Elkor logo pa lēto

Tviterī pamanīju kādi čiepstienu no Normunda.

Elkors ir uzzinājis par krīzi un grib izbraukt pa lēto http://j.mp/ekqi3L%0A 300Ls par logo?

No vienas puses sasmējos, no otras sabēdājos. Vai tiešām Elkoram iet tik slikti?

Palīdziet Elkoram. 😀

No sērijas – Подайте бедному на пропитание.

42 thoughts on “Elkor logo pa lēto

 1. normunds

  ak jā, man kaut kā liekas, ka tik gaumīga fona autors mierīgi varētu arī uzzīmēt logo. bez ironijas, sludinājuma fons man patīk (ja vien nav kaut kur nošpikots/pārzīmēts).

  Atbildēt
 2. normunds

  coolynx, neesmu dizaineris, nepateikšu. bet gaumīgs fons, nenoliedzami. tagad daudzi izmanto četrstūrus ar noapaļotām malām.

  Atbildēt
 3. nenenene

  lai arī fons smuks, bet fona veidotājs vēl dzīvo “table” laikmetā 😀 (nu nevaidzētu eksistēt tai sprauga starp apakšējo fona daļu un augšējo :D)

  Atbildēt
 4. Aiduss

  Piekrītu pēdējiem diviem komentāriem. Atraduši gan par ko cepties 🙂 300 Ls par labu 3D vizualizāciju var prasīt a te vienkārši logo. Pirms muldēt painteresējaties kas notiek apkārt un tad runājiet glupības!

  Atbildēt
 5. kent

  Atcerējos par ko savā ziņā līdzīgu.

  “Excellencico (established in 1996) is a global leader in providing a focused, broad range of services to a world-class, international, region-centric clientele. Excellencico harnesses evolving, dynamic e-technologies to provide unparalleled levels of synergistic e-products to a heterogeneous set of unperpendiculated e-applications. […] Our logo needs to be simple and yet detailed, complex yet spare. We prefer that the logo convey the forward-thinking nature of our company without looking too futuristic or flashy but we also don’t want anything too conservative or neutral. “Just right” is the vibe we are looking for.”

  Galerija ar iesūtītajiem darbiem: http://howlowcanyourlogo.com/gallery/#liked/1

  Atbildēt
 6. angelz

  A zin kā ir.. itkā jau nav daudz.. bet krīzes laikā jaunajiem māksliniekiem iespēja.. es pats drošvien arī uzzīmēšu kaut ko, ja nu viņiem iepatīkās. 300 Ls par ļaunu nenāks. Jā, labi viņi varbūt pelnīs miljonus pēctam ar to zīmolu un logo, bet ja es nospļaušos un par 300 Ls netaisīšu, tad kāds cits uztaisīs un dabūs tos 300 Ls a es varēšu pāris stundas vairāk paskatīties TV…

  Atbildēt
 7. angelz

  ā, un pietam izlasot to nolikumu, tur ir nevis logo jāuzzīmē, bet tikai bļemba ko pie logo pielikt klāt.. Logo paliek tas pats sarkanais, kas viņiem ir..

  Atbildēt
 8. Artis P.

  Kur jūs izķērāt, ka jāizstrādā logo?

  Ir runa par grafisko elementu. Piemēram iepirkumu ratiņu animēta bilde PIE logo būtu šāds grafiskais elements. Manā izpratnē.

  Atbildēt
 9. Delfins

  Parasti nomaina fontu + pļecka. Apskataties rimi – agrak bija zvaigzne, tagad pļecka.
  Bet manuprāt šie nošāvuši 2 zaķus – dabūja publicitāti + haļavno logo.

  Atbildēt
 10. deni2s

  Es domāju, ka tas ir lieliski, ka dod iespēju visiem, kas vēlas, izpausties, nevis piedāvā n-tos tūkstošus 3 top speciālistiem. Ja no daudziem pieteikumiem neviena uzlecošā zvaigzne neparādīsies, tad 300 Ls nebūs pārāk liels zaudējums Elkoram.

  Atbildēt
 11. Dreef

  Gan jau māksliniekam arī atpazīstamība un publicitāte, tā ka reizēm pat par velti var šādus darbus veikt. Piemēram, izstrādāt bez maksas Microsoft jauno logo un tad pirkstus mētāt ;-). Domāju pēc tam attiecīgajā tirgū darbs vairs nebūs jāmeklē.

  Atbildēt
 12. Zips

  Dreef – it kaa, ja sanjemtu no Ms kaadus piecus kiloo par to, zustu taa tevis piemineetaa darba tirgus atveertiiba.Tak netraucee viens otram. Protams, ne visu nauda nosaka

  Atbildēt
 13. frukc

  tas vairāk studentiem. un pārsvarā gadījumos, kad ‘objektam’ piemīt pozitīva ‘aura’ – labdarības organizācija, vai kāds bezpeļņas pasākums. bet šai gadījumā… negribās lamāties, bet reti kuram smaids saglabājas sejā dzirdot maģisko burtu savirknējumu – ‘e. l. k. o. r.’

  Atbildēt
 14. M

  Es arī īsti nesapratu par ko te jāsasmejas/jāsabēdājas.

  Tiem, kas pie tādas bļembas plāno strādāt vismaz 10 stundas un netaisās tērēt savu ģenialitāti par 30 latiem stundā, ir visas iespējas nepiedalīties.

  Atbildēt
 15. Vaards

  > IMHO 300Ls par nelielu gaumīgu bildīti ir ļoti OK. Tas ir solis pareizā virzienā.

  Man uzreiz nāks prātā tirdzniecības centrs Rīga Plaza: http://www.rigaplaza.lv Tiek iztērēti desmitiem miljoni lai uzbūvētu dizainiski visskaistāko bodi Rīgā, un tad… Tam pašā augšā uzkarina pilnīgu fakuci. Trīssimts lati. Plaza direktora meita mājās wordā uzzīmēja.

  Atbildēt
 16. frukc

  #33 “Plaza direktora meita mājās wordā uzzīmēja.”
  Tas tā ‘droši’ zināms, vai tikai kā epitets? To logo ieraugot, ļoti daudziem prātā nozib “WTF?!” Mani ieskaitot, tāpēc būtu interesanti zināt – kā pie kā tāda var nonākt. 🙂

  Atbildēt
 17. Vaards

  > tāpēc būtu interesanti zināt – kā pie kā tāda var nonākt. 🙂

  Šādu konkursu rezultātā.

  P.S. Tas ir tikai pieņēmums, ar sāpēm skatoties uz to mēslu.

  Atbildēt
 18. aksels

  Vaards, varbūt tieši pretēji. Nolīga smalku marketinga kantori, kas par dārgu naudu ieskaidroja, kāpēc logo jāizskatās tā un ne savādāk.

  Atbildēt
 19. normunds

  akselam var būt taisnība. Plaza ir operators ne tikai Rīgā, es esmu redzējis tādu pašu plaza ar tādu pašu logo poļos.

  Atbildēt
 20. frukc

  jā, sanāk, ka ‘plaza centers’ ar daudziem tirdzniecības centriem austrum-eiropā ir izraēlas konglamerāta sastāvdaļa, un tāds daiļš logo tiem ir no sākta gala. nu vismaz saknes pļazai un elkoram ir vienas 🙂 ja piesaistam to esošajam topikam.

  Atbildēt
 21. kma

  Galerija Rīga jau arī worda logo, tikai paņēmuši vecāku fontu
  http://www.galleriariga.lv/shared/galleria.png
  Akkungs. Tieši tāpēc, kad pirmo reizi gribēju aiziet… pagāju garām, jo nepamanīju JAUNO LIELO VEIKALU.

  Atbildēt
 22. Artis

  Citēju:

  “Labdien,

  Diemžēl esam spiesti paziņot, ka konkursa komisija nevienu no iesūtītajiem darbiem nav atzinusi par pietiekami kvalitatīvi izmantojamu visiem nolikumā minētajiem mērķiem, tādējādi spēkā stājas nolikuma punkts par visu darbu noraidīšanu.

  Pateicamies par piedalīšanos konkursā par ELKOR grafiskā simbola izveidi un ieguldītajām idejām. Novēlam Jums arī turpmāk radošu ideju un būsim priecīgi saņēmt no Jums darbus nākamajos konkursos.”

  Atbildēt
 23. reņģis

  labi gan elkoram, viņi droši vien dabūja dažādas bezmaksas idejas, un pārbaudīt viņu godprātību šajā konkursā neviens nevar

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *