MyIE2 0.9.12

Nekad nebūtu domājis, ka vēl kādreiz ņemšu un spēlēšos ar šo programmu MyIE2 0.9.12.

Pirms vairāk kā gada, kad vēl aktīvi lietoju Internet Explorer, es izjutu nepieciešamību pēc jaunām iespējām kuras bija teiksim Operai, bet nebija ēzelītim. Bija daudz citu tādu pašu lietotāju, kas pretstatā man bija apveltīti ar programmēšanas spējām un prasmi, un bija izveidojuši Internet Explorer papildprogrammiņas, ko es viekli nodēvēju par uzmavām. Šīs uzmavas veikli uzsēdināja virsū ēzelītim un jau ar jaunām iespējām varēja baudīt plašās interneta āres. Par labāko toreiz uzskatīju MyIE, ko arī aprakstīju detalizētāk.

Tagad es lietoju Mozilla Firebird un vairs nav nepieciešamas šīs uzmavas. Bet tā kā darbā testa nolūkos ir nepieciešams lietot vairākus pārlūkus, tad nu sanāk eksperimentēt ar dažādām programmām, kas piedāvā šādu iespēju. Kaut vai tas pats MOZiE.

Izlasīju, ka jaunākā MyIE2 0.9.12 versija atbalsta arī progresīvā pārlūka Mozillas dzinēju – Gecko. Kas, manuprāt, ir baigais rullis. Un nolēmu to notestēt.

Nočakarējos, gan ar šo pasākumu, kamēr atradu kā, tad pārslēgties no Internet Explorer uz Gecko. Izložņāju forumu un atradu daudzas citas vērtīgas lietas, bet vajadzīgo ne. Kad viss šķita slikti un pirksti niezēja nonest nafig to programmu, tad laikam kāds no augšas apžēlojās par manu grēcīgo dvēseli un iebakstīja manu skatienu vienā no foruma ierakstiem kurā, tad arī atradu šo maģisko ķeksīti.

File - New Page - Gecko (ķeksis)

Pārstartējam MyIE2 un lietojam šo uzmavu ar normālu HTML parseri, lai gan ar iespējamiem gļukiem, jo tikai beta. Gribētos jau tam aunam, kurš iebāza šo ķeksīti tik “redzamā” vietā, iespert no visas sirds, lai vairāk tā nejoko, bet tagad es sapratu visa šī pasākuma būtību, bet par to turpinājumā 🙂

MyIE2 fani var lejupielādēt šo versiju ar Gecko parsera atbalstu. Mozilla 1.5 vai jaunākai versijai jābūt uzinstalētai.

MyIE2 0.9.12 Lite 760KiB – bāzes komplektācija. Sīkāk te.
MyIE2 0.9.12 Combo 3 566KiB – šajā versijā ir visādi moduļi un apvalki

8 thoughts on “MyIE2 0.9.12

  1. q

    Man ir uzinstalēts Firebird un tas “Mozilaa ActiveX control”, ko vajadzēja priekš MOZIE un strādā arī ar to, bet gļuki gan panesās.

    Atbildēt
  2. judzins

    man ir tada problema,ka man ir windows xp un es gribu lai vins izskatas ka visi xp ar zilo skinu bet man ir uzlikts ka vins izskatas ka vindows classic,visur izskatijos un nevaru atrast varbut man vajag ieladet kadu programmu, ja kads zin tad ludzu palidziet

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *