Code for food

Šito joku ar “will code HTML for food” jeb latviski varētu tulkot kā “programmēšu HTML par barību” jau daudzi ir redzējuši. Es tikai neatceros, kad es to iemetu un vai vispār iemetu podā, bet nu katram gadījumam iemetu vēlreiz.

Razorfish

Bildītē redzamajam bezpajumtniekam rokās ir plāksnīte ar skaisto uzrakstu par programmēšanu un galvā ir cepurīte ar “Razorfish” simboliku. Principā jau pat nezinātājam šī bildīte izsauks smaidu uz lūpām, bet teiksim speciālistiem tas būs dubults joks, jo viņi zin, ka kompānija Razorfish ir viena no vadošajām pasaulē web risinājumu izstrādes kompānijām.
Bet tagad pie nopietnām lietām, kas ir saistītas ar šo joku.

Plāksnīte

No pirmā maija uzsāka darbu projekts codeforfood.org. Projekta galvenais mērķis ir atrast darbu. Viens jauns cilvēks savdabīgā veidā, izmantojot šo augstāk aprakstīto joku, pievērš apkārtējo uzmanību un reklamē sevi darba tirgū.
Šo pāris dienu laikā viņš jau ir izdalījis 450 CV jeb autobiogrāfijas (angliski tas ir resume, bet nu tas pats mums saprotamais CV vien ir), aptuveni 600 vizītkartes un 1000 smaidiņus apkārtējiem. Jaunais cilvēks, kas ir redzams zemāk bildītē cer, ka beidzot viņam paveiksies atrast darbu. Katrā gadījumā savdabīgs veids kā meklēt darbu.

Plāksnīte

5 thoughts on “Code for food

 1. ezis2a

  Pirmā bildīte ir viena no manām mīļākajām, pirmoreiz redzēju to tā pasen iekš kissmyfloppy.com, kas tagad tagad izskatās atkal ir gaisā, tikai pārbraucis uz citu domēnu. Tur ir ļoti daudz šādu bilžu. Bet taa bilde patiesībā atspoguļo tā saucamo “dot com krīzi”, kādā krievu lapā lasīju, ka tur Silikona ielejā notika masveida darbinieku atlaišanas. Tagad to lapu nevarēju atrast, bet ir citas ziņas par tēmu, svaigākas:
  Razorfish покидает Лондон
  Razorfish придется уволить больше работников, чем предполагалось
  Razorfish уволит 22% своих сотрудников

  Tā, pa ceļam uzgāju vēl vienu saitu ar jocīgām bildēm, kur, piemēram, ir atrodama ietaise cūku nogalināšanai Es tā īpaši neiedziļinājos, kā tā darbojas… 🙂

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *