Lattelecom piedāvās 2000 bezmaksas WiFi punktus (papildināts)

Nesenā akcija ar balsošanu Atver WiFi lapā ir noslēgusies un šobrīd jau ir zināms rezultāts.

Lattelecom WiFi

No šodienas 3.aprīļa Lattelecom piedāvās bezmaksas pieeju 2000 WiFi punktos.

„Paldies visiem balsotājiem par aktivitāti – rezultāti ir pārsteidzoši! Bijām rēķinājušies ar 100-120 Wi-Fi punktiem, pēc kuriem būs pietiekami liels lietotāju pieprasījums. Taču lavīnveida aktivitāte liek mums būt elastīgiem, tāpēc Lattelecom pieņēmis lēmumu atvērt vairāk punktu, nekā gaidīts. No trešdienas bezmaksas Wi-Fi ir pieejams 2000 vietās visā Latvijā. Un izskatās, ka laika gaitā brīva piekļuve bezvadu internetam varētu paplašināties vēl vairāk,” norāda Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Iz Nozare.lv dzīlēm.

Vietas, kur “Lattelecom” WiFi punkti tiks atvērti bezmaksas lietošanai, noteica ar apkārtējo iedzīvotāju balsojumiem, atverot katru punktu, kas saņēma vismaz 100 balsis.

Gabriloviča teica, ka jebkurš, pieslēdzoties kādam no 2000 “Lattelecom” Wi-Fi punktiem, varēs izmantot internetu 30 minūtes pēc tam, kad lietotāja interneta pārlūkā parādīsies 15 sekundes gara reklāma. Pēc 30 minūšu lietošanas varēs turpināt “sērfot” internetā papildus 30 minūtes, noskatoties kārtējo reklāmu.

Attiecīgi, ja neesi Lattelecom abonents, kuram ir maksas pieeja, tad varēsi izmantot ar reklāmām sponsorēto WiFi pieslēgumu.

Tie “Lattelecom” attiecīgo mājas komplektu abonenti, kuriem līdz šim pienācies bezvadu “Lattelecom” Wi-Fi pieslēgums jebkurā no aptuveni 3500 komersanta ierīkotajos bezvadu interneta punktos, tos varēs lietot tāpat kā iepriekš, neredzot reklāmu.

Manuprāt šis ir lielisks risinājums.

Kirils ir uztaisījis lapu, kurā var redzēt visas tās vietas, kurās ir saņemtas vairāk par 100 balsīm.

Ir arī nelielas atšķirības. 😉

Savāktas 266763 balsis. Pietrūka 1621 balsis par 74 no 1567 punktiem.

Skaidrs, ka akcija iet pēc scenārija, bet Kirila rīks ir tas Force majeure, kas nebija paredzēts. Es arī biju dzirdējis, ka ir virs 3000 WiFi pieslēguma vietām, bet tas jau bija pirms gada. Savukārt, atver WiFi lapā tika piedāvāts balsot tikai par 1567 vietām, bet preses relīzē jau sola atvērt 2000 vietas no 3500.

Droši vien, ka kaut kādu tehnisku iemeslu dēļ kartē netika atrādītas visas 3500 vietas un kā kompensāciju par aktīvo balsošanu mums atvērs 2000 jeb visas vietas. 😉

Papildināts

Latvijas Radio ieraksts, kurā tiek intervēts Juris Gulbis saistībā ar šo akciju, kā arī vispār par Lattelecom darbību un mērķiem.

18:30 Real Player 18:30 Windows Media Player Aktuālais temats

12 thoughts on “Lattelecom piedāvās 2000 bezmaksas WiFi punktus (papildināts)

 1. edza

  man domāt, ka tā akcija bija tīri tā prikolam, lai atgādinātu, ka viņi ir. Un atvēra jau tos sabalsotos + vēl pārīti.

  Atbildēt
 2. N.R.

  Man pārstāvis teica, ka atvērta pieeja ir VISIEM no 2000 punktiem, par kuriem varēja balsot. T.i. balsošana bija PR triks. Pārējie 1000 gab ir kaut kādu iemeslu dēļ savādāki, un akcijā nepiedalījās, kā arī netiks atvērti. Kopā 2000+1000 ir 3000 🙂

  Atbildēt
 3. beatmaster

  Kad notika balsošana, apakšā maziem burtiem bija teksts – apmēram, ka LTK patur iespējas neatvērt kādu punktu tehnisku iemeslu dēļ.

  Tā kā PR triks tas bija labs un globāls. Un tehniskie iemesli bija tie wifi punkti, kurus vienkārši negribēja, lai atver.
  Plus – tik ātri atvērt visus punktus nemaz nav vienkāršs pasākums, tā kā noteikti tam vajadzēja globāli sagatavoties masveidā
  Plus2 – piemēram Europa Biznesa centrā šodien apjuku. Ir Lattelecom tīkls un Lattelecom_free. Otram neprasa ne login, ne paroli, ne arī reklāma rādās 🙂 Agrāk nebija

  Atbildēt
 4. Vaards

  > piraats, episkais: 2013.04.04 @ 02:01:10

  Labāk palaid kaut kur Vecrīgā pie kafejnīcām jaudīgu savu linku un nosauc to par „Lattelecom_wifi” un ieslauc jūzeru trafiku – nu tur redirektē visus Paypal, ebay u.c. uz savām formiņām, kur tie iepilda vajadzīgo un tad laimīgi ceļo uz savu izvēlēto resursu.

  Atbildēt
 5. Splinter

  Informācijai – balsošanā netika izlikti un netika atvērti tie punkti, par kuriem pakalpojuma “Wi-Fi Zona” abonenti maksā abonēšanas maksu un/vai nevēlas, lai pie viņa esošai AP būtu neautentificēta piekļuve.

  Atbildēt
 6. Splinter

  Par tīklu nosaukumiem:
  Lattelecom_wifi – brīvā piekļuve, reklāma 15 sek., sesija 30 min.
  Lattelecom – autentificēta piekļuve, pa vecam, kā bija.
  Lattelecom_free – brīvā piekļuve, bez reklāmas, klienta abonēts tīkls, maz vietās.
  Lattelecom_plus – autentificēta piekļuve, vēl testā, atvieglotā autentifikācija – vienreiz ievadi paroles, ierīce atceras. Būs drīz.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *