Edmunds padalījās ar saiti uz kuru šodien nejauši uzskrēja tīklā – serials.nite.lv.
Man parasti pārmet, ka es *nolieku* jaunos projektus. Tāpēc es neteikšu, ka tā ir pilnīgi bezjēdzīga lapa, kurā var atrast kaut kur no arhīviem izraktus seriāļus priekš programmām, kas pārsvarā tika lietotas pirms gada vai diviem.
Spriežot pēc datumiem, cilvēks ir ļoti centies meklējot seriāļus priekš tik vecām programmām. Piemēram, manis iecienītais ReGet Deluxe (Pēdējā versija ir v3.3.182). Šīs programmas otro versiju man tā arī nav sanācis redzēt, bet nu prieks, ka vismaz tagad būs seriālis no tās.
05/22/2003 14:09:53 ReGet Deluxe Nezinu Windows 95/98/2K/ME/XP 2.0.88
Nesapratu arī autorizācijas sistēmas nepieciešamību. Manuprāt ir jābūt ļoti lielam cienītājam, lai būtu vēlme reģistrēties šajā sistēmā. No otras puses, priecē tas, ka iekļūt šajā seriāļu muzejā varēs tikai autorizēti lietotāji – antikvariāta cienītāji. Attiecīgi savējie jau sapratīs.
Bet vienu lietu, tomēr es nu nekādi nevaru saprast – kas dzen šos cilvēkus ieguldīt savu darbu, laiku un zināšanas, lai izveidotu, manā skatījumā, nevienam nevajadzīgu projektu. Varēja aiziet uz Gogoļa ielu un pameklēt kādu 0-day seriāļu lapu no kuras, tad arī vākt visu vajadzīgo informāciju. Vai tiešām autors(i) uzskata, ka Latvijā cilvēki ir tik atpalikuši, ka tērēs savu laiku, lai izklaidētos seriāļu muzejā? Lai gan arī seriāļu muzejs ir vajadzīga lieta…
Nu labi. Lai jau taisa ko grib. Tev tachu netraucee viens saits tur vai shur, vai ne?
Klau nevarat kaads paliidzet?? Kaa lai win 2003 uzinstaleeju sis skanju?? neljauj vish man instaleet, saka ka taadas itkaa nemaz nav. utt. integreeta.. Kaads nav saskaaries ar k-ko liidziigu???
BillyBoy: draiverus uzliec no origjinaalaa diska. vai arii uzzini, kas par chipu ar aida32 kaut vai un atrod draiverus.
Vot man teiksim pat ar Gogoļa ielu ir problēmas, tikai .lv trafiks, bet google.lv kautkā neskaitās (mūsu sisadmins, pat ftp=noway), vienīgi par to seriāļu svaigumu gan taisnība.
Gan jau ka viss būs kārtība un ar laiku būs arī jaunie! Es domāju ka autori ja jau uzlika tad jau arī spēs sekot jaunajma softma un likt jaunos s/n:!
Nu kaut vai muzejs, ka tik visi eksponāti būtu īsti,
citreiz gadās ka eksponāts ir, bet jau nelabs.
Lielas jegas nav isteniba, lai gan jauki, ka kads censas. Parasti jau visas progas man stav install mapitee kopaa ar serialjiem.. Ja nu gadas nokacat kaut ko jaunu un labu, kam vajag cracku, es tomer pirmamkartam iesu uz cracks.am, un ja tur nebus, tad shaubos vai te bus.. Un dc++ lietotaji tomer sharo programmas kopaa ar serialjiem parasti.
Cracks.am fuckinie popup baneeri eed nost , a te juus gribat uzreiz lai viss buutu.
Nju jaa, bet man ir gan iistie draiveri ir viss paareejais .. tikai kompis man censhas iestaastiit ka taadas skanjas vispaa nav utt.
neljauj instaleet pat no originaalaa cd
Freeware un OpenSource softs rullee 😀
1) paarliecinies vai tu neesi shamo biosaa atrubiijis nost nejaushi
2) Nomirusi taa tava skanju karte un viss 🙂 pameegjini uzmachiit beck kaadu citu OS tb downgreidot 🙂 ja iet tad nu tev 2003 versija kautkaa nelaimeejusies dabuut 🙂 tb tavai versijai draiveru liste gljukaa
3) Aizej uz veikalu nopeerc pa 12-24Ls skaneni tikai panjem cheku liidz 🙂 un ja arii neiet nes beck 🙂 un saki ka neiet tikai neparaksties uz iebaroshnu tb mainju 🙂
4) peec treshaa punkta vari teikt ka nu tev nav paveicies :))
a man ari win2003 server nevar dabut skanju karti pie dzivibas. bet man laikam jo veca isa sb. 😛
vispaar smiekliigi – panjeema kaac kaada dizainu. Visi saka fui! Ko mees AUTORI tagad bez maiziites palixim .. Tipa no saveejiem zagt nevajag! A no citiem ? …
par tām skaņām un w2k3 – es sāktu ar windows audio services pastartēšanu.
tad vajadzētu visam normāli instalēties.
paldies.
http://astalavista.box.sk
ja tur neatrodu vajadziigo seriaali, tad programma noteikti ir dabonama DC jau crackotaa veidaa, kur vajag tikai uzinstaleet, ja nu galiigi nevar atrast crackoju pac.
khemm… tik neiebraucu, kur tai lapaa ir jaaregjistreejaas =)
2 andriic, paskatiez lapas kontenta apakshaa user:user
laikam tapec lai “neatnaaktu” kaac parseris un nenograbotu taa saucaamo serialju DB
Seriāļu lapas autoram neiet ar latviešu valodu- ierakstījis vārdu nummuru ar diviem “m”.
Nu tas piem. vareetu buut vinja kursadarbs 😛
Nu un vai tagad par katru suudu, kas paraadaas webaa ir jaaliek raksts. Man jau acis asinjo no tiem meesliem un veel te sprauzh degunaa 🙂
Ai ai ai, coolynx, ar ko tu te nodarbojies? Būtu vismaz atsaucīti ielicis, ka informācija ir tikai iepazīšanās nolūkos, nevis šitik te tieši popularizējis pirātismu 🙂 Bet nu tas tā. Šāda lapa dažam labam varētu būt nepieciešama kaut tamdēļ, ka daudziem ir pieejams tikai lv trafiks, līdz ar ko arī Latvijā jamiem ir nepieciešama informācija.
— > MacDemon
Nu ja tu vari un maaki crekot :), tad uzkreko key failu prieksh WhereIsIt 3.50.
man taa kaa zinaashanas pa maz, bet nu astralavistaa un citur taadu drazu dabuut nevar (vai nu nemaaku samekleet).
ar gramatiku arii suudiigi: lietotājus saraksts 😛
kompānijus saraksts tb 😛
tie seriaalji nekam neder un cracki sapish arii triaalversijas