Froogle.com – preču meklētājs

Šorīt iekš zit.lv izlasīju par jauno Google meistardarbu – Froogle.com.

Froogle

Froogle ir meklētajs, kas piedāvā lietotājam meklēt preces no dažādiem interneta veikaliem. Kā jau kārtīgā meklētājā pienākas arī Frooglē nav nepieciešams maksāt nekādu komisiju vai dalības maksu par iesaistīšanos šī meklētāja datubāzē. Lai gan skaidrs, ka šis meklētājs kļūs par iekārojamu vietiņu dažādiem interneta veikaliem, kas vēlēsies reklamēties “sponsorētajās saitēs”, kas, tāpat kā Googlē, atrodas labajā malā.

Es gan nemāku teikt vai maz ir kāds konkurents, kas piedāvā līdzīgu meklēšanu, bet skaidrs ir tas, ka Froogle kļūs par populārāko kaut vai tāpēc, ka tas nāk no Google izstrādātājiem, kas jau ir pierādījuši visai pasaulei, ka viņi ir līderi meklētāju tirgū.

9 thoughts on “Froogle.com – preču meklētājs

 1. rem

  “7. You know what Froogle should do? Let me tell you. Whom do I email?
  We always love to hear from our users and we read all the mail we receive. If you have a question, comment, suggestion, complaint, or personal request that we assist in the transfer of funds from a deposed dictator, please send an email to froogle-support@google.com.”
  no shejienes 🙂

  Atbildēt
 2. zhj

  Sako tas viss. Viena iemesla dēļ – tikai cenas vačo.
  Man svarīgāk par lētuci cenā ir vai konkrētā prece vispār tiek deliverēta ārpus US. Ja šitādas opcijas meklētājā nav tad sorri.

  Atbildēt
 3. kaaposc

  –> zhj:
  nu tad aizsuuti uz feedback, lai jamie izvieto info arii par shipping iespeejaam aarpus US. i Tu buusi prieciigs, ir froogle pilniigaaka un skaistaaka 😉

  Atbildēt
 4. .squash.

  Nepatik man tas uzlabojums LINKIEM, kad uzbrauc paliek dzeltens. Ja jau tik ljoti gribas, tad vareji uzlikt tadu maigi zilu krasu, lai lietotajs redz, ka vinsh ir uz linka, nevis tagad acis jazilbina. P.S. nu tas protams ir gaumes jautaajums, bet nu tomer. Procesors arii nogurst, no shitas nevajadzigas rendereshanas;( Just my opinion.

  Atbildēt
 5. laka

  apple mac os ir mekleetaajs, kas jau no laika gala (senaak nekaa visas googles) speej mekleet news (nejaukt ar mailinglisteem), cenas, piedaavaajumus veikalos utt utjpr

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *