ADM Interactive logotips no malas skatoties

ADM Interactive Olegs atsūtīja interesantu salīdzinājumu kompānijas ADM Interactive logotipam. Kā jums visiem labi zināms, tad šī ir viena no pazīstamākajām webizstrādes firmām Latvijā.
Kā jūs domājiet, kas bija pirmais – cālis vai ola?
Atbilde ir vienkārša …

Conceptz Šo logotipu var atrast internetā vienā no Flash saitiem Flashkit.com. Kādreiz arī es biju pārņemts ar Flash maģiju un tā iespējām un apmeklēju dažādus Flash resursus starp kuriem bija arī šis Flashkit.com. Veidot Flash animācijas tā arī līdz galam neapguvu. Vienīgais, kas man izdevās bija pielabot dažādas Flash spēlītes, lai tās varētu spēlēt bez interneta starpniecības uz sava cietā diska, jo toreiz sēdēju uz iezvanpieejas, bet spēlītes spēlēt ta gribējās 😉
Šajā bildē mēs redzam firmas Conceptz ® logotipu. Savukārt nedaudz zemāk ir neliela animācija kā no šī skaistā logotipa var tikt izveidots ADM Interactive logotips.

Conceptz to ADM Interactive Es neņemos apgalvot, ka šis logotips ir veidots tieši šādā veidā kā tas ir attēlots animācijā, bet pieļauju domu, ka veidojot šo logo no kaut kādiem atmiņas plauktiņiem tika nocelts šis logo, kas bija aizķēries zemapziņā.
Ko es vēl varu teikt, ja nu vienīgi paldies acīgajam un ar fantāziju bagātajam Olegam. 🙂

5 thoughts on “ADM Interactive logotips no malas skatoties

  1. Olegs

    Ups… Chau, coolynx! Nu tu taa forshi visu izdariiji, ka nav pat ko teikt 🙂 Domaaju ka pasham ADM tas var nepatikt, kautgan kas to zin. Ir taads sakam vaards: Tavs ienaidnieks, ir Tavs Draugs – jo vinsh Tev paraada Tavas kljudas, un Draugam jauzliek kaadu graadusu… 🙂 Ataa.

    Atbildēt
  2. Agnis Stibe

    Man, protams, ir prieks par katru ADMinteractive publicitati, ka ari pievienojos Olegam izteikuma par Draugu-Ienaidnieku. Vel jaatzist, ka ir atrasta musu jauna logotipa lidziba ari ar Walkman logotipu, bet tas ko tiesam gribeju piebilst ir tas, ka logotipa tapsana ir japateicas ADMinteractive Lietuvas kolegiem, kuri iekseja regionalaja konkursa uzvareja tiesi ar so logo 🙂 Laimigu un panakumiem bagatu visiem Jauno gadu!

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *