Jauns Apple veltīts blogs – Appleblogs.lv

Kopš vakardienas Latvijas interneta plašumos ir parādījies jauns Apple produkcijai veltīts blogs – Appleblogs.lv.

Šis būs trešais no man zināmajiem Latvijas blogiem, kas rakstīs par un ap Apple produktiem. Pieņemu, ka jaunais Appleblogs.lv rakstīs par Apple jaunumiem un gadžetiem, tādējādi konkurēs ar iPods.lv, nevis ar Macpasaule.lv.

Manuprāt, tas ir labs gājiens. Par jauno virzienu Apple mobilajiem + planšetēm un to aplikācijām ir diezgan daudz, ko rakstīt. Šī joma attīstās un pilnīgi noteikti iekaros diezgan lielu tirgus daļu arī Latvijā. Puišiem būs iespēja iedzīt interesentus uz Mac.TunT.lv forumu, kurā plosās Apple lietotāji.

Kaut kad rudenī visticamāk, ka nopirkšu iPhone 5, ja tas iznāks ar visu to, ko sola un mēļo, tad arī būšu pilntiesīgs Apple fanbojs. Jāatzīst gan, ka vēl neesmu pamanījis, izpratis vai novērtējis Macbook Air priekšrocības, bet iPad pilnīgi noteikti ir über alles starp šobrīd pieejamām planšetēm.

Sekosim līdzi Apple jaunumiem.

19 thoughts on “Jauns Apple veltīts blogs – Appleblogs.lv

 1. aha

  Ja par iPad kā labu planšeti vēl varu piekrist, tad iPhone pirkums gan,manuprāt, būtu garām.

  Kā cilvēks, kurš lietojis iPhone ilgu laiku, uzskatu, ka ir pieejami daudz labāki tālruņi: HTC one X, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy Nexus u.c.

  Atbildēt
 2. coolynx Raksta autors

  Nu, līdz rudenim vēl viss var mainīties. 🙂

  Pēc iPad izcili labās pieredzes nopirku Macbook Air un jutos vīlies. Nevar teikt, ka pilnīgs sūds, bet uz to pusi. Vismaz ir skaidrs kāpēc par to fano tikai 1% no cilvēces, kas lieto datorus.

  Atbildēt
 3. N.R.

  Man ir pēdējās paaudzes 11″ Macbook Air, un es uzskatu, ka tas ir labākais nopērkamais laptops. Tas tā, diskusijai lai piešķirtu atsvaru 🙂

  Atbildēt
 4. coolynx Raksta autors

  Kā dzelzis Macbook Air iespējams tiešām ir labākais, kas ir nopērkams, bet ko dod dzelzis, ja tajā nav normālas programmatūras.

  Atbildēt
 5. coolynx Raksta autors

  Nav tik traki. Vienkārši biju cerējis, ka pa 10 gadiem, kopš mēģināju pēdējo reizi OS X, kaut kas būs mainījies. 😀

  Atbildēt
 6. coolynx Raksta autors

  Lai arī cik bēdīgi tas nebūtu, pat linux ieliek OS X. Man ir aizdomas, ka pēc 10 gadiem vairs nebūs ābolīšu, jo tabletes un mobilie būs pelnošāks bizness un nebūs rentabli ņemties ar eksotisko OS.

  Atbildēt
 7. coolynx Raksta autors

  Es biju sapratis, ka tas ir retorisks jautājums.

  Bet, ja interesē mans traktējums, tad lūdzu – normāla programmatūra ir tāda ar kuras palīdzību var salīdzinoši ērti iegūt vēlamo rezultātu.

  Atbildēt
 8. coolynx Raksta autors

  Ļoti daudz visādu sīkumu, kas kopumā veido nepatīkamas sajūtas. No vienas puses it kā esi izmetis bargu naudu un sagaidi, ka viss būss un notiks, bet pretī esi saņēmis skaistu Netbooku, tikai par skaistumu pārmaksājot 5x.

  Nu, piemēram, elementāra lieta – failu menedžers. Nespēju iedomāties savu dzīvi bez Total Commander divām pusēm un cilnēm. Izraku internetā kaudzi ar visādām parodijām, kas nestrādā, tad beigās atradu kaut kādu kropli uz maka, bet tas jau vairs netiek izstrādāts un izskatās nekā. Labi, pofig – jāšos ar peli – kā tur kruta esot – velc peli un kaut kas atveras… Ja reiz klaunu datoru nopirki, tad ej līdz galam, vai ne? 😀

  Domāju par visām jautrībām sataisīšu ekrānbildes un uzrakstīšu normālu ierakstu. Agha, te tev nu bija. Ekrānbildes sataisīju – forši viss notiek. Tūlīt ņemšu un graizīšu. Juhū! Skujas tev ne graizīsi. Kaut kādus batch eksportus var taisīt, smukus nosaukums, bet VIENAI bildei pēc noteiktiem izmēriem “crop” NEVAR uztaisīt.

  Bridu netā un sāku meklēt kādu grafisko redaktoru, kas māk griezt pa pikseļiem. Nošausminājos par OS X grafiskajiem redaktoriem – ko tik ar tiem nevar darīt. Labi, ka ir multiplatformu programmatūra, citādāk es jau sāktu saukt OS X par dauņu OS. 😀

  Es paņēmu pauzi. Laikam esmu pārāk daudz ar sarežģītām sistēmām strādājis un tik elementārās sistēmās vairs neorientējos. 😉

  Būs arī otrais piegājiens un sarakstīšu savus piedzīvojumus, lai noiet tvaiks. Laiks visu dziedē.

  Atbildēt
 9. Normunds

  mu commander. joprojām tiek izstrādāts un ir bezmaksas.
  preview ļauj crop un mainīt izmēru. nebūs gluži kā photoshop ar crop pēc izmēra, bet nu tā viena liekā darbība nemaz tik daudz laika neprasa.

  Atbildēt
 10. NIKS FONTS TITULS

  Man aizdomīgi šķiet, ka rakstam apmeklējumu skaits sniedzas vairākos simtos, bet tikai ir daži komentāri. Kā to varētu izskaidrot?

  Atbildēt
 11. N.R.

  Uj, programmatūras arguments nu gan ir no deviņdesmitajiem ievilcies. Es šodien uzskatu, ka uz Apple ir vairāk jēdzīgu programmu kā uz pārējiem diviem. Vismaz tam ko es daru. Neko nezinu par konkrētajām jomām, bet man ir viss priekš foto, web developmenta, mūzikas, video, dokumentiem, poligrāfijas un pat GIS.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *