e-Rīga tas ir progresīvi?

Vakar JozhX informēja, ka Rīgas dome ir izsludinājusi konkursiņu portāla “e-Rīga” logotipa un devīzes izstrādāšanai. Bildē var redzēt konkursa noteikumus.

e-Rīga

Smieklīgākais pašam JozhX kā arī man šķiet tas, ka darbi ir jāiesniedz personīgi vai jāsūta pa visparastāko pastu, kas nav elektroniskais pasts.
Interesanti, kur paliek iesaistīšanās elektroniskajā pārvaldē? Vai varbūt elektroniskā iesaistīšanās aprobežojas ar elektrisko hronometru izmantošanu laika uzņemšanā gravējot logotipus uz akmens vai betona bluķiem? Tā kā droši nesiet savas koka, metāla, marmora plāksnītes uz Rīgas domi ar jaunā e-Rīgas portāla logotipiem 🙂
Gan jau arī kādreiz domē ievilks internetu un iemācīs apieties ar datoriem un elektronisko pastu …

5 thoughts on “e-Rīga tas ir progresīvi?

 1. coolynx

  ash: par to internetu es, protams, ka pajokoju… jo agrāk pēc nostāstiem vismaz tur daudzi spēlējās ar viņu tīklu 😉

  Atbildēt
 2. sudrabs

  Kautka baigi interesē cik naudiņas iedalītas šim projektam. Domaaju ka milzīgas. Kautkā man zudusi ticībi vērienīgiem web projektiem, bet tik un tā, lai izdodas!

  Atbildēt
 3. lauznis

  Nja… mani ljoti tas ieintereseeja – un nu es piezvaniiju uz to Domi, paintereseties, vai driikstu ar ziimuli uzzimet vinjiem logotipu utt. ? Man teica ka driikstat. Ta es domaaju uz beernu daarzu aiznest konfektes, lai beerni man saziimee logotipus, un web-saitus, un nu es dabuushu 500 Ls 😀

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *