Google Streetview opeļi jau Rīgā

Iekš Normunda bloga izlasīju par to, ka viņš ir redzējis pie viesnīcas divus treilerus ar 4 Google Streetview mašīnām uz katra no tā – kopā sanāk 8 mašīnas. To apstiprina arī TVNET raksts par publikāciju vācu žurnālā Bild, kurā ir kāda aculiecinieka foto ar to kā šie auto tiek iekrauti ostā, lai dotos uz Latviju.

Teorētiski līdz nedēļas beigām viņi var mierīgi izbraukt visu Latviju un sakravāt mantiņas, lai dotos pie mūsu kaimiņiem.

Tagad puišiem no 1188 nāksies saraut, lai nezaudētu laika priekšrocību, ko viņi ieguva, palaižot savu 360 grādu karti pavasarī. Pretējā gadījumā Google izgriezīs pogas.

28 thoughts on “Google Streetview opeļi jau Rīgā

 1. marcis

  vakar bija smieklīgi, sākumā izsūta relīzi, ka davai būs iekš lv un pēc 20 min, ka nefiga nebūs, kļūdaina info 😀

  Atbildēt
 2. Normunds

  ja tas būtu 1188 pasūtījums, domāju coolynx par to zinātu un varbūt uzrakstītu. pēdējais teikums liek domāt par pretējo.

  Atbildēt
 3. Kristaps Ķēdis

  ROFĻiki tādi, Jūs… eh. Bet prieks, ka beidzot Rīgā arī būs bildēs pieejama iekš Google (: Un vispār, ja godīgi – nost ar 1188 lažu.

  Atbildēt
 4. budzis

  asiic, sheitan zog visu! Tikai sheitan doma, ka vienigas masinas ir vw, audi, bmv. Visa pareja pasaule vw nez kapec netiek vertets augstak par opeli 😉

  Atbildēt
 5. tamnator

  Bet vispār – interesanti: kāpēc šie atbrauca uz rudens pusi? Taisīs ziemas versiju? Lai visa pasaule zin, ka pie mums ir daudz sniega un staigā baltie lāči? 😀

  Atbildēt
 6. Wth

  Moahaha, nedo dies ka šitiem opelīšies kaut kas notiks šeitamajā pusē, vietējie Opel serviscentri googli bankrotā iedzīs 😀

  Atbildēt
 7. Atbalss: Google Latvijā uzsāks attēlu vākšanu Google Maps Street View kartei | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *