PC Flank WhoEasy 1.0 Agnitum Outpost plug-in

Izdomāju, tomēr ielikt savā ugunsmūrī šo verķi PC Flank WhoEasy 1.0. WhoEasy ir ugunsmūra Agnitum Outpost spraudnis (plug-in) un vienīgā lieta, ko tas māk ir pieslēgties pie whois.ripe.net un dabūt datus par ievadīto IP adresi.

Ja es būtu programmētājs, tad tādu spraudni varētu arī pats uzkodēt. Var jau būt, ka es kļūdos, bet nu tās ir manas domas. Cepinos jau es tikai tāpēc, ka šis ir pirmais (kā raksta Outpost forumā – cerams arī pēdējais) maksas spraudnis priekš Outpost.

PC Flank

Ja pēkšņi kāds izdomā iepirkt šo brīnumu, tad viņam tas prieks izmaksās gandrīz vai $15, pagaidām vēl, zaļos amerikāņu tugrikus. Bet tiem, kas mīl izklaidēties var piezvanīt meitenēm uz karsto sex telefonu: 900-5802457 nu un nokārtot visas lietas bez maksas (telefoniņš no tsrh grupas telefonu grāmatas). 🙂

Starp citu, Agnitum veic akciju un no rītdienas līdz 5.janvārim par katru Outpost PRO versijas licenci dāvanā vēl piešķirs šī te brīnuma, WhoEasy, licenci.

From December 18th to January 5th when purchasing Outpost Personal Firewall Pro you will receive a FREE license of PC Flank WhoEasy (Outpost plug-in) for every Outpost license!

Ja ir interese, tad var izmēģināt arī citus spraudņus, kas ir bezmaksas Agnitum Outpost Plug-ins.

8 thoughts on “PC Flank WhoEasy 1.0 Agnitum Outpost plug-in

 1. bush

  sviestaini, kam man likt vinjaa spraudni(plugins nav latviskaak?), ja vish ir par maxu, un patiesiibaa daudz kas vinjam pietruuxt?

  Atbildēt
 2. Imis21

  Šis raksts liek man domāt, ka šis nebūt nav vienīgais Outpost plugins. Vai ir kāds, kas būtu vērts ievērtēt? Uz doto brīdi mani Outpost Firewall apmierina tāds, kāds nāk no rūpnīcas.

  Atbildēt
 3. coolynx

  Imis21: iemetu vēl saiti uz citiem spraudņiem. Pagaidām gan nav nekas jauns iznācis un esošie spraudņi ir lietotājiem ar specifiskām vēlmēm.

  Atbildēt
 4. alx

  nu nez… var jau buut, ka man rokas liikas, bet shitas produkts (Agnitum Outpost) neveeleejaas ar mani normaali sadarboties – peec 2-3 dienu padarboshanaas jamais bez sirdsapzinjas paarmetumiem pievaacis 200-300Mb atminjas un priecaajaas savaa nodabaa.
  Taa nu biju spiests sho “mazo” zveerinju nomainiit pret Tiny Personal Firewall, kursh mani pilniibaa apmierina.

  Atbildēt
 5. Wiseguy

  Jautājums CLX: Tu esi mēģinājis Outpost uzlikt uz WinXP, kuram ir vairāki lietotāji? Es itkā uzliku, bet sūdi bija tādi, ka jamais šancēja tikai tam userim, kas viņu bija uzlicis. Pārējos accountos viņš pat nedomāja startēties. Tā iemesla dēļ nācās pāriet pie Norton Personal firewall, kautgan Outpost man liekas krietni parocīgāks.

  Atbildēt
 6. coolynx

  Wiseguy: jaa, man uz XP divi lietotaaji un abiem ir outpost. pieljauju domu, ka tas ir tikai PRO versijai, jo arii ar paroli aizsargaat un saglabaat atsevishkjus konfig failus var tikai PRO. Free versija domaata vienam juuzerim. Ja neiet PRO versija, tad brien uz forumu un jautaa.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *