Priecīgus Ziemassvētkus!

Vieni jau kaut kur nozuduši Ziemassvētku gaidās, citi raujas vaigu sviedros, lai paspētu vēl pabeigt aizejošā gada darbus. Man nav paveicies, jo darbu vairāk kā saprašanas.

Lai vai kā, bet Ziemassvētku priekšvakarā prāts nesās uz visādām nerātnībām un strādāt negribas itin nemaz. Tā kā neesmu kristīts un uz baznīcu staigāju ļoooti reti, tad nu man ar Ziemassvētkiem ir pavisam citas asociācijas un noskaņojums. Lai nu piedod man kristīgie cilvēki.

Kolēģis palūdza piezīmēt salaveča cepurīti…

Ziemassvētku bāba

Priecīgus un gaišus Ziemassvētkus!

52 thoughts on “Priecīgus Ziemassvētkus!

 1. shadow-warrior

  Man liekas, ka Ziemassvētki sux. Nu nav tur nekas tāds ko vajadzētu svinēt. (Manas domas) , bet priecīgus eniivey.

  Atbildēt
 2. koko

  Nu manuprāt ziemassvētki nesako nu nemaz… Es tāpat kā coolynx neesmu kristīts, taču uzskatu, ka ziemassvētki ir labākais laiks, lai atpūstos un saaktu svinēt visu pagājšgadā labo padarīto :)) tā ka Priecīgus Ziemassvētkus!!!

  Atbildēt
 3. Jazz

  Nav ne vainas Ziemsvētkiem!
  Eu, bet bilde ir OK! Es pat nemanīju, ka tur cepure piezīmēta klāt, pirms neizlasīju! Ļoti dabiski izskatās! Labs piedūriens!

  Atbildēt
 4. ManInBlack

  Par to, vai xmas sucks vai nesux, lai nu katrs spriez pats. Katram drixt but savs subjektivais viedoklis. Un nav jegas meginat parliecinat citus, ka tiesi jusejais ir pareizais. Tapec beigsim skali kliegt, ka sux vai nesux…

  Atbildēt
 5. she`ka

  sveicu coolynx and visus pārējos regulāros podistus ZS 🙂 novēlu labi un veiksmīgi sagaidīt jēzus dzimšanu..tātad – veiksmīgas dzemdības visiem! :))

  Atbildēt
 6. Niknais

  prieciigus, laimiigus, …prieciigus … … … .. .
  [21:01:44] Niknais tu lupas operaciju esi uztaisijis?
  [21:01:49] kaa lupas
  [21:01:53] ka vislaik smiadi taka dzeksons!
  lLet’s be happy, kick back and celebrate the death of Jesus

  Atbildēt
 7. ManInBlack

  Nemsu veraa tavu ieteikumu, LH, modinashu maasu, kas ir atluzusi no leetaa shampja (86 santimi ieksh rimi) pardozeshanas un rakstishu pa jaunu. Mjamz.. fuckin’ valdiiba laikam speciali piedomaa pie tautas nodzirdishanas.. es iepirku kasti leetaa shampja un nu jau tresho tulit bushu piebeidzis. I’m flying… 😉 Ari man sak xmas radities gaishakaas krasaas :))))

  Atbildēt
 8. Gan`X

  He priecīgus jums visiem svētkus. Zēl ka mums te Ogrē nav RIMI moš ar šampi nopirktu :). Bet mums te ir LB veikals kur par 19sant ir MAMBO :).
  Jau biju nopircis 10 pudeles un tagad būs jāpērk vēl. Jo sarūga 🙂 laikam nedrīkst pie radiatoriem turēt. Tapat ar vienu izkodām, biki rūgtens, bet dzerams bij :). Pluss vēl bij ka grādu bij palicis vairāk.

  Atbildēt
 9. ManInBlack

  Pink: nea, nav verts. Dzert jau var, ja grib vienkarshi padzert, slikts jau nav. Bet ja grib kaa baltais cilveks padzert, tad tomer shampis pa tris un uz augshu latiem kvalitates zinjaa ierullee..

  Atbildēt
 10. rumpels

  Jums ari veči priecigus…esmu ieravis bet ziniet nekas jau neiet uz slikto pusi:)…veči turieties un nakamgad atkal parunasim:)…pie dirsas visu un iedzersim par to…nets mums bus un sazinaties kur mes zinasim:-DDD

  Atbildēt
 11. Jānis

  Ko man iesākt?
  Sēžu pilnīgi šokā!
  Paņēmu uz darbu uz mājām, bet izrādās ka manā Outlook Express neienāk pievienotie faili. Redzu ka fails pievienots, bet tas ir pelēkā (neaktīvā) krāsā. Atverot vēstuli (ar dubultklikšķi) vispār nekā nav. Taču ja šo vēstuli pārsūta uz citu pastu, tad var atvērt. Varbūt kāds zin? Vai kaut kas nav kārtībā ar konfigurāciju. JA kāds var palīdzēt, būšu ļoti pateicīgs!

  Atbildēt
 12. peecha

  es gan uz laukiem parāvu līdz savu portābli… un kas pats labākais ka 5 stundas kas parasti tike bezjēgā nonīktas autobusā (turpu+šurpu) šoreiz tika pavadītas skatoties labas filmas 😛 tas nekas ka iespējams es izskatījos: nu tas idiots bez kompja jau nu nekādi laikam nevar :))))

  Atbildēt
 13. anti ZBH

  Salaveci, ManInBlack ir pelnījis žagarus par neprasmi rakstīt ar latviešu burtiem- man likās, ka 4. klasē to jau iemāca.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *