Laacz.lv atver jautātavu

Skatos, ka laacz no garlaicības vai mirst nost un ir atvēris jautātavu. Savus blabla var izteikt pie pašas ziņas. Laikam šim apnika atbildēt uz vieniem un tiem pašiem jautājumiem neskaitāmas reizes un izveidoja to visu pasākumu publiski apskatāmu. Tagad tur ir “Atbildētie, Neatbildētie un Ignorētie” jautājumi.

laacz

Zinu, ka nav tāda vārda “jautātava”, bet kāpēc gan LZA Terminoloģijas komisija var izgudrot dumjus vārdus, bet vienkāršie mirstīgie nē? Tapēc te nu būs viens mans izgudrojums. Jautātava – tā ir vieta, kur cilvēki uzdod jautājumus. Manuprāt, skan labi, saprotami un jautri.

8 thoughts on “Laacz.lv atver jautātavu

 1. ManInBlack

  Gari no debesim man suta zinju, ka te ir pilnas iespejas, ka panesisies atkal diskusija par latviesu terminiem :)) pietiek tik kadam kaut ko iepixteties.. ;D

  Atbildēt
 2. ManInBlack

  Vel dazhi jaunievedumi letinju leksikaa.. :DDD
  Ornitologs – cilveks, kas pastiprinati daudz lieto uzturaa alu. Panesas tas viss no taa, ka tika dzerts “Vanags”. Sakaas visadi “janoker kads vanadzins” un pec tam “janopeta kads putnins”, utt.
  Zhubiite – 0.5L alus pudele.
  Kolibri – 0.3L alus pudele – parasti ice bearins.
  Noraut putnam galvu – atkorket pudeli.
  Putns vemj – pudele reali putojas un list pari malam…
  Putnu migracijas celju petishana – vazashanas pa krogiem, utt…
  Apgredzenots putns – tada alus pudele, kur zem korka ir velviena..
  Laipni lugti Ornitologu biedribaa.. Kadam ir vel kadas idejas par sho temu?? :)))
  Pemeginiet ikdienas sadzive palietot shadu terminologjiju. Vecas tantes uz ielas reali atskatas, kad es skalji saku: “Ev, ar ko lai norauj tam putnam galvu…”

  Atbildēt
 3. ulzha

  jautaatava/jautaatuve – cik saprotu no valodas, tad abi ir ok. Tikai speci noteikti katram drusku citu noziimi pierakstiitu.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *