Spameris dabū trūkties no pretspama

Spam Iekš Neowin.net ir ļoti labs raksts par to kā viens no pasaulē lielākajiem spameriem dabūja izgaršot spamu.

Alan Ralsky ik dienas uz savu $740 000 vērto savrupmāju saņem kaudzi ar reklāmām, bukletiem, brošūrām un citu spamveidīgu pastu, ko ir noorganizējusi anti-spam kopiena. Cilvēki ir parakstījuši šo spameri uz visiem iespējamiem servisiem un tagad katru dienu viņš saņem spama augļus.

Par to kā šis cilvēks ir kļuvis par vienu no pasaules pieciem lielākiem spameriem dēļ kuriem mēs saņemam aptuveni 90% no visa spama, var palasīt šajā lapā.

8 thoughts on “Spameris dabū trūkties no pretspama

 1. guru

  njaa, suutiit pacinjas vinjam tas ir par maz, par maz. njemot veeraa to kaapostu, ko shis nograabis pretiigas lietas darot. puisim, kas jau reiz bankroteejis, feeces chupinja uz sliekshnja ir nieks

  Atbildēt
 2. 72

  izlasiiju garo rakstu…
  “You don’t have to be on a Web site at all. You can just have your computer on, connected to the Internet, reading e-mail or just idling and, bam, this program detects your presence and up pops the message on your screen, past firewalls, past anti-spam programs, past anything.

  niez vinjam kaut ko izdariit…

  Atbildēt
 3. Budzis

  1) 150 spameri bija mineeti, nevis 5 kaa podaa; 2) Niez vai neniez rocinjas, tas nav svariigi, iistos spama pluudus neesam saakushi baudiit, jo tirgus par mazu. Par TV un Radio reklaamaam kautkaa visi juus esat aizmirsushi, bet kas bija kad tikko saakaas!

  Atbildēt
 4. K|NG

  Satiekot draugu uz ielas un sākot lielīties cik tu kruts, tas arī laikam ir spams 🙂 Spams uz e-pastu tas laikam ir tas visīstākais spams. Kas tad īsti ir tas Spams?

  Atbildēt
 5. Grrr

  >> iistos spama pluudus neesam saakushi baudiit, jo tirgus par mazu.
  Pag pag… shitadam spammerim jau galvenais dabut tavu epasta adresi.
  Vinam nahren vai tu esi tirgus dalibnieks vai 13gadigs sikais no Afrikas.
  >> Par TV un Radio reklaamaam kautkaa visi juus esat aizmirsushi, bet kas bija kad tikko saakaas!
  Nakosais solis – reklamas uz SMS… Tikko LMT uz to parakstisies, taa es no shiem atteikshos. 🙂 Hren man mobilais vajadzigs tik loti. Kaut kaa pirms 2 gadiem vel mierigi dzivoju bez.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *