VeriSign jaunievedums izraisa masu nepatiku

Pirmdien palaistais VeriSign serviss Site Finder ir izraisījis masveida lietotāju nepatiku. Atgādināšu, ka VeriSign ir pirmā līmeņa .com un .net domēnu regulators. Viņu jaunais serviss Site Finder pāradresē neesošus .com un .net domēnus uz savu lapu un piedāvā rezultātus ar līdzīgiem esošiem domēniem kā arī galvenais iemesls kāpēc vispār tāds serviss tika radīts – piedāvā iespēju iegādāties meklēto domēnu.
LongT iesūtīja silicon.com.

Network operators, anti-spam campaigners, security experts and engineers have hit out at VeriSign over the changes it made to the top level domain system.

Pēc būtības katrs pelna naudu kā māk un galvenais kā var, bet tikai līdz robežai, kamēr tas neskar un negatīvi neietekmē citu cilvēku intereses. Šajā gadījumā VeriSign izveidotais serviss kaitē citiem interneta lietotājiem.

Lieta tāda, ka dažādi servisi, piemēram, pasta serveri pārbauda vai sūtītājs eksistē, Name serveri pārbauda vai domēns eksistē utt. Tagad dēļ VeriSign pasākuma pilnīgi visi .com un .net domēni eksistē un vairs nav iespējams noteikt vai adresāts reāli eksistē vai nē. Rezultātā VeriSign ir izdarījusi lāča pakalpojumu kura sekas ir grūti paredzamas.

Dažu programmu izstrādātāji jau ir izveidojuši papildinājumus savām programmām, kas palīdzēs noteikt VeriSign servisu un attiecīgi rīkosies.

22 thoughts on “VeriSign jaunievedums izraisa masu nepatiku

 1. Dzhonijs

  Mjaa… taa iet kad cilveeki neko nav dzirdeejushji par eetikas normaam un labu uzvediibu… Es jau saprotu ka naudinju gribaas, savaadaak veel nabaga VeriSign nomirs aiz bada un kaads no vinju darbiniekiem nevarees sev jaunu Porche nopirkt 🙂

  Atbildēt
 2. Huh

  Nja… diez kas nav. Uzsitu http://www.ejkapakakaat.com/ Tieshaam domains existee… Labi, http 80-ais ports ir siikums, bet 25-ais ta arii valjaa. Kas notiek ar mailiem, kurus vajadzeetu atmest atpakalj?

  Atbildēt
 3. daysleeper

  vislabakais ir komentars pedejais – tas nudien ir aktuaali. mani jau besii araa munky.com – tiem ari atzari ir visur.

  Atbildēt
 4. Darkz

  Nav darbiniekiem porshu, toties iipashniekam ir tik porshi un maseratti etc, cik darbinieku. taadus kaa verisign noskuut un ar mietu!

  Atbildēt
 5. cyberspace

  Ssodien biju aplukojis jauno Ms Office, nezinu itka jau tas nav jaunums,varbuut kaadam liksies stulbi, bet tas ir skaists!! Ikja jau nekas, bet ssaku saprast, luuk peec kaa ilgojas cilveeki:) Nennemsim veera profesionnallus, bet gan parastul lietotajus!! Man ka cilveekam kas tuvojas sistem arhitekla amatam;) ir ko maacities:)

  Atbildēt
 6. kaspars

  Agnitum Outpostaa (vai citaa iemiiljotaa firewallee) liekam filtru: “Where The Host is: sitefinder.verisign.com, sitefinder-idn.verisign.com, Reject It” un dziivojam taalaak laimiigi. ;))

  Atbildēt
 7. Knagis

  es taa arii neesmu sapratis, par ko ir breeka. man ne skolaa, ne universitaatee, ne darbaa, ne maajaa nekas netiek ne uz kaadu verisignu redirektots. katraa vietaa savs provaideris (lanet, latnet, lattelekom, undernet) :))

  Atbildēt
 8. SomeGoofy

  NewAge, ko shitaa adrese dara?
  http://www.ejkapakakaat.com/
  ( To izdomaja Autors: Huh :: 18.09.2003 / 15:39 )
  ( mani nosuuta uz sitefinder.verisign.com )

  Atbildēt
 9. SomeGoofy

  Laikam jau tiesas darbi pret VeriSign saakushies Orlando, Floridas shtataa:
  http://neowin.net/comments.php?id=13838&category=main
  Rakst a komentaaros ir otrs piemeers prieksh Newage, ko izmeegjinat:
  www.noewin.net
  arii izsniedz sitefinder.verisign.com

  Atbildēt
 10. SomeGoofy

  To: NewAge
  Interesanti gan ….
  Maneejais enviroments: IE6 vai MFirebird 0.6 + ZoneAlarm Free + Apollo MDSL + Obtain DNS server address automatically + Win2k SP4 …
  Kaads ir NewAge?

  Atbildēt
 11. leeds

  coolynx: “Rezultātā VeriSign ir izdarījusi lāča pakalpojumu kura sekas ir grūti paredzamas.”
  Vai vari paskaidrot, kam ir šis lāča pakalpojums izdarīts? Noi teksta varēja saprast, ka tas ir kaitējums, nevis pakalpojums.

  Atbildēt
 12. KRISHA

  Nee es tieshaam saprotu ka daudzi galiigi neceert kaadas sekas shis shits rada.. saakot kautvai ar pashu pirmo. ka jebkursh spamchekers, kaa pashu pashu pirmo step taisa if_domain_exists paarbaudi. ai bjee, es jau vairs nerubiiju kudaa mir katetsa..

  Atbildēt
 13. Roze

  Attiecibaa uz spamu – imho jau labu laiku domaincheks nerisina vairs neko.. Palikukusi vairs ir tikai headeru un contenta analiize.
  Laikaa kad surogaatpasts skaitaa ir paarsniedzis normaalo no Verisign puses spama un domaincheku tas tik ljoti vairs neiespaido.
  Protams par visu pareejo var tikai pabriniities 🙂

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *