Jautājums Putinam par jaunajiem policistu nosaukumiem

Pirms kaut kāda laika internetos klīda jautri teksti par to, ka Krievijā ir plānotas milicijas reformas, kuru rezultātā kā viens no punktiem būs nosaukuma maiņa. Ja agrāk ceļu policiju sauca par GBBDšņikiem, tad tagad viņus sauktu par PIDRiem.

Nosaukumi bija visai radoši izdomāti un pat ticami. Tik ticami, ka kāda studentu pārstāve uzdeva tiešu jautājumu Putinam, lai viņš nokomentē šos jautros nosaukumus. Iz Youtube dzīlēm.

Atradu te.

15 thoughts on “Jautājums Putinam par jaunajiem policistu nosaukumiem

 1. Mārtiņš

  Mana krievu valoda nav tā labākā, bet vai Putins vienkārši neaizbrauca no galvenā jautājuma netēmā (kā tas diplomātam būtu arī jādara 🙂 )?

  Atbildēt
 2. Piepe

  Tur jau sīti jautājums nebija. Putinam apstāstīja par saīsinājumiem kas būs/ir jaunajiem spēkiem (tur PISDUN, PIDR), Putins pastāstīja ka pofig pa nosaukumiem, galvenais ir ideja kāpēc tas viss notiek. Bet labi pasmēju gan par sievietes stāstīto, gan paša Putina reakcijām.

  Krievu lapās arī par šo tēmu labas bildes sataisītas, tur: molicija vs policija un bilde

  Atbildēt
 3. Ziedosim Vladimiram

  Internetā ir izveidota mājaslapa bijušā VID muitas kriminālpārvaldes vadītāja Vladimira Vaškeviča atbalstam ziedotvashkevicham.narod.ru . Visi kam rūp šī nepatiesi apmelotā ierēdņa liktenis, ir aicināti ziedot Vladimira Vaškeviča cietuma kontā.

  Atbildēt
 4. PLB

  putļeram fenomenāla spēja nopļurkstēt 5 minūtes nepasakot neko. žēl žurnālistes..gan ja netīšām kāds sabrauks, uzkritīs ķieģelis, vai vienkārši sabaros poloniju.

  Atbildēt
 5. Sarky

  w/e: acīmredzot, arī Tu – žurnālists, ja Tevi tas tā aizskāra, un Tu četru vārdu teikumu ar četrām (!) kļūdām spēj uzrakstīt (divi komati, atstarpe, locījums). 🙂

  Viens IQ līmenis ir rupjus jokus uztvert par patiesību, nākamais, vēl zemāks – to publiski jautāt Valsts prezidentam.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *