NetWorker 2.70

Te nu būs stāsta turpinājums. Tātad ložņājot pa MyIE2 forumu un meklējot maģiskā ķeksīša atrašanās vietu uzzināju daudz jaunas un visai internesantas lietas.

Teiksim es nezināju, ka ir uzmavas arī priekš Mozillas. Bet galvenais, ko es nezināju ir tas, ka ir iespējams palaist vienlaicīgi Internet Explorer un Mozillas logus šādā uzmavā. Principā atkrīt vajadzība pēc MOZiE un citām līdzīgām programmām, kas bija domātas izstrādātājiem.

Es priekš sevis atklāju NetWorker 2.70. Salīdzinoši veca programmiņa, bet piedāvā pārlūkot lapas uzreiz ar abiem pārlūkiem vienlaicīgi. Atšķirības HTML parseros var pamanīt jebkurš pat neizglītots lietotājs – šajā bildītē. Vienā gadījumā parādās visādas fiškas, bet otrā gadījumā figa. Tas parāda cik ļoti par jums rūpējas attiecīgo pārlūku izstrādātāji. 🙂

Un galvenais, ka nav nepieciešamas nekādas papildus zināšanas kā tikai prasme uzlikt Mozilla pārlūku un palaist NetWorker.

Lejupielādēt:
NetWorker 2.70 447KiB Windows 95/98/Me
NetWorker 2.70 451KiB Windows NT/2000/XP/2003

17 thoughts on “NetWorker 2.70

 1. Kaitnieks

  Rēka. Es varētu pasludināt kaut kādo ahunno html jaunfīču kā standartu, izveidot pats savu paarlūku, kas to atbalsta un lamāt visus paarējos, kas manu krutfīču neatbalsta.

  Atbildēt
 2. eermaniitis

  Offtopic
  Help needed!
  luudzu atmetiet kaadu linku, kur apstiities kaa Mozillas ugunsputnu 0,7 pierunaat taa, lai weblapas vinju uzskatiitu par MSIE?

  Atbildēt
 3. Andris

  un kaada jeega no tiem pluginiem? IE ir nelietojams, man FB caur paleenu aarzemju proxy pat laadee aatraak nekaa IE (bez proxy). Pirmo vietu tomeer dodu Operai, jo ir daudz taadas papildus iespeejas pie kaa pierasts un gruuti iztikt.

  Atbildēt
 4. xtra

  mjā… jūdzas jau cilvēki katrs pa savam. esmu redzējis arī, ka cilvēki ļoti aizrautīgi diskutē par to vai pareizi ir kāpt no gultas ar kreiso kāju vai ar labo. šis ir kaut kas no tādas operas.

  Atbildēt
 5. ui

  2 Andris, mozh arii pie shiem jau pierasts?
  application/x-opera-skin
  application/x-opera-configuration-skin
  application/x-opera-configuration-mouse
  application/x-opera-configuration-keyboard
  application/x-opera-configuration-toolbar
  application/x-opera-configuration-menu

  Atbildēt
 6. Andris

  2 ui
  hmm, laikam es esu tomeer atpalicis jo neiebraucu par ko iet runa, kipa skinu customizeeshana? Man skini vienkadziigi, visvairaak pierast pie peles papildus funkcijaam un jaa veel ir pierasts redzeet ar kaadu aatrumu lapas laadeejas. Un par tadiem meesliem kaa pop-up, flyinads utt arii ir labi aizmirsts.

  Atbildēt
 7. Andris

  aizmirsu piebilst par operas iespeeju palielinaat lapu, lai acis nebuutu jaaizmizga censhoties izlasiit font size 1 uzrakstiitu tekstu.

  Atbildēt
 8. ui

  man jau ari vislabak patika Opera (sestaa). bet fakts, ka vinjai ir savi advancetie mime-types, ar kuru palidzibu var
  sadarit brinumus datoraa, neliecina par Baleta attistibu pareizajaa virzienaa 🙁 tas jau sak atgadinat M$ stilu – par droshibu nedomat, tikai par papildus iespejam…

  Atbildēt
 9. Anonīmais

  “Rēka. Es varētu pasludināt kaut kādo ahunno html jaunfīču kā standartu, izveidot pats savu paarlūku, kas to atbalsta un lamāt visus paarējos, kas manu krutfīču neatbalsta”
  viena lieta ir ja tu pasludini kaut ko par standartu, bet ja W3C cilvji to izdara, tad pārlūkiem tas tā kā būtu jāatbalsta

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *