Latvijas Dalnet IRC serveri tiks salinkoti ar Krievijas Dalnetu?

Xakep.ru raksta, ka drīzumā iespējama Krievijas lielākā IRC (Dalnet) tīkla apvienošana ar Latvijas Dalnet tīklu (irc.telia.lv un irc.delfi.lv). Jāatzīmē, ka Xakep nez kāpēc raksta, ka tiek apvienoti lielākie krieviski runājošie IRC tīkli, lai gan man negribētos tam piekrist. Pie tam vēl nav īsti skaidrs, ko pie kura, tad pieslēgs, jo Krievijas Dalnet tīklā ir 600+ lietotāju ar 36 serveriem (!) turpretī abos Latvijas Dalnet serveros ir ap 2000 lietotāju. Un visvairāk mani personīgi uztrauc, kas būs ar Nickserv un Chanserv datubāzēm. Kuru datubāzi nonesīs?
Xakep
Pēc pēdējās informācijas no irc.telia.lv administratora wanderer vārdiem, izriet, ka nekur vēl nav zvanīts par serveru apvienošanu, jo pagaidām iet tikai pārrunas par tādu iespēju. Tātad LV IRC serveru administratori meklē iespējas salinkot .lv serverus ar kādu citu valstu serveriem un Krievijas serveri ir tikai viens no iespējamiem variantiem, kas var arī nenotikt.

6 thoughts on “Latvijas Dalnet IRC serveri tiks salinkoti ar Krievijas Dalnetu?

 1. Andron

  Kaads sakars muusu “ircnetam” ar Dalnetu? Vajag pielinkoties IRCnetam nevis citiem! Bljins… kaukaac sucks. Ar kuru galu tas lohs (wanderers) domaa?
  Andron Mc

  Atbildēt
 2. CHORT

  eu beton tu suukaa. — heh, a ko veel neizomaas, mosh lv linkos ar kjiinu un nonesiis lv chanserv & nickserv datubaazes un peectam visos kanaalos iebaaziis pa kjitajozu botam?
  ja jau lv networks tagad tad lv networks, neieshu es krieviski runaat nearvienu.
  — btw zhuraals xakep nevaldaami sako.

  Atbildēt
 3. keem

  vispaar jau betonam piekriitu.. un nafig visi chanserv un nickserv – pashiem kanaals jaasargaa, un ja ir taadi suukaataaji, ka nemaak nosargaat, pashi vainiigi… uz krievu vai kjiiniedshu valodu arii netaisos paarmesties….

  Atbildēt
 4. aiks [aikasaap]

  echhh… IRCnetisti ..))) nu me jau ar taads pats – lai gan nekaadu ljaunumu no chnaserva un nickserva neredzu: jaa chats un IRC ir kultuuras veidojums, jaa mums tur savas unikaalaas virtuaalas identitaates, bet pamatmeerkjis chatam ir chats, nevis meegjinaajumi nonest 5us+ botus, lai takeoveri uztaisiitu …. :PP vai arii uz sava linuxsha uz kuras eggdrops griezhas pat pinga pakatees nelaist klaat, tajaa zinjaa cs un ns ierullee, nav jaasapringst par kaut kaadiem maziem fluuderiishiem (ja nu vieniigi uz tiem kuri ir iehavojushi nickserv un chanserv uuseru, parolju dbzi :P) vusffff saspamojos…., sorr

  Atbildēt
 5. Yeoman

  Ieliidu krievu dalnetaa (36 serveri), tur pilniigs sviests. Shobriid onlainaa 286 juuzeri, no kuriem 174 ir ircopi. Pie kam, ja pareekjina ka uz centraalaa servera ir 71 juuzeris shobriid, ta uz atlikushajiem 35 serveriem paliek 215 juuuzeri, kas ir videeji 6.1 juuzeris, no kuriem 5 ir ircopi :))) Nedod dievs mums shitaadu nelaimi pielinkos klaat.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *