Nīderlandē tūristiem vairs nepārdos zālīti

Dp.ru raksta, ka Nīderlandes valdība plāno līdz gada beigām ieviest aizliegumu pārdot ārzemju tūristiem zālīti tā saucamajos Coffeshopos.

Заявление о введении запрета продажи конопли иностранным туристам, правительство Нидерландов сделало под влиянием правого политика Герта Ви́лдерс, выступающего за оздоровление нации и против потока мигрантов.

“В целях решения проблем связанным с преступностью и незаконным оборотом наркотиков, политика “открытых дверей” кофешопов будет закончена” – говорится в заявлении министра здравоохранения Нидерландов.

После введения запрета коноплю в кофешопах смогут приобрести только местные жители, но только те, кто зарегистрируется в кофешопах. Каждый кофешоп имеет право зарегистрировать до 1500 таких покупателей.

Tā kā pēdējais laiks visiem interesentiem vēl līdz gada beigām aizšaut uz Amsterdamu uzvilkt kādu kāsīti.

14 thoughts on “Nīderlandē tūristiem vairs nepārdos zālīti

 1. Splinter -> seedeklis

  Paziņojumu, kas aizliedz pārdot kaņepes ārvalstu tūristiem, Nīderlandes valdība izvirzīja politiķa Geert Wilders, kurš iestājas par nācijas atveseļošanu un pret migrantu ieplūšanu, ietekmē.
  “Lai risinātu problēmas, kas saistītas ar noziedzību un narkotiku nelegālo tirdzniecību, ar Coffeshopos atvērto durvju politiku būs cauri” – teikts Nīderlandes veselības ministra paziņojumā.
  Pēc aizlieguma ieviešanas, kaņepes Coffeshopos varēs iegādāties tikai vietējie iedzīvotāji, bet tikai tie, kas būs reģistrējušies. Katram Coffeshopam ir tiesības reģistrēt līdz 1500 pircēju.

  Atbildēt
 2. asiic

  man likās, ka šo blogu lasa cilvēki gados, kuri pieredzējuši vēl padomju laikus un zin krievu valodu. izrādās, lasa arī jaunatne! 🙂

  Atbildēt
 3. andza

  Ar krievu valodas nezināšanu nebūtu jālielās. 🙂
  Ideja ir apsveicama, vēl tikai atliek tikt galā ar austrumeiropas suteneriem Nīderlandē, kuru tur ir ļoti daudz un vārda tiešākajā nozīmē paverdzina meitenes.

  Atbildēt
 4. Splinter

  Jā, es arī domāju, vai katram no tiem 1500 klientiem, būs noteikta arī kāda norma, nu, teiksim, mēnesī? Ja nē, tad tas aizliegums, tak tieši, stimulēs nelegālo tirdzniecību. 🙂
  aLz, bet tūristi uz Holandi brauc ne tikai pēc kāsīšiem.. 🙂 Brauc arī skatīties, piem., ziedus, arhitektūru, sarkanos lukturus. 🙂

  Atbildēt
 5. usver

  vietējie zāles aizstāvji šokā – par paraugu minētā citadele uzskata, ka zāles tūristu pieplūdums nav nekas ūberlabs! Plus vēl nelegālās narkotikas meklē, lai gan zāle atļauta!
  Viņu ilgtermiņa plāns prasītos – ko plāno ar to darīt pēc gada un pieciem. Skaidri redzams, ka kam vajadzēs, tas atradīs. Kaut vietējie tirgos par lielāku maksu.

  Vārds: arī nedomāju, ka ar valodu nezināšanu vajadzētu zīmēties. Viena lieta – likt cilvēkiem saprast, ka ar viņu visu mūžu kirgīzu/whatever valodā neviens nerunās, bet pavisam cita – savām vajadzībām blenzt tekstā kā aunam un neko nesaprast. Daudzas lietas esmu izlasījis un atradis tieši krieviski, pie mums nekad nebūs tāda mēroga saita kā http://talks.guns.ru/ , utt utjpr.

  Atbildēt
 6. Kristaps Ķēdis

  Nu neko. Atliek tikai domāt, ka, ja aizliegs legāli, sāksies nelegālā tirdzniecība 🙂 Tā jau vienmēr ir bijis.

  Atbildēt
 7. IS

  Nav tik vienkāršoti. Tūristi arī var nopirkt, teiksim, 14 dienu viedkarti autorizācijai cofee shopos. Vai palūgt kādam, lai nopērk, tak 101 veids

  Atbildēt
 8. w/e

  Kāda jēga kaut kur braukt, ja visu var dabūt šeit pat?
  Labi nebūs varbūt cita pilsēta un road trips, bet piedūriens tāpat būs.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *