregulēta registrācijas atēlošana ciparu veidā… bet labs nāk ar kodēšanu!

  Atbildēt
 11. Birdy

  www.klase.lv – ir viens nopietns truukums – nevar atregistreeties no sisteemas – mums vissadi kreisie pieregistreejaaas klasee. So nepaardomaata koncepcija, komentaari bildeem arii naf …

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *