Firefox Android Beta versija mobilajām ierīcēm

Žēl, ka ir iznākusi tikai Firefox Android Beta versija un nekad neiznāks Firefox iOS versija. Es labprāt to patestētu uz iPada.

Firefox for Android Beta supports a wide range of Android phones from Android Ice Cream Sandwich 4.0 all the way back to Android Froyo 2.2. This beta update is only offered for Android phones and in English at this time, but we’ll add more languages and deliver a new beta for tablets soon.

Android mobilo ierīču lietotāji var priecāties.

Izvilkums no Mozillas wiki lapas par to kāpēc uz iOS nekad nebūs Firefox.

iPhone/iPad/iPod
We have no plans to release the full Firefox browser for iOS. The iOS SDK agreement requires apps to use Apple’s own JavaScript engine (or none at all, like Opera Mini which downloads pre-rendered pages from Opera’s servers and cannot run JavaScript code in the client). Because of this, we have no supported way to distribute Firefox’s rendering and JavaScript engine to iPhone users.
However, you can download Firefox Home for iPhone, an iOS app that uses Firefox Sync to deliver Firefox bookmarks, browsing history, and tabs to your iPhone or iPod Touch.

Safari ir vienīgais normālais pārlūks uz iPad, ko varētu salīdzināt ar Windows Notepad – tīrs un jauks, bet tas arī viss.

15 thoughts on “Firefox Android Beta versija mobilajām ierīcēm

 1. bubu

  Man labāk patīk Chrome uz Androīda.

  Tas forši sinhronizē manus bookmarkus, historiju, loginus tāpat kā desktop Chrome. Papildus tam mobilais Chrome piedāvā atvērt tabus, kuri man palikuši vaļā uz desktopa Chrome. Gan jau tagad Firefox ir laikam dadzinis Chrome fīčās, bet agrāk tikai Chrome to mācēja bez nekādiem papildu paplašinājumiem.

  Papildu bonuss Chrome uz Androīda – tas nesupportē un nesupportēs flašu 🙂 Nevajag nekādu bloķētāju papildus instalēt.

  Atbildēt
 2. aLz

  bubu: Kad ir bijuši jāvelk atsevišķi flash bloķētāji? Defaultajā Android pārlūkā vienmēr ir varēts atslēgt flashu.

  Atbildēt
 3. Edgars

  firefox tak jau labu laiku uz Androīda, vismaz uz ICS tabletes kopš tās iegādes (2mēneši) to izmantoju. caur google play store.

  Atbildēt
 4. wth

  Pareiz ir, i ir priekš amerikosiem, blondīnēm un bērniem, tiem nav vajadzīgs CITS browseris, Apple par viņiem ir padomājis.

  Atbildēt
 5. coolynx Raksta autors

  Pauls, Chrome varētu būt labāks par Safari. Un izskatās, ka diezgan reāli. Tur jau apakšā ir nauda un nauda cik zināms nesmird jeb Google nesmādē Apple naudu. 🙂

  Atbildēt
 6. Skep

  OK, es saprotu, ka paradumi atšķiras un kāds browseris der vairāk, bet cits mazāk, bet es domāju par to, kad beidzot visi šie Dolphin, Firefox un pārējie mobilie browseri sapratīs, ka viņiem salīdzinot ar Opera Mobile/Mini ir viens neatsverams trūkums, proti, Opera Turbo, kas konkrētajā brīdī man ir ietaupījusi 42% no saņemtā datu apjoma, kam seko, ka Opera varbūt nav vislabākā, bet šī funkcija to padara par visefektīvāko un visātrāko, jo tas ir loģiski, ka uz telefonu nav jēgas sūtīt pilna izmēra lapu, tam ir pārāk mazs ekrāns salīdzinot ar PC. Vai šāda optimizācija viņā galā ir tik sarežģīta, lai to nebūtu vērts ieviest vismaz kā opcionālu fīču? Kāpēc tas nav izdarīts?

  Atbildēt
 7. coolynx Raksta autors

  Skep, ir otrs variants – tiks atrisināts jautājums ar datu apjomu. Kāpēc sevi ierobežot un lietot programmatūru, kas caur apkārtceļiem risina problēmas būtību? Kas notiks pēc tam, kad datu apjoms vairs nebūs kritiskais jautājums, bet tu jau būsi pieradis pie kroplīgām iespējām? Tas ir retorisks jautājums. 🙂

  Atbildēt
 8. Kirurgs

  Bet to ficu tacju var ieslegt un atslegt vai ne? Kapec tam butu jabut kropligam uzreiz?
  http://www.opera.com/browser/turbo/, tur ir rakstits, ka vinji visu laiz cauri operas serveriem un nekas par to ka lapu izkropljo 😉

  Atbildēt
 9. coolynx Raksta autors

  Ja reiz ielaižamies detaļās, tad uz iPad vispār nevar atslēgt to mega fīču, kā rezultātā pārlūks kļūst nelietojams gadījumos, kad proxis nesaprot kaut ko. Operu var nolaist podā. 😉

  Atbildēt
 10. edza

  Kā tur augstāk viens jau minēja firefox androidam jau ir diezgan sen. Funkcijām bagāts, bet šausmīgi lēns un karpās par uz tegra 2 ar 1 GB ram. Google chrome beta, opera un delfīns tai pat laikā iet raiti.

  Atbildēt
 11. NB

  Ar Safari vēl varētu izdzīvot. Nav mans populārākais brauzeris, bet cik nu es ar iPhone brauzēju anyway. Drusku vairāk mani skumdina VLC player iztrūkums uz iOS un tas viss viena sapsihojušās francūža dēļ. Te būs full story:
  http://torrentfreak.com/apple-users-forced-to-pirate-vlc-player-whatever-next-110108/
  P.S. Uzlikt jau viņu var ar jailbreak, bet kaut kā man tas iPhone kļuva gļukains ar jailbreak zem iOS 4. Kad iznāca iOS 5 vairs nemēģināju šo procedūru atkārtot.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *