dotNet tīkls tiek slēgts

Ar nožēlu jāsaka, ka dotNet tīkls tiek slēgts, jo kompānija Microlink, kas agrāk bija Delfi un pārņēma visas saistības, tajā skaitā arī hostinga projektus, vairs nepiedāvās hostinga pakalpojumus šim projektam, lai gan iepriekš divu gadu garumā tie tika sniegti. Kā saka dotNet projekta autors:

Vse iz-za togo chto eto bolshe ne Delfi, a Microlink. Drugie vzgljadi, drugie ljudi.

Iespējams, ka jaunā vadība neuzskata par vajadzīgu kā arī izdevīgu ieguldījumu, atbalstīt šo projektu, piedāvājot viņiem bezmaksas hostingu. Tā ir viņu izvēle un šajā jautājumā mēs esam bezspēcīgi.

Taču šī bēdīgā iemesla dēļ daudzi dotNet apakšprojekti arī tiks slēgti. Man personīgi būs žēl šī projekta slēgšana gxp.dotnet.lv. Tomēr nav daudz sakarīgu projektu un slēgt kādu lapu tikai tāpēc, ka nav hostinga ir diezgan stulbi.

14 thoughts on “dotNet tīkls tiek slēgts

 1. Kuģis

  Zheel baigi… Mees arii kaadreiz baiiiiiigi sen tur hosteejaamies – peec tam paargaajaam uz DEAC…
  Haljavnijs shodien pilniigi nekas nav. Hostings veel jo vairaak…
  emuLynx – ja vaig paliidziibu – mailo! Izdomaasim kaut ko…

  Atbildēt
 2. Ag

  No shada viedoklja izejot viss sako.Ja parekinasim cik nocitiem kantoriem ir attiekushies vairak sanaaks, kaut taapeec ka jamiem klientu vairaak, jo DEAC ir jauns kantoris :).Bezjegas texti.

  Atbildēt
 3. JX

  Uuuu, pa seju Microlink, veel pirms 2-3 nedeeljaam biju pamirushajaa Dizzy lapaa iegaajis cerot ka kaut kas jauns buus (ZX fani sapratiis 🙂 )

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *