Erased.info palika gadiņš

Ehh, aizstrādājos un tādā stilā. Īsāk sakot – daudz laimes dzimšanas dienā Erased.info! Labāk jau vēlāk nekā nekad…

Erased.info HQ

Erased.info sāka savu darbu tikai pirms gada un nu jau ir viens no lielākajiem privātprojektiem Latvijā, kas raksta par programmatūru. Tiesa gan tikai krievu valodu saprotošai auditorijai.

20 thoughts on “Erased.info palika gadiņš

 1. Picaroon

  nu tas gan man besī- nevar kāds saņemties un LV pīpl saprotamā valodā ar kauko aprakstīt- varbūt vienkāršāk ir izdot RU valodā, jo daudzkas jau ir garavs in .ru?

  Atbildēt
 2. redbox

  armag: Bet, manuprāt, tas ir tīri loģiski, ka šis projekts (pods.lv) ir latviešu valodā, kā nekā tas atrodas LVNetā. RUNetā diez vai tu atradīsi latviešu projektus un varēsi mētāties ar apvainojumiem par vienvalodību – internetā katrs dara, kā tam labāk tīk. Bet nu erased.info tiešām vēlu veiksmi, dažkārt tur ieskatos, ir gan programmatūra, gan diskusijas forumā. Ir tur savs kolektīvs, kas to visu uztur, bet neapšaubāmi, ja būtu LV-valodas atbalsts, tad apmeklētāju tur domājams būtu daudz vairāk.

  Atbildēt
 3. elviss

  Nu mīlu es erased.info…Lai arī krieviski, bet pat nesen uzrakstīja par manu weblapu…podā ko tādu nekad nesagaidīsi! 🙂

  Atbildēt
 4. vaardinsh

  Nu tā jau ir bet /me staigā tikai pa lv resursiem un varu teikt ka mums arī ir viena lapele kas apraksta softiņu ar visām neatliekamjām dāvanām!

  Atbildēt
 5. Filosoff

  thanx, coolynx!
  btw, es regulaari lasu Pods.lv. domaaju par to, ka vareetu izveidot Erased.info versiju latvieshu valodaa, bet tas iisti nav vajadziigs, imho. it tachu Pods.

  Atbildēt
 6. hoz

  bez problēmām protams nevaram iztikt. uzreiz sākam meklēt argumentus par labu vai sliktu krievu vai latviešu saitiem. bet tas taču nav vajadzīgs. vienkārši daudz laimes jubilejā. no sērijas nepatīk neapmeklē. peaz

  Atbildēt
 7. Darkz

  Itkā jau erased irok, bet man tomēr nepiedur lasīt krieviski to, ko es varu izlasīt latviski vai angliski. Enīvei apsveicu ereased.info ar to, ka ir veselu gadu noturējušies virs ūdens.

  Atbildēt
 8. Janks

  nesaprotu sajūsmu par erased. jā, saturs sakarīgs, bet balti un sarkani burti uz melna fona jau nu ir perversija. tieši tāpēc podam bez atzinības par saturu arī atzinība par vienkāršo un lapi pārskatāmo dizainu.

  Atbildēt
 9. Sm

  Ir LV/RU netā arī tādi, kas raksta par programmatūru, nevis tikai atdzejo, apdzejo preses materiālus?
  Mani interesē oriģināli raksti. 🙂

  Atbildēt
 10. kaarleens

  visu cieņu večiem lv pašlaik laikam labākais projekts savā ziņā paskatieties cik viņiem dienā ir ziņu nu tiem kam smadzenes pa īsām un nemāk krievu val palasīt nu ko sory jums 😛

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *