Sadarbības piedāvājums no kādas Vācu firmas

Ik dienas mēs saņemam kaudzi ar spama e-pasta sūtījumiem savās pastkastītēs. Kādreiz gadās arī kāds sadarbības piedāvājums, bet ne visi tos lasa, jo spams ir spams un spamam ir vieta miskastē.

Pavisam cita lieta ir, ja mēs saņemam šādu sadarbības piedāvājumu pa parasto pastu. Intereses pēc, tomēr aploksne tiek atplēsta un ziņkārīgās acis pārlasa sūtījuma tekstu. Tālāk jau viss ir atkarīgs no sūtītāja rakstītprasmes un spējas pārliecināt.

Nu jau gandrīz kā tradīcija būs ieviesusies – piektdienas spams. Šoreiz, Kārlis, iesūtīja kādu sadarbības piedāvājumu 85KiB no kādas Vācu firmas Latvijas pārstāvniecības. Lai pietaupītu puņķus un asaras, es atļāvos padzēst firmu un personu datus.

Spriediet paši, vai šādam piedāvājumam ir izredzes iegūt sadarbības partnerus vai nē.

20 thoughts on “Sadarbības piedāvājums no kādas Vācu firmas

 1. Gremlins

  Pedejais teikums ir vienkarsi genials. Un vini naivie doma, ka videjs LV uznemums zin, kas ir CRM :)) Parejais txt gan man likas iekdiena.

  Atbildēt
 2. Budzis

  Neredzu nekaada sakara ar Vaciju. Vareetu buut, ka dzelzi tiek vesti no turienes, bet “rakstnieks” ir bijis krievvalodiigais.

  Atbildēt
 3. Valcha

  Nju iisteniibaa, shitais vareetu buut tulkots gan no vaacu, gan no krievu val. Katraa gadiijumaa meegjinaaju patulkot atpakalj uz abaam valodaam, sanaaca pat tiiri taa nekas :)….anyway tekstinjs ausiis griezhaas….

  Atbildēt
 4. Gan`X

  vienkaarss standarta spams kur censhaas izkraapt no jums naudu. piemeeram piedaavaa baigo labo darbu kur meenesii juus nopelniisiet pat 1000$. bet vispirms par dokumentu noformeeshanu jaasamaksaa nu piemeeram 10$.
  Un protams kad juus esat samaksaajis forma nezinaamaaa kaartaa pazuud no siis pasaules :). Un juus atstaaj beshaa.

  Atbildēt
 5. zigis

  Piedaavaajums ir interesants!:)
  Parasti gan daamas ir cieniitaas bez visaadaam liekaam zilbeem!
  Kungi gan buutu “Augsti godaatie”
  Nerunaajot par gramatikas u.c. klluudaam, kuras vareetu buut raksturiigas krievvalodiigam cilveekam vai ccangalim, visvairaak nomaac taa liekvaardiiba, kas ir raksturiiga zaudeetaajiem un visaadi citaadi pazemotiem cilveekiem!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *