ATI MultiMedia Center™ 8.7 un CATALYST™ 3.8

ATi ir izlaidusi jaunus CATALYST™ 3.8 draiverus priekš savām kartēm un kā viņi paši raksta, tad šie draiveri ir paši krutākie, kas jebkad ir bijuši izlaisti visā kompānijas vēsturē. Praktiski krutuma kalngals – pirksti vēdeklī un meklējam salvetīti ar ko siekalas noslaucīt.
Ja tu lieto kādu ATi Radeon karti un nebūsi izmēģinājis šos draiverus, tad vari sevi uzskatīt par mīksto. 🙂

ATi

Mani pašu gan vairāk interesē vai tie meistari būs salabojuši ATi Multimedia Center 8.7, jo iepriekšējo versiju nācās nonest tāpēc kā tā gļukoja. Pat atļāvos viņiem bugreportu uzklabināt.

Tā kā šie draiveri skaitās krutākie, tad arī daudzi sevi cienoši portāli un vortāli ir ievietojuši aprakstus par jaunajām iespējām un nereālo stabilitāti.
Te būs dažas norādes:
Anandtech.com
Driverheaven.net
Ascully.com
Beyound3d.com
Technologyvault.com

Bez Windows draiveriem ATi ir izlaidusi arī šo to priekš Linux. Bet diemžēl ne priekš visām kartēm.

Graphics Accelerators:
ATI Radeon 8500, 9100, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800, M9, M9+, M10
ATI FireGL 8700, 8800, E1, E2, X1, X2, Z1
Video Driver for Linux:
Driver Version 4.1.0-3.2.8
Driver Version 4.2.0-3.2.8
Driver Version 4.3.0-3.2.8

Bet es piedāvāšu tikai vienu versiju lejupielādei Linux/Xfree86 Driver 4.3.0-3.2.8 4 276KiB. Pārējās versijas var atrast ATi lapā vai radeon2.ru.

Windows:
Windows 2000/XP Driver 6.14.10.6387 7 820KiB
Windows 9x/ME Driver 6.14.10.5046 8 400KiB
Control Panel 6.14.10.5046 12 848KiB
Multimedia Center 8.7 2 4740KiB
CATALYST Uninstaller 308KiB

30 thoughts on “ATI MultiMedia Center™ 8.7 un CATALYST™ 3.8

 1. Zuvs

  Btw, tā arī netiku skaidrībā, kā, izmantojot Catalyst, piespiest strādāt mana Radeon’a tv-out. TV ir tikai A/V ieeja…

  Atbildēt
 2. axxe

  Vai ir kāds jau izmēģinājis? Der arī ne ATI ražotām kartēm?
  Cik esmu meklējis, oriģinālās ATI Radeon Rīgā nav sastopamas 🙁

  Atbildēt
 3. coolynx

  axxe: man nez kapeec shkjiet, ka origjinaalaas ATi vispaar Latvijaa ir retums, jo uz eiropu jau no Kanaadas nekas neatnaak bez specpasuutijumiem, kas attieciigi maksaa.
  a draiverus es lietoju uz savas Hercules kartes bez probleemaam. vieniigi shos veel neesmu notesteejis…

  Atbildēt
 4. peecis aaboliņš

  nu performances zinjaa visi 3-ie ir bijushi vienaadi(ir iznjeemumi), kvalitaates zinjaa apmeeram ar, stabilitaate gan ir palikusi labaaka, plus taa fiicha ja nokrashojas draiveri pc vair snevajag restarteet, taa tureet.

  Atbildēt
 5. Norkjis

  Patiesiibaa jaudiigaakais uzlabojums vareetu buut tas ko agraak sauca par SmartSave(tm) – kartinjas crash gadiijumaa taa automaatiski tiek re-inicializeeta, vairumaa gadiijumu viss turpinaas bez starpgadiijumiem, sliktaakajaa gadiijumaa notiek paareja uz software rendering rezhiimu lai vismaz var saglabaat paveikto darbu. Varam tikai priecaaties ka ATi jau tagad ir realizeejusi prasiibu kas buus obligaata Longhorn driveriem, paareejie shkjiet gaidiis veel paaris gadinjus. Iebuuveetais dinamiskais overclocks ir pie-ejams tikai 9800XT iipashniekiem nepiecieshamaa temperatuuras sensora deelj.
  P.S. Vai to 3 downloadu vietaa nevareeja visu kopiigo packu ielikt?

  Atbildēt
 6. Uibis

  Radeon kartes *man ir patikushas*, kopsh iznaaca 1. Radeon chips. Kas attiecas uz orig. Radeon – nemaz ne sliktaakas ir Sapphire. ATi’m Sapphire ir taads kaa meitas uznjeemums…

  Atbildēt
 7. Vards:

  Kuļik, uzraksti, ka dumā Telia piegriezuse man Google searchu! Bļeģ es atnāku mājās domāju Google negriežas, bet izrādās mājās jau visu dienu nav griezusies. Ahujeļi bļeģ Telia? Man vaig Google.
  Piedošan, ja rupji, bet man viss process apstājas. Switchojos uz AlltheWeb.com.

  Atbildēt
 8. thetrue

  2 Vards: gudriniek, pameegjini google.de, google.fr, google.co.za, etc… es, piemeeram, lietoju google.co.uk, jo google.lv valjaa nedabonu (tipa man proxy settingos uzlikc, lai prieksh .lv adreseem proksi netraucee), kas reaali laikam Latvijaa neatrodas, vismaz man bez proksha neveras, bet Google.com redirektee uz to pashu google.lv. Kad tik teu nav liidziiga probza…

  Atbildēt
 9. Didulis

  Shitie driveri straadaa uz visaam ATI chipseta karteem, kas ir noraadiitas dokumentaacijaa. Un tagad peec coolynx piebildes par ieprieksheejo multimedia center es sapratu, kaadeelj peedeejaa laikaa regulaari karaas man dators. Visu laiku domaaju, ka pievainas overclockings, jo regulaari paarstarteejaas W2k ar Blue screen of death, kas paraadiijaas uz sekundes simtdaljaam un liidz ar to nebija iespeejams noteikt ceeloni. Buus jaaietestee jaunais.

  Atbildēt
 10. Oasis

  Krutie draiveri, kuri gļuko!!!!!!
  Pēc tam, kad atklāju, ka spēle Pure Ponball man gļuko, šie draiveri ātri tika nomainīti atpakaļ uz iepriekšējo izlaidumu, un viss ok!!!
  Lietoju Ati karti 9200, tāpēc šoreiz tā ir čista sakot draiveru vaina.

  Atbildēt
 11. Nejeega

  Varbuut kaads te man var paskaidrot kaa var piereguleet to driveri lai vecie DOS briinumi normaali zem windows ietu. Citaadi man vinjsh kar augshaa visu kompi un taa nav nekaada cita vainaa ka tikai shii briinishkjiigaa drivera.

  Atbildēt
 12. Noot

  pilns ar laameem sliidushi taga visur. blja duraki. 9200 logiski ka tiek suporteets jaunajaa draiverii, fak un liikas rokas nevis draivers. shas testu uzorganizeesim. sek, jadabuu futuremark vai tml.

  Atbildēt
 13. Newsletter

  Reports par 3.8 driveri
  http://www.warp2search.net/modules.php?name=News&file=article &sid=14859&foo=CATALYST%203.8%20Driver%20Report%2010–11

  Atbildēt
 14. dxc

  man kauka ar visvisadiem draiveriem (tb. razhotaja + neta) ati radeon ve rada kaukadas svitras un liekus pikzeljus, panjemu to omega (prieksh citu izstradatajam kakam uz ati chipiem) un vismaz svitru skaits samazinajas un pusi. ghr

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *