AIDA32 3.61

Kaut kā agrāk nesanāca uzrakstīt par šo programmu. Laikam jau tāpēc, ka samērā reti rodas vajadzība pēc tāda veida programmām. Šī vajadzība parasti rodas, ja ir nepieciešams noteikt kādi *dzelži* ir datorā. Bieži vien nopērkot jau gatavas komplektācijas datoru kādā no lielveikaliem tu īsti nezini, kas tajā kastē ir iekšā. Tad nu problēmu gadījumā atliek tikai minēt kādus “draiverus” meklēt un likt savai videokartei vai skaņas kartei.

Šādos gadījumos var palīdzēt Aida32. Ļoti vienkārša programmiņa, kas parādīs katras sastāvdaļas nosaukumu.

Aida32

Programma ir pilnībā bez maksas un tiek piedāvāta 3 versijās. Atšķirbas ir tikai to spējās un lielumā. Par to, ko spēj katra no versijām var palasīt izstrādātāju lapā. Principā AIDA32 Enterprise Edition var pilnīgi visu, bet Personal Edition ir apgrieztas pāris tīkla iespējas kā arī tā ietilpinās vienā disketē. Network Edition attiecīgi domāta vairāk darbam caur tīklu.

AIDA32 3.61 Enterprise Edition 2 548KiB
AIDA32 3.61 Personal Edition 2 304KiB
AIDA32 3.61 Network Edition 1 924KiB

9 thoughts on “AIDA32 3.61

 1. palags

  BTW, kura no taam versijaam ietilpinaas disketee??? Es varu spriest tikai peec taa, kas ir rakstiits, pats neesmu novilcis. Vai arii nesekojot liidzi diskeshu attiistiibai esmu ko palaidis garaam? Pienemu, ka 2.3MB zip faila saturs arii neietilpinaas disketee…

  Atbildēt
 2. Kuuminsh

  Eeeemm principaa tie softi kas zem logiem “nosaka” kas pa dzelzhiem ir datoraa ir maigi izsakoties nahuj nevienam nevajadziigi suudi. Janu kaadreiz vajag uzzinaat kaadc dzelzis ir laaciitim veederaa tad tas ir tad kad tu esi uzinstaleejis logus un izdaadaas ka logiem neizdevaas piemekleet piemeerotus driverus. Jaukt kasti valjaa lauziens. Un tad ir ljoti jauki ja ir kaadc buutabls ceedee plaacenis uz kura ir sofc kursh pac maak noteikt kas i kas nevis lien suuda registraa un teelo baigo varoni.. – RE KA ES noteicu kas jums pa dzelzhiem!! peectam kad viss jau ir uzinstaleec un registraa ierakstiic.

  Atbildēt
 3. arca

  Njaa liekas ka dazhiem te ar izmeeriem probleemas. Uzdevums mulkjiem: cik 2 303 kb ir paarveidojot MB ? (atbilde NAV 2.3 MB) !!!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *