VLC media player 0.7.0 (VideoLAN Client)

Sākumā nebija laika un pēc tam pavisam aizmirsu, ka J.D. iemeta ziņu par to, ka ir iznākusi jauna versija VLC media player 0.7.0 8 428KiB, kas agrāk saucās VideoLAN Client (šī adrese ir domāta visiem tiem, kas sēž tankā un bļauj, ka neko nezin, jo neviens nav iedevis planšetes ar instrukcijām).

Par to, kas jauns var palasīt izstrādātāju lapā. Atrast un lejupielādēt visu pārējo platformu versijas var šeit.

VLC media player 0.7.0 ir iekļuvis arī ziņu slejās – The Register un apspriests Slashdot.org.

Norvēģu programmētājs Jon Lech Johansen, kas kādreiz uzlauza DVD kriptēšanas algoritmu, šoreiz ir uzlauzis Apple piedāvāto iTunes DRM (Digital Rights Management) aizsardzību, kas ļāva atskaņot mūziku tikai uz Windows sistēmām.

Johansen deduced that the system key which locks the locked music to a single Windows computer is derived from four factors: the serial number of the C: drive, the system BIOS version, the CPU name and the Windows Product ID.

“When you run the VideoLAN Client under Windows it will write the user key to a file. The user key is system independent and can thus be used by the GNU/Linux version of VLC,” he explains.

Apejot šo aizsardzību iTunes piedāvāto mūziku var atskaņot arī uz Linux platformas izmantojot VLC media player.

9 thoughts on “VLC media player 0.7.0 (VideoLAN Client)

  1. she`ka

    forši! lietoju VLC jau kopš tās reizes, kad par to izlasiju par to iekš pods.lv..baigi labā manta..praktiski VISU ver vaļā. Lielisks nedavilktu video failu skatīšanai!

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *