GitHub cīnās ar lielo trafiku no Ķīnas

Izlasīju, ka lielākais publiskais Git repozitorijs GitHub mēģina tikt galā ar trafiku, kas nāk no Ķīnas. Raksta, ka tur esot DDoS uzbrukums.

Man gan vairāk patika šī daļa, kur raksta, ka ķīniešu meklētājs gāž iekšā savus lietotājus.

Another clue: The majority of attack traffic is coming from users of Chinese search engine Baidu, which denies involvement in the attack and claims it has not been compromised. In its official statement, GitHub appears to be referring to hijacked Baidu users when it described the attack as using “sophisticated new techniques that use the Web browsers of unsuspecting, uninvolved people to flood github.com with high levels of traffic.”

Es pieņemu, ka viņi saprot ar ko atšķiras DDoS no parasta Slashdot efekta. Man liekas smieklīgi iedomājoties, ka simtiem tūkstoši ķīniešu pēkšņi sāka interesēties par veidu kā apiet lielo Ķīnas ugunsmūri. Github serviss neizturēja tādu interesi un uzskata, ka viņu doso. 🙂

3 thoughts on “GitHub cīnās ar lielo trafiku no Ķīnas

  1. mt103

    Var jau ddosot arī caur google, tas nav grūti, bet to ir ļoti viegli piegriezt google pusē. Ņemot vērā ķīniešu poh**ismu, varbūt viņi nemaz neiedziļinās tajā lietā, pie kājas tāds GitHub. Man ir bijusi saskarsme ar sysadminiem no ķīnas, viņu datu centrā nekad nav problēmu, vienmēr problēmas ir tavos scriptos, konfigurācijās utt… pat uz neapgāžamiem faktiem atradīs izskaidrojumu tā vietā lai iztērētu 20 min un pārbaudītu problēmu. Mums viss ir labi un punkts. Uz abuse reportiem arī viņi liek lielu mīksto. Pat spamhaus reti kuru ķīnieti spēj ietekmēt.

    Atbildēt
  2. zaagjis

    Laikam jau tev ir pārāk maz pieejama informācija, lai domātu, kad tas nav dos. Reāli viņus DDoSo. Latvijā vai jebkurā citā Eiropas valstī tieši šādā veidā taisīt DDoS nebūtu iespējams.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *