16 thoughts on “www.extreme.lv – atkal *PHP-Nuked*

 1. coolynx

  Andris: īsumā… biju domājis likt to podam, bet uz core’s kastes paskatījos un sapratu, ka pārāk resursrijīgs un lēns. pārāk daudz iespēju, kas netiek izmantotas. tālāk samērā sarežģīts instalācijas process un prasības pret hostingu. tā kā latvijā pat serveri ar php4.1.x un augstāku versiju grūti atrast, tad par tām izvirtībām, kas vajadzīgas priekš eZ vispār var aizmirst. Ja tev ir savs serveris, kas ir vismaz p3 500mhz, tad var padomāt. Drošības ziņā izskatījās daudzreiz labāk par visām nukēm kopā. atceramies confera? 😉

  Atbildēt
 2. Andris

  coolynx: Nu man ir pieejams shells ar php, bet bez mysql. Itkaa jau vareetu dabuut to mysql un tad vareetu paexperimenteet ar to eZ. Ko tu vareetu ieteikt, ja nav sql (vispaar nav neviena datubaaze)?

  Atbildēt
 3. core

  eZ silti neiesaku jo ar to ir liels chakars + ir vajadzigs jaudiigs servers + ir iipashas prasiibas pret php, apache un *sql. coolynx: postnuke no php-nukes atshkjiraas tieshi ar security fishkaam.

  Atbildēt
 4. olegs

  Es zinu, ka PHP-nuke biezhi gljuko, delj taa ka nekad nesanaak to labi nokonfigureet, un salinkot ar MySQL 😛 Bet, Nuke-Post ir labs ar to, ka vinsh visu izdariis pac. Pie instalacijas, vajag webaa atbildet uz vinja jautajumiem. un tas viss :)))

  Atbildēt
 5. Dreef

  Principaa ir viena engine “Pivot tables”, kas straadaa bez sql, bet kaut kaads gljukains izskatiijaas un nepabeigts.
  Un taatad postnukei nav caurumu gribeejaat teikt? ;-). Instalaacijas procesa eertums veel neko nenosaka.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta.