Latvijas uzņēmumu spilgtāko vadītāju Top 9

Šodien ielīdu internetos. Jā – atkal. 😉

Sapratu, ka es varētu no rīta līdz vakaram rakstīt un rakstīt, līdz klaviatūrai taustiņi nodils. Bet tā kā man žēl taustiņu, tad es ciešu klusi un neko nerakstu.

Noskatījos vienu vecu video rullīti (zemāk redzams) par to, ka žurnāls “Kapitāls” ir izveidojis Latvijas uzņēmumu spilgtāko vadītāju “Top 9”. Starp citu, žurnāla elektroniskā versija jau trešo gadu ir pieejama elektroniski bez maksas. Teikšu godīgi, ka es neesmu šī žurnāla lasītājs, lai gan ik pa reizei tajā ielūkojos, lai izvilktu šo to interesantu. Gluži kā šoreiz. Ja šādas iespējas nebūtu, tad visticamāk, ka šī ieraksta arī nebūtu. Tā tāda atruna, lai nenogriež šo iespēju tiem dažiem simtiem lasītāju, kas izmanto šo iespēju. Paldies! 🙂

Tāpat kā mums visiem – arī man patīk dažādi topi. Šajā sarakstā ir uzņēmumu-miljonāru vadītāju tops. Būtu interesantāk, ja nākamā gada topā būtu arī kāds mazais uzņēmējs. Vēl būtu labi, ja pastāstītu detalizētāk par to kā šie vadītāji tur nokļuva. Un katru mēnesi pa vienai intervijai ar vienu no topa dalībniekiem līdz nākamajam gadam, kad tiks publicēts 2012.gada tops.

Video no šī raksta.

2 thoughts on “Latvijas uzņēmumu spilgtāko vadītāju Top 9

 1. Koloquest

  var jau būt, ka “Kapitāla” elektroniskā versija ir bez maksas, bet nu tādā specifiskā veidā:

  “Atvainojiet, pilna žurnāla elektroniskā versija ir pieejama tikai žurnāla abonentiem. Ja esiet abonents, lūdzu, ievadiet savu lietotāja vārdu un paroli. Ja vēl ne – uzziniet vairāk par žurnāla Kapitāls abonēšanas iespējām.”

  Atbildēt
 2. Piebilstot iepr. komentāram

  Cenas ar PVN:
  Fiziskām personām
  Abonēšana 1 mēnesis 2.76 Ls
  Abonēšana 3 mēneši 8.17 Ls
  Abonēšana 6 mēneši 13.8 Ls
  Abonēšana 9 mēneši 21.6 Ls
  Abonēšana 12 mēneši 28.09 Ls
  Juridiskām personām
  Abonēšana 1 mēnesis 3.81 Ls
  Abonēšana 3 mēneši 11.43 Ls
  Abonēšana 6 mēneši 17.68 Ls
  Abonēšana 9 mēneši 26.92 Ls
  Abonēšana 12 mēneši 36.55 Ls

  :/

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *