BSA – informācija par pirātiem

Droši vien, ka visi zina, kas par organizāciju ir BSA kā arī ar ko šī organizācija nodarbojas. Lielākai daļai lietotāju šī trīs burtu kombinācija bojā apetīti, garastāvokli, rada galvassāpes utt. Šādas un līdzīgas izjūtas rodas ne tikai parastiem datorlietotājiem, bet arī cilvēkiem, kas interesējas par jautājumiem, kas saistīti ar drošības problēmām. Rupji sakot, viņi vienkārši uzlauž nedrošās sistēmas.

Grrr iesūtīja vienu adresi uz BSA mājas lapas dokumentu, kur var izlasīt sekojošu tekstu.

BSA

Teksts ir redzams tikai iezīmējot attiecīgo rindiņu, jo pats teksts ir baltā krāsā. Pēc datuma spriežot šis teksts jau ir nostāvējis pietiekami ilgi, lai visi interesenti to jau būtu paspējuši izlasīt.

39 thoughts on “BSA – informācija par pirātiem

 1. coolynx

  NewAge: Apollo redaktors sazinaajaas ar mani un es devu piekrishanu par shiis informaacijas publiceeshanu.
  bez tam kaads gandariijums, kad tevi citee arii komercportaali 🙂

  Atbildēt
 2. rfx

  Nu vo…. jau par veelu… man to diemzheel neizdevaas apskatiit, jo BSA jau ir paspeejis izvaakt shito textinju. Aatri gan! 🙂

  Atbildēt
 3. jaseps

  Jazz, cik man zināms, tad cepuri parasti noņem tas, kurš kādam izrāda cieņu. Tāpēc tā vietā, lai viņam (šīsdienas varonim) rautu nost cepuri, varēji piepacelt vismaz savu nāģen.

  Atbildēt
 4. Grrr

  >> gribetu zinaat kaa Grr nejaushi vinju atrada 😛
  >> Autors: grr :: 08.08.2003 / 13:46
  ļoti vienkārši.
  1. viņu atrada nevis grr, bet Grrr (tātad es :P)
  2. atradu viņu tāpēc, ka šorīt runājos ar pāris cilvēkiem par BSA, un nolēmu apmeklēt viņu mājas lapu… un kā interneta browsētāji dažkārt mēdz darīt, ieselektēju teksta gabalu, lai ērtāk atcerēties, kurā vietā pārtraucu lasīt…

  Atbildēt
 5. sonic&sound

  Jaa kuces BSA – vinjiem jau piraatizms neustrauc. Svariigi ir naasiis shnjaukt finanseejumu un viss. Tpo ceeliem meerkjiem.
  Kaa jau kaadreiz rakstiiju – ir tur paziistamie, un vinju pashu ofisaa uz galdiem meetaajas diski no latgaljchika un kompjos piraatisks ir viss, ieskaitot windows commander. vieniigais licenceetais ir piespiedu kaartaa kopaa ar kompiem pasuutiitais windous. aa un no latgaljchika muuzikas diski shiem visu dienu griezhaas ofisaa skaljaa veidaa (tas ir divi panti reizee ILLEGAL_COPY+BROADCAST)…
  biedri bauda taadaa veidaa savu paaraakumu par citiem. ka vinji var. a mees nee.
  bet mees varam arii. un nedriikstam mees abi. vinji tikai sevi nekontrolee un viss.
  bet nelieshi tie ir un hip hip uraa defeiseriem.

  Atbildēt
 6. MZM

  BSA ruleZ! Vai citaadaak buutu tik daudz *nix useru? Nelielam offisam Window$ izmaksas + BSA sodi ir laba motivaacija paarejai uz Linux!
  Bet ja atljauj SQL injectijas, tad taa vien uzprasaas…

  Atbildēt
 7. endrju

  Neizteikšos par to, ka kāds to paziņoja. Tas bija sava veida projekts, bet tagad to kāds “vērīgais” izjauca. Ļoti žēl, jo projekts būtu daudz patīkāmāks (Jums, lasītāji) nekā par šo vienu ziņu. Un šī rindiņa tur stāv jau veselu mūžību. Smieklīgi, ka tikai tagad kāds nospieda Ctrl+A vai arī ar “lasīja ar pelīti” (tb, iezīmējot tekstu).
  Morāle: Ne vienmēr vajag bļaustīties. (argh!)

  Atbildēt
 8. eee

  eee, drformat, kaut kur sen atminos,ka tev labu laiku atpakaļ ļoti patika svešiem serveriem starp rindām bakstīt un nevienam neko nepaziņot. Nabaga datorcentram savulaik mēnešus divus iestarpinājums tekstā stāvēja:) Ka tik šoreiz nebūsi ar roku pielicis ?
  petjkanoblakuspadja

  Atbildēt
 9. m|sc

  Endrju: runājot par to bljaustiishanos, tu tak pac paaris raxtu ieprieskh nobljaavies ka bsa esot uzhakots tik neesot tautai attraadiits 😛

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta.