Jaunumi ziņu portālos iekš k4y.lv

Pāris dienas pēc 10minutes.lv projekta palaišanas dienas gaismu ieraudzīja jauns konkurents – k4y.lv jaunumi ziņu portālos.

autors pats raksta, tad viņam tas prasīja pāris stundas.

Šorīt pieķēros un izveidoju vienu nelielu projektiņu, kur saliku triju, manuprāt, populārāko ziņu portālu jaunumus, kuri tiek nolasīti no RSS barotnēm. Tā kā tie ir ziņu portāli un visur pārsvarā tiek publicēta ļoti līdzīga informācija, kā arī liela daļa rakstu nāk no LETA, tad loģiski, ka nebūtu pamata brīnīties, kāpēc informācija reizēm pārklājas.

Mērķis ir tāds pats kā visiem – redzēt savas atlasītās lapas vienuviet.

Laikam jau būtu jāatzīmē arī tas, ka šādu lapiņu var izveidot jebkurš gribētājs. Kaut vai blogu īpašnieks. Ja nemaldos, tad WordPress piedāvā spraudņus, kuros var salikt RSS barotnes pēc sirds patikas. Atliek tikai dizainiņu pieslīpēt un uz priekšu. Man pašam vienu brīdi bija tāda doma, ka varētu uztaisīt savu atlasīto ziņu lapiņu. Varbūt pat ar iespēju lasītājiem pievienot un ieteikt savas iecienītās lapas.

25 thoughts on “Jaunumi ziņu portālos iekš k4y.lv

 1. karuuzo

  Man patika. Pirmajā brīdī gribēju jau bļaut, kur anotācija, tad nejauši uzspiedu uz interesējoša topika un ir 🙂
  Atšķirībā no RSS, šeit tu ienāc, palasies un aizmirsti. Uzsvars laikam uz pēdējo, nezinu vai tik drīz es tur atgriezīšos, ja nu vienīgi podā būs vēl kāda ziņa par to 🙂

  m

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  Normunds, pieļauju domu, ka par to lapu neviens nezina. Tagad par šo lapu uzzinās daudzi. Redzēsim cik ilgi izdzīvos. Gan jau, ka Delfi nepacietīs tādu mobilo konkurentu, kas sper viņu saturu. 🙂

  Atbildēt
 3. CooLynX Raksta autors

  Normunds, nezinu, ko nozīmē “dažas tiesības”, jo attiecībā uz autortiesībām man kopš rušinos internetos ir bijusi viennozīmīga attieksme. Cits stāsts ir par parazītiem un visādām fiktīvām organizācijām un shēmām, kas slēpjās aiz cēliem saukļiem.

  Atbildēt
 4. Delfins

  vislielākais trūkums, ka ziņas “dubultojās”… Avots parasti ir “viens” – LETA/etc 🙂
  Tieši tāpēc patīk nekur.lv, bet arī tagad tur ir pielikti RSS, kas visādu drazu ievelk (re-posting no humor-lapām/etc)

  Atbildēt
 5. angelz

  man ar kādu brīdi bij šāda ideja, bet ideja bij nedaudz lielāka..
  savienot to kopā ar sociālo vietni..
  lai nav pa webu jāskraida, bet pietiek ar vienu lapu 🙂

  bet tagad kā reiz lieku kopā thunderbirdā news kontu, ienācu tikai, lai paņemtu poda rss

  Atbildēt
 6. Mr.Key

  Internetatkarīgie tāpat sēdēs visos četros (piecos, sešos, septiņos) portālos, internetneatkarīgie šitādu lapu pat nepamanīs.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta.