Dokumentālā filma par The Pirate Bay

Tikko noskatījos dokumentālo filmu par puišiem no The Pirate Bay – TPB AFK: The Pirate Bay Away From Keyboard. Ļoti kvalitatīvi uzņemta filma. Gluži kā mākslas filma. Noskatījos ar baudu. Filma ir zviedru valodā ar angļu subtitriem.

Skarbi patiesībā kā parazītorganizācijas un naudas maisi valda pār pasauli un likvidē šķēršļus no sava ceļa. Starp citu, atradu rakstu, kurā ir kādas konferences ieraksts par mūzikas industriju no kuras iedvesmojoties arī aizguvu šo vārdu parazīts un vēlāk arī izveidoju arī atvasinājumu – parazītorganizācijas, ko bieži vien esmu izmantojis savos rakstos.

Principā šīs konferences ierakstā var dzirdēt skarbu viedokli par to, kas patiesībā ir tās saucamās mūzikas industrijas organizācijās – parazīti. Attiecībā uz šo filmu var vilkt paralēles ar Holivudas līdzīgām organizācijām, kas šajā gadījumā tiesājas ar sistēmas grāvējiem – failu apmaiņas tīkliem. Konference notika 2008.gadā, bet šī tēma ir joprojām aktuāla.

Šī filmiņa ir lieliski uzņemta, bet tajā pietrūkst aktivitātes, kas notiek ierakumu otrajā pusē. Iespējams, ka tāda filmiņa kādreiz arī tiks uzņemta, kad esošā sistēma būs sabrukusi.

Video garāmejot pamanīju iekš TechCrunch.

4 thoughts on “Dokumentālā filma par The Pirate Bay

 1. piraats, episkais

  Jep, arī noskatījos jau naktī no piektdienas uz sestdienu. Respekts tiem, kas to visu stutē.

  Pats smieklīgākais ir tas, ka TPB joprojām ir UP neskatoties uz mafijas centieniem… hahaha

  Cilvēkiem, kam pietrūkst motivācijas koplietot failus, iesaku noskatīties/noklausīties šo skaņdarbu – http://www.youtube.com/watch?v=Bwjy6IUaqUc

  Man motivācija atjaunojas momentā.

  Dodam 24/7/365.

  100Mbit/100Mbit dedicated.

  Epic!

  Atbildēt
 2. pods

  Tā vien gribas salīdzināt ar citu nesenu pilnmetrāžas dokumentālo filmu par kādu citu nozares paradoksu “Minecraft: The Story of Mojang” http://www.imdb.com/title/tt2087878 Teikšu īsi, Minecraftu līdz galam nenoskatījos, man palika nelabi. Turpretī TPB AFK gan viss vietās. Kvalitāte saturā un izpildījumā. Iesaku!

  Atbildēt
 3. wawa

  es arī biju sajūsmā par šo filmu.

  un esmu vienkārši sajūsmā par to, ka TPB joprojām turpina darboties. Ir izveidojuši neskaitāmus proxy serverus, ka šis ir vienkārši neapturams projekts.

  Šis nebeigsies tik ilgi, kamēr parazītorganizācijas nesāks domāt.

  Atbildēt
 4. Maadinsh

  Diezgan daudz jau biju iepriekš sekojis līdzi pirātu līča dienām un nedienām, arī lasījis visas viņu asprātīgās atbildes uz dažādu institūciju piesūtītajām vēstulēm. Filma to visu ļoti labi sasummēja kopā, ļoti labi un kvalitatīvi.

  Tiem, kurus ieinteresēja tēma, vēl viens skatāmais no drusku senākiem laikiem: http://en.wikipedia.org/wiki/Steal_This_Film

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *