Netscape Communicator 7.0 Preview Release 1

Netscape fani var lejupielādēt Netscape Communicator 7.0 Preview Release 1 32 188KB. Jā… piekrītu, ka tas brīnums sver šausmīgi daudz, bet jāņem vērā, ka tur ir sabāzti visādi štrunti. Par visiem jaunumiem un iespējām sīkāk var palasīt Netscape saitā.
Pats vēl neesmu uzlicis un laikam jau arī nelikšu, jo man kaut kā pietiek ar Mozillu…

Netscape

[papildināts]
Sorre, šī nav jauna versija, bet gan 2002.06.24. 14:54:00 iznākusī versija. Netscape versijām nesekoju līdzi. Apskatījos rusc.ru saitu un nepiefiksēju, ka nekā jauna tur nav. Jau otro reizi izlasīju tādu lažu rusc.ru saitā uz kuras šoreiz uzķēros arī es 😉

11 thoughts on “Netscape Communicator 7.0 Preview Release 1

 1. losiitis

  izskaidrojiet man kaads… kaada ir starpiiba starp Mozillu un Netscape. Tob, es saprotu, ka tie ir 2i dazhaadi browseri. Bet tomeer – kaapeec Mozillas interfeiss tik ljoti izskataas peec NN, kaapeec arii mozillaa seezh iekshaa Gecko… ta no kurienes kas tur ir ceelies?

  Atbildēt
 2. es

  Bah, nu nee, paldies! Netscape ne uz viena ( 🙂 ) no saviem pc i neveelos redzeet, craps drausmiigs, sver daudz, leeni straadaa, jeega nekaada, Mozillu ar shvaki velk.
  Long live Opera & IE

  Atbildēt
 3. Dreef

  Hmm. Interesanti? Taa ir veel viena Netscape 7.0 Preview Release 1 versija, kas aprakstiita jau lat.times.lv kaadus paaris meeneshus atpakalj, vai arii jamais ir Communicators? Chota putra iestaajusies starp taam versijaam un taa kaa aarzemes man tagad nav, tad arii apskatiities laaga navaru ;-(. Vakaraa ieveerteesim ;-).

  Atbildēt
 4. Delerium

  to [es] Ja Tavā rīcībā ir tikai veci datori, tad saki uzreiz, ka tie nespēj pavilkt modernus un jaunus browserus. Netscape 7.0 PR1 browseris darbojas ļoti sakarīgā ātrumā, lapas ielādē tikai nedaudz lēnāk par Opera. Kas attiecas uz mail klientu, arī tas šai versijai ir diezgan ātrs.
  P.S. Kad nepilni 32MB pārstās būt “drausmīgi daudz”? 32MB operatīvās ir drausmīgi maz, bet, kad jāizbrīvē vietas uz 40GB diska (kas piebāzts ar n * 700MB filmām), tad tas pēkšņi kļūst daudz 😀

  Atbildēt
 5. Lasītājs

  To Delerium: Ja tu tikai sēdi inetā, vai tikai dari kaut ko citu, tad tev protams tas “tikai nedaudz lēnāk par Opera” neko nenozīmē, bet ja tavam Task Maneger tas skrullītis jau tāds pavisam maziņš nu tad gan…

  Atbildēt
 6. KrizZ

  To lasītājs. Man nemazam naf tas spicaakais kompis (AthlonXP1600+;256RAM) un usoju Netsapi7PR1 taa ka priex. Pofig ka backgroundaa dc++ kachaa failus un skan muuzons taapat jamais nemaz naf iipashi leenaaks par ie toties shim ir mazaak caurumu un taapee ari to lietoju.

  Atbildēt
 7. Imis21

  Ta nu gan tev “lēns” kompiitis kaut kaads Athlon XP. Un ko tu saki par Duron 600MHz. Tas jau laikam pat rakstiishanai neder.
  Patiesībā Operas ātrums izpaužas lietošanas ātrumā nevis lapu lādēšanas simdaļsekundēs. Opera ir ātra tādēļ ka ar to var ātri darboties.

  Atbildēt
 8. kraans

  hm,joka peec uzbazu uz sava vecaa 550 pentiuma,ruleeja ka prieks)tikai baigi piebaasts ar visadiemm “kraamiem”(isti nepatika,priekshroku dodu 4.7)

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *