2010. gada novembra Playboy Latvija jau piratizēts

Man patika tas, ka jūs nepalikāt vienaldzīgi par iepriekšējo rakstu – Playboy latviski jeb pirmo Playboy numuru latviešu valodā. Lai arī es ieminējos, ka varētu šo pirmo numuru nopirkt par piemiņu, tomēr tā arī to neizdarīju. Iespējams, ka jūsu komentāri nospēlēja lielu lomu, iespējams, ka mani maz interesē šādi žurnāli. Velns viņu zin.

Katrā gadījumā šo izdevumu ir pamanījuši arī pirāti un novembra numurs jau ir pieejams elektroniskā versijā. Googlē atradīsit saites uz dažādiem lejupielādes serveriem.

Komentāros izlasīju, ka pirmais Playboy numurs bija bez normālām meitenes bildēm. Viņa pat pupus nav tā īsti parādījusi. Tad šoreiz Inese parādīja pupus. Pupu tēma slēgta. 🙂

Godīgi sakot neesmu ievērojis vai novembra numurs jau ir kioskos pieejams, bet nu radās sportiska interese, kas šo numuru ir nopludinājis – vietējais vai kāds pirātu tīkls. Oktobra numuru man tā arī neizdevās atrast elektroniskā formātā.

Informāciju atradu atkritumu.tvertnē, kur būs arī norāde tiem, kas vēl nemāk lietot meklētājus.

27 thoughts on “2010. gada novembra Playboy Latvija jau piratizēts

 1. cone

  Sasmējos par pupu tēmu! 🙂 Cilvēki, tomēr, ir jocīgi: ja gribās pupus un petenes tad nav jākautrējas un droši jāsniedz roka uz Narvesena augstākajiem plauktiem pēc Hustler, ne jau Playboy un FHM.

  Atbildēt
 2. Hm

  Uz pirmā numura vāka meitene vēl izskatījās daudzmaz pēc īsta cilvēka, bet te jau fotošopa meistardarbi iet vaļā. Vispār izskatās pēc kārtējā FHM tipa sūda pusaudžiem. Nepirkšu un nepiratizēšu. =)

  Atbildēt
 3. jareks

  nepatika pirmais numurs un nepatīk arī otrais.. laikam jāturpina lasīt būs Klubs.. Playboy izskatās pēc FHM klona, vai otrādi..

  Atbildēt
 4. cyxob

  paskatījos, secināju, ka lasīt īsti nav ko. nepirkšu. klubs tomēr mūsu mentalitātei tuvāks. kāda suņa pieaugušiem večiem uzspiest svešu, buržuju dzīvesveidu. mums te savs dzīvesveids. kaut gan tie kas lasa visādus FHM’us, laikam jau ir “sapotēti” un šito uzskatīs par gana labu.
  IMHO

  Atbildēt
 5. Nemesis

  “Tad šoreiz Inese parādīja pupus. Pupu tēma slēgta. :)”
  izlasīju un apsmējos. Tipa, ķeksītis, nu, ielikts, nakamajā numurā gaidām nākamo ķermeņa daļu….
  Latvju meitenes bilžu galerija, ņemot vērā rekvizītu sponsoru reklāmas pie katras forogrāfijas, atgādina lielveikala preču reklāmu ar erotikas elementiem, ne vairāk. Vēl tik cenu zīmes pietrūkst. Es jau saprotu, ka viss maksā naudu, bet, nu, varēja taču to izdarīt arī civilizētāk… ir jāizšķirās, kas ir primārais: parādīt meitenes skaistumu vai reklamēt rekvizītu sponsoru… Skatoties bildes nerodas iespaids, ka fotogrāfs būtu strādājis ar mērķi parādīt meitenes skaistumu… BIldes tādas formālas, emocionāli aukstas….
  Tālāk žurnālā esošās importa meitenes bildes, kudi, interesantāk skatīties….

  Atbildēt
 6. aksels

  Piekrītu #10. Latvju zeltenes bildes vairāk velk uz veļas reklāmu, aizjūras zaķi izskatās un ir (ne)ģērbti tā kā kārtīgam Playboy zaķim jāizskatās.

  Atbildēt
 7. Dreef

  Sanāca redzēt abas versijas. Pupi ne pupi, tas štrunts. Ja pirmo izdevumu izlaida ļoti kvalitatīvu (gan bildes, gan drukas kvalitāte, gan folija+lamināts utt.), tad nākošais izdevums tāds širpotrebs un šķiet tālāk būs tieši tāpat. Pat vāka bildi kaut kādu sūdīgāko no visām iespējamām atlasījuši. Laikam jau nav tie līdzekļi Latvijā tik daudz kā gribētos, lai nodrošinātu augstu līmeni, tad nu taupīts tiek uz visu. Biju domājis kādu kvalitatīvu bildi apskatīties, bet diemžēl aplauzos. Gan jau būs arī sava auditorija dēļ tā zīmola un lai jau veicas ar šī žurnāla ieviešanu tautās.

  Atbildēt
 8. Edgars Koroņevskis

  izskatās, ka Latvijas žurnālus piratizētā veidā arvien vairāk redzēsim visādos warez portālos: http://www.downturk.info/351089-joy-december-2010-latvia.html Kāds ķēries pie darba (nopircis skanerīti) un dod vaļā.

  Atbildēt
 9. Mr.Key

  Playboy ir vīriešu dzīvesstila žurnāls. Mans, neveiksmīgā entrepreniera dzīvesstils saka priekšā, ka vāka virsrakstos samarinēti dažādi keywordi, no kuriem labajā augšējā stūrī tiek mērķēts arī uz gar veikala plauktu slīdošās modernās mājsaimnieces maciņu (jāpačeko taču, kas tur ir tajā vīriešu žurnālā). Meitene kā jau meitene, pirms dažiem gadiem kopistiskajā foto bumā iemācītā acs redz to, kā taisīta šī profesionālā sesija, grimētāji un gaismotāji nav smādējami. Redzams, kā meiča galīgi neiekarsusi domā, kādā pozā labāk sagriezties, un, kā jau komentāros norādīts, visticamāk, tas viss ir tam, lai kāds pastulbs plebejs iztērētu naudu par seksīga džemperīti savai meitenei no maliņā norādītās bodes. Es nezinu, kas jādara, skatoties uz tām bildēm – jāpriecājas, jāmaina draudzene, jāpēta ķermeņa anatomija? Daudzās plikbildes, kas redzamas inernetā gan gribot, gan negribot, ir notrulinājušas uztveri. Vai tiešām kāds vēl pērk meiteņu žurnālus? Laikam jau.. ej nu saproti tos cilvēkus, ja neskaties MTV un BMW markas auto vērtē pēc praktiskiem parametriem, nevis atstātā iespaida..

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *