K-Meleon 0.8.2

K-MeleonPavisam nesen iznāca Mozilla bāzētā pārlūka K-Meleon 0.8.1 apakšversija. Izstrādātāji ir uzskatījuši par vajadzīgu palaist tautās jaunu apakšversiju – K-Meleon 0.8.2. Paši viņi raksta, ka jaunā apakšversija mēģinās atgūt pārlūka labo slavu – būt vieglam, labam un stabilam kā arī, protams, drošam. Šī versija varētu sasniegt to mērķi.

Starp citu, šajā versijā ir izlabota Internet Explorer ievainojamība ar adresēm par kuru izvērsās plašas diskusijas. Mozilla pārlūkos tā izpaužas kā nepilnība, jo daļēji maldina lietotāju tā kā statusa lauciņā neparāda pilnu adresi, bet gan tikai tās sākumu līdz tukšuma simbolam.

Atjaunot veco versiju var vai nu uzliekot servisa paku vai arī jaunu versiju.
K-Meleon 0.8.1 service pack 824KiB
K-Meleon 0.8.2 5 176KiB

11 thoughts on “K-Meleon 0.8.2

 1. ui

  intrsanti, kaa tadas lietas labo!? vai tagad statusa rindaa raadiis urlneatencodeetu URLu, vai speciali kabinaas klaat visu aiz NULLes?

  Atbildēt
 2. Vaards

  Bāaaaac, cik pliekani un neitrāli… Es jau ar tādām Ziemsvētku cerībām lasīju kur parādīsies kas “antisemītisks”, lai atkal varētu kārtīgi izvingrināt pirkstiņus pustukšā darba dienā, bet – nekā. Vairāk par: “Starp citu, šajā versijā ir izlabota Internet Explorer ievainojamība ar adresēm par kuru izvērsās plašas diskusijas” tā arī neizdevās pamanīt 😉
  PRIECĪGUS UN AUKSTUS ZIEMASSVĒTKUS JUMS VISIEM!
  (LAI SPEETU PATIESI IZBAUDIIT KARSTVIINA TIIKAMO GARSHU).
  Bija prieks ar Jums kopā šeit būt un spriest par kuulaakajaiem brouzeriem, ESRS, u.c. jautājumiem.
  V.

  Atbildēt
 3. ett

  Iedegsim sodien baltu sveci ar baltam domam, baltiem sapniem un lausimies but tiem, kas Mes esam…
  Prieciigus Ziemassveetkus Podam…

  Atbildēt
 4. Vaards

  Posthuman,
  Mēs noskaitam salkanos pantiņus, tie mums iesēžas aknās, un tad vakarā mēs tās aknas ņemam un kārtīgi izskalojam 😉

  Atbildēt
 5. japets

  2 e-remit: man neruup ziemas saulgriezhi, jo tagad tiks svineeti ziemassveetki! 😛
  btw, offtopic: k-meleon tik tieshaam vienkaarshi lido! protams, ja vinji safixotu visus gljucinjus, kas ik pa briitinjam izlec, tad tas buutu pavisam briinishkjiigi!

  Atbildēt
 6. Sarky

  nee, japet: tagad Tu svinēsi kristmasus. Tiesa, viņus arī sauc par Ziemassvētkiem. Jau kopš kautkāda tur x-padsmitā gadsimta. Vienkārši, lai mūs kristīgākus padarītu..

  Atbildēt
 7. Outlawz

  pēc tā nelielā patča uzlikšanas, ķirzaka ir sākusi gļukot. nevaru pat īsti izstāstīt kā (nejēdzu kas tas par gļuka paveidu). un tā no pārlādes līdz pārlādei.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *