Piesakies uz Latvijas blogu topu 2012 Nr.2

Šī gada maijā tika publicēts Latvijas blogu tops, kurā tika atrādīti visi tie blogeri, kuriem bija iespējas un vēlme izvietot Gemius skaitītāju. Kā jau katru reizi, arī šoreiz šis joks izraisīja vētrainas diskusijas un Gemius ir ieplānojuši izveidot atkārtotu Latvijas blogu topu (iz Krizdabz.lv).

Jāpaspēj pievienot kodu savā blogā līdz 31.oktobrim.

Atsaucoties uz blogu autoru izrādīto interesi pēc neatkarīgās trešās puses veidota Latvijas blogu topa, interneta izpētes uzņēmums Gemius šogad jau otro reizi veidos blogu topu, radot iespēju izzināt blogosfēras apmērus un attīstību Latvijā.

Lai aina par blogosfēras attīstību būtu pilnīgāka, Gemius aicina tos blogu īpašniekus, kas vēl nav pieteikuši savu blogu mērījumiem, pievienoties gemiusAudience pētījumam. Kā jau ierasts, statistikas mērījumi blogiem tiek nodrošināti bez maksas.

Lai pievienotos pētījumam, bloga īpašniekam jāievieto Gemius mērījuma kods (skripts) lapas pirmkodā. Blogu īpašnieki, kas vēlas pieteikt savu blogu pētījumam, aicināti sazināties, rakstot uz epastu linda.egle@gemius.com, norādot bloga īpašnieka vārdu, uzvārdu, bloga web adresi un blogā pārstāvēto tematiku. Pieteikšanās norisinās līdz 31. oktobrim.

Vai vajag piedalīties šajā topā? Jā, vajag. Kaut vai tāpēc, lai ieskatītos acīs patiesībai un saprastu, kur tu stāvi, ja tevi izmēra ar šādām metodēm. Un pēc gada iesim virsū Gemius, lai taisa jaunu topu, tad varēsi salīdzināt gadu pret gadu, kā arī izdarīt kaut kādus secinājumu.

Var jau karināt makaronus un spraust batonus ausīs, stāstos par to cik esi ietekmīgs un, ka to tā nevar izmērīt, bet sausi fakti jau runā paši par sevi. Ja nebaidies, ka tevi saskaitīs (диемжел латвиешу валода неатраду), tad pievienojies. 😉

10 thoughts on “Piesakies uz Latvijas blogu topu 2012 Nr.2

 1. coolynx Raksta autors

  Es domāju, ka vari pievienot niku un iekavās vārdu, uzvārdu. Lielai daļai sabiedrības joprojām vēl nav pieņemami niki jeb pseidonīmi. Gemius pēc tam publicēs savu pētījumu un tur gribēs minēt bloga autoru – viņiem varētu būt neērti minēt tikai niku. 😉

  Atbildēt
 2. deni2s

  Kāds tops, tāpat viss skaidrs – krizdabz dominē lv bloguāriju (kvalitatīvi/saturiski/regulāri utt), visi pārējie kaut ko tur mokās līdzi.

  Atbildēt
 3. Krietnums

  @gurkis: tev taisnība, laacz man piedāvāja naudu, lai apmeklēju viņa lapu. Es uzskatīju, ka tas ir neētiski, tāpēc atteicos. Iespējams, ka tāpēc viņš nepiedalīsies arī šogad.

  Atbildēt
 4. Janis

  Krizdabz ir tehniskais blogs, taču piemēram laacz vai baltaisruncis man patīk tāpēc, ka tur ir sadzīviskāki temati. Telefons ir nopirkts. Dators arī. Līdz ar to vismaz man, tas vairs nav aktuāli

  Atbildēt
 5. Atbalss: 2012.gada Latvijā lasītāko blogu Top 10 | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *