Čečenu nāvinieki ieņem teātri Maskavā

Aleksejs atsūtīja informāciju, ka saits Kavkaz.org ir atliecies dēļ lielās slodzes. Bildi es neliku, jo tādus kļūdu paziņojumus tepat Latvijā esam redzējuši kaudzēm. Toties ziņa ir visai būtiska, lai par to pieminētu.

Kavkaz

Iemesls lielais apmeklējumam ir dēļ tā, ka pirms pāris stundām Maskavā aptuveni 40-50 čečenu kaujinieku kuru starpā esot arī sievietes ir ieņēmuši teātra centru “Nord-Ost” un vairāki simti teātra apmeklētāju ir kļuvuši par ķīlniekiem. Ēka esot mīnēta tāpat kā paši kaujinieki ir apjozti ar mīnām.
Čečenu nāvinieki pieprasa pārtraukt karu Čečenījā un izvest visus Krievijas bruņotos spēkus no valsts.

Ja zvēru iedzen stūri viņam nekas cits neatliek kā tikai uzbrukt.
Manuprāt Krievijas masu mēdiji var saukt viņus par teroristiem, bet šie čečenu nāvinieki ir tādi paši teroristi kā Krievijas bruņotie spēki, kas darbojas Čečenijā. Pie tam čečeni ir atlaiduši bērnus, ārzemniekus un musulmaņus un palikuši ir tikai krievi.

Amerikā divi torņi, bet Krievijā teātris?

Starp citu, Krievijā reālā laikā portālos parādās baneri. Teroristi ieņēma teātri tikai pirms pāris stundām, bet visos portālos jau ir salikti baneri ar šo notikumu. Mums, protams līdz tam vēl augt un augt. Delfos ar var šo to palasīt.

Sīkāku informāciju var lasīt Krievijas interneta portālos:
lenta.ru, dni.ru, rtr-vesti.ru, russianinternet.com – live video, voina.ru – atjaunojas *reālā* laikā. Principā ar šīm norādēm pilnīgi pietiks, lai ietu pa ķēdīti tālāk. Jebkurā sevi cienošā Krievijas interneta portālā ir pieejama informācija par šo notikumu.

34 thoughts on “Čečenu nāvinieki ieņem teātri Maskavā

 1. eyeless

  karsh arii ir terorisms!!! terorisms suukaa defaultaa!!! stop the killing.. stop spreading innocent blood.. vispaar necieshu vardarbiibu.. nah vienmeer kaukur kaadam jaakaro. phe

  Atbildēt
 2. BigUgga

  krievi(t.i. karaviiri) ir lielaaki zveeri, nekaa rakstaa piemineetie checheni. to man jau vecmaaminja pateica – bija laimiigi, ka kara laikaa vaacieshi naaaca, nevis kreivi 🙁

  Atbildēt
 3. taapat vien

  buus komentu rekords podaa 🙂 es gan uzskatu, ka ar shaushanu checheni neko nepanaax, ja vinji visi speetu sadoties rokaas kaa mees atmodas laikaa, tad gan

  Atbildēt
 4. Budzis

  Kaa saka – za co barolis, na to i naparolis! Vai tieshaam krievi ir tik dumi, ka uzskata, ka vini ir vinneejushi? Ar katru gadu vini ir arvien dziljaakaa pakaljaa – agri vai veelu buus jaasaak runaat ar ceceniem, bet jo ilgaak vilcinaasies, jo ar lielaakiem riikljuraaveejiem buus jaarunaa! Bet kaa vienmeer ciesh mieriigie iedziivotaaji 🙁

  Atbildēt
 5. PoRToSS

  Mjaa, miers uz pasaules nekad neiestaasies, protams, ka krievi pashi vainiigi, ka karo chechenijaa, bet checheni jau nav tie nevainiigi jeerinji kurus taapat vien sit. Iemesls jau laikam tika atrast lai dabuut to naftu un armijnieki taisiitu biznesu, bet nevainiigus cilveekus zheel.

  Atbildēt
 6. Sol

  Neliels labojums “Nord Ost” nav teatris, bet izrades nosaukums, kura tika izradiita ienjemtajaa gultnju rupnicas kulturas namaa. Krievijas zinju agenturas neapstiprina, ka kilnieku viduu ir Latvijas iedzivotaji. Kas attiecas uz cecheniem iisti normali jau vinji nav, ir bijusi saskarsme. Krievijai karu vajadzeja beigt jau sen, uzceljot apkart cechenijai zogu un lai vinji varaas savaa sulaa.

  Atbildēt
 7. coolynx

  Sol: par to Nor-ost, infu es ņēmu no lenta.ru, kur skaidri un gaiši uzrakstīts “Teatraļnii centr Nord-Ost”, tā kā es Maskavā neesmu bijis simts gadus, tad attiecīgi nemāku teikt vai tas ir teātra centrs vai nee. 🙂

  Atbildēt
 8. Sol

  coolynx: Tas jau vispar nav butiski, skumjakais ir pats notikums, nedod dievs notikt kaut kam tamliidzigam Latvijaa. Musu “specvienibas” mak tikai svetkos plivinaties trosees no vintakrila. Un nekadi vadoshie specialisti jau ari Latvija nav, kas varetu un zinatu kaa apieties ar teroristiem. Krievijai vismaz ir pieredze ((-. Lai ari Alfa (kadreiz labaaka pretteroristu specvieniiba pasulee), ir diezgan izvarota tomer speci ir palikushi. Vispar jau gari sanaca, bet gribas jau ar kaadu aprunaties. Ieskaties Delfu komentaros,tur visi tikai blauj ari leitiski.

  Atbildēt
 9. coolynx

  Sol: notikums ir skarbs. vieniigi es taa arii nesapratu vai tos citu valstu pilsonjus atlaida vai nee, ja nee, tad tas ir terorisms, ja jaa, tad taa ir sveeta ciinja par briiviibu. es esmu pret jebkaada veida vardabriibu, bet checheni ir karstasiniiga tauta un vinji taapat nepadosies. ja reiz ir speerushi shaadu soli, tad tas noziimee, ka vairaak vinjiem nav ko zaudeet. arii chechenijaa krievijas karaspeeks izniicinaaja mieriigos iedziivotaajus, tad kaada atshkjiriiba, kur tevi nogalina – tavaas maajaas vai teaatrii? ja Putins neizvediis karaspeeku no Chechenijas, tad es nemainiishu domas par vinju un vinjsh ne par santiimu nav labaaks par Checheniem.

  Atbildēt
 10. Sol

  coolynx: Beidzamais ko es dzirdeju, ka teroristi esot sastadiijushi sarakstu ar visiem arzemniekiem, tur ir diezgan daudz ari par nozelu no Latvijas (maate ar 2 pusaudziem). Putins jau karu nesaka, saaka Jelcins. Visam pamata ir nauda. Atskaties vesture ASV ik pargadu uztaisa kaadu lokalu karinju. Protams ne jau savaas maajaas, bet kur citur. Cinja ar cecheniem rit jau parsimt gadus, vienigi Stalina laikaa vinjus izkliedeja pa visu krieviju. Nemieri tajaa laika nebija, jo tika raveeti jau saknee.

  Atbildēt
 11. Aleksejs

  coolynx(13:25): Un tas (“arii chechenijaa krievijas karaspeeks izniicinaaja mieriigos iedziivotaajus”) peec tavaam domaam attaisno pashreizeejos notikumus?
  Bet iedomaajieties, kas tagad notiks ar Checheniem, kas dziivo Maskavaa un citur pa Krievijas teritoriju aarpus Chechenijas… Taadeelj es nebriinos, ka jau vakar vakaraa Maskavas Chechenu diasporas vadiitaajs piedaavaaja apmainiit kjiilniekus pret Maskavas Checheniem… Ja jau sheit, Latvijaa, kura ir relatiivi miermiiliiga (te domaajot, starpnacionaalos konfliktus) DELFOS paraadaas komentaari no seerijas “Visus krievus apshaut” vai tieshi otraadi “Noliidzinat visu Checheniju ar zemi”, tad baidos domat, kaada spriedze valda pashaa Krievzemee. Es negribeetu komenteet, kursh ir vai nav vainiigs shajaa situaacijaa – man skaidrs ir tikai viens “tie kjiilnieki, kas ir tajaa teaatrii NAV nepiekaa vainiigi”.

  Atbildēt
 12. coolynx

  Aleksejs: pilniigi piekriitu, ka kjiilnieki NAV vainiigi, bet ir noticis tas, kas ir noticis un kaa zinaams nekas taapat no zila gaisa nenotiek, jo visam ir kaut kaadi iemesli. Ja checheniem buutu iespeeja vinji noteikti panjemtu par kjiilniekiem visu maskavas domi vai ko taadu, bet vinjiem nav taadas iespeejas. Un tikai izmantojot nevainiigus cilvekus kaa aizsegu vinji iespeejams, ka kaut ko panaaks. ja nee, tad vismaz piesaistiis sabiedriibas uzmaniibu.

  Atbildēt
 13. Aleksejs

  coolynx: Nu, jaa, ja vinji buutu sanjeemushi par kjiilniekiem tieshi politikjus (nebriiniishos, ja starp tiem 700-1000 cilveekiem kaads taads ir), tad buutu savaadaak.

  Atklāti sakot, ļoti šokē ciniskie komentāri DELFOS (gan lat, gan rus) un TVNETā, kas atskan no abu pushu “atmarozkiem” (latviski netulkojas)…

  Atbildēt
 14. coolynx

  Sol: ljoti slikti, ka vinji tur guustaa arii aarzemniekus, jo taadaa gadiijumaa vinji ir teroristi un tas vairs neattaisno vinju riiciibu, vismaz manaas aciis, ne.

  Atbildēt
 15. coolynx

  Aleksejs: “atmorozki” labi tulkojas – atsaldeetie. Delfi ir dzeltenaa prese un spama portaals ar chata paziimeem.
  Man vienalga – krievs vai chechens, ja vinji neko sliktu man nedara un netraucee dziivot, tad, lai dziivo. Un atsaldeetie ir vienmeer bijushi un buus to jau esam noskaidrojushi. Lai gan es savaa zinjaa saprotu chechenus – vinjiem jau vairs nav, ko zaudeet, maajas ir izniicinaatas, gjimenes izpostiitas, naakotnes nav. labaak mirt kaa varonim nekaa tikt nobendeetam lenaa naavee zem naidnieka kjepas.
  Manas prognozes ir – Putins nepiekaapsies, teaatri meegjinaas ienjemt un ies bojaa cilveeki, taa diena tiks atziimeeta kaa seeru diena un checheniju noliidzinaas liidz ar zemi. Putins ziedos paaris simtus inteligjentu, kas bija teaatrii, lai realizeetu savus melnos nodomus.

  Atbildēt
 16. MacDemon

  Viss ir vienkaarshi – ja araabiem nebuutu naftas nebuutu araabu (USA vinjus sen buutu krih-krah-kaput); ja checheniem nebuutu naftas buutu briiva chechenu valsts. Kas tur tik nesaprotams !??

  Atbildēt
 17. Sarky

  Nu nekas vinjam netriicees. Tiem kjiilniekiem gan ir par ko triiceet. Ja saka, ka teroristiem ir uzspljaut uz kjiilnieku dziiviibaam, tad Krievija ir otraa shajaa sarakstaa tuuliit peec vinjiem.

  Atbildēt
 18. cheeter

  Nu, mans viedoklis visam pasākumam Maskavā ir tāds, ka terorisms ir terorisms, lai ar kādiem skaistiem mērķiem kalpotu. Savā lapā jau izliku tekstu par to, ka es apsveiktu čečenus, ja jamie ieņemtu KREMLI vai kādu super-duper militāro bāzi Maskavā, bet civilos aizskart nevajag.
  Ko vainīgi ir tie 3 Latvijas iedzīvotāji, vai arī 62 ārzemnieki , kas ir tur, neko, ja viņus nogalinās, ar ko šo valstu iedzīvotāji, arī Latvijas, ir vainīgi čečenu priekšā ??? Neviens viņus vēl nav atlaidis.
  Un nezinu vai arī krievijas civilisti ir vainīgi, ka politiķu marasmātisko iegribu dēļ slepkavo sievietes un bērnus Čečenijā…

  Kungi un dāmas, karā uzvarētāju nav …. 🙁
  Skumji, ka Maskavai nepietika ar Avganistānu, kur arī lija ne mazums latviešu asiņu, bet arī terorisms nav īstais līdzeklis.

  Nemaz nebrīnīšos, ja naktī krievijas specdienesti uzsāks vērienīgu “ķīlnieku atbrīvošanas” akciju, kuras rezultātā tiks apšauti terotisti un lielākā daļa ķīlnieku…

  Teroristus protams nogalinās “varonīgie specnazi”, ķīlnieki kritīs no “nelietīgo teroristu” ieročiem…
  Skumji

  Atbildēt
 19. Budzis

  Ja kas, neviens no Krievijas politikiem neatsaucaas uz cecenu piedaavaajumu mainiit vienu deputaatu pret 10 kiilniekiem! Logiski, ka viniem interesee tikai sava droshiiba un kabata. Domaaju, ka mieriigaa celjaa shis pasaakums nebeigsies, zinam mees to krievu probleemu “risinaashanas metodi”. 🙁

  Atbildēt
 20. Aleksejs

  2 Budzis: Nu domaaju, ka no valsts droshiibas viedoklja deputaati dara pareizi – nedriikst dekapiteet valsti. No cilveeciskaa, protams, izskataas, ka katrs sargaa pats savu pakalju. Bet jaaprasa, vai pats buutu gatavs mainiities pret kjiilniekiem shaadaa situaacijaa.

  Atbildēt
 21. Vaards

  Pods nu ir iistaa vieta kur sho zinju publiceet un komenteet. Besii araa… Biju uzrakstiijis baigi garo analiitisko komentu, bet beigaas izdomaaju to visu vienkaarshaak un skaidraak noformuleet:
  LOHI!

  Atbildēt
 22. cheeter

  Nevar teikt, ka mana prognoze nepiepildijās.
  Nevaru teikt, ka man par to būtu liels priex 🙁
  Teroristi nogalināti, ķīlnieki izglābti ( gandrīz neviens nav nogalināts – 67), Maskavā atkal valdīs priex un līksmība.
  Cik paredzams bij šis iznākums, cik paredzama čečenu rīcības bezjēdzība un tas kā viņus apšaus ( kā teica Krievijas TV-1 diktors: “… visur mētājās teroristu līķi ar kontrolšāvieniem galvā… “)
  Nu tā lūk, viss humāni un cilvēcīgi.

  Atbildēt
 23. Kaklz

  Es jau neko .. bet nu “Operaacija tika izpildiita kaa peec graamatas un bija ideaala” .. jomajo! .. kaa var buut ideaala operaacija ar 67 nevainiigu cilveeku liikjiem?
  /me sashutis

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *