Samsing spešal

Smējāties par Nasing spešal? Patiesībā vīrs ar gudru galvu un veiklām rokām ir spējis nopelnīt 415 546 latus. Laikā, kad valsts iestādēs samazina darbiniekus un algas.

Saeimas deputāts Atis Slakteris (TP) pērn guvis kopumā 415 546 latu ienākumus, liecina viņa Valsts ieņēmumu dienesta publiskojamo datu bāzē pieejamā valsts amatpersonas deklarācija par 2009.gadu.

Saeimas maksātā alga pērn bijusi 11 640 lati, kompensācija — 3731 lats, Valsts kancelejas maksātā alga bijusi 6007 lati.

Tautas Partijā ir spēks. Viņi zina, kuros uzņēmumos vajag ieguldīt. Strādāt vajag, tad arī būs normālas dividendes.

Savukārt SIA «Mālnieki», kurā Slakterim pieder 940 kapitāla daļas 94 000 latu vērtībā, dividendēs samaksājusi 379 169 latus un 21 343 eiro (14 999 latus). Viņš norādījis, ka dividendes izmaksātas par vairākiem gadiem.

Tā kā nav viņš nekāds nasing spešal, bet gan reāls samsing spešal. Tādiem ir jādod vadības groži rokās un lai izvelk mūs no krīzes.

Es jau izdarīju savu izvēli – ja Tautas Partija kandidēs, tad balsošu par viņiem! Šajos vīros ir spēks.

64 thoughts on “Samsing spešal

 1. Aizver muti

  >>Es jau izdarīju savu izvēli – ja Tautas Partija kandidēs, tad balsošu par viņiem! Šajos vīros ir spēks.

  Skaties, lai tikai šķietamais gūstamais labums nav lielāks kā potenciālais ne-ieguvums. Partijā ir jābūt pašam, nevis jālasa drupatas, kas pabirst no lielā kliņģera!

  Atbildēt
 2. normunds

  Sašūtums (vai prieks, es nezinu) ir par to, ka kādam uzņēmumam ir peļņa vai slakteris ir saņēmis dividendes? Kas sāp vairāk?

  Atbildēt
 3. kas

  Vairāk sāp, ka normunds te komentē :D. Fano fano par tiem 30K Ls puksteņiem, visticamāk nekad mūžā tādu arī nenopirksi! 😀

  Atbildēt
 4. kintu > garamgajejs

  Nu jau vairs nav. Tagad ir 10% nodoklis. Bet ja tās saņemtas par iepriekšējiem gadiem, tad nodoklis par to netiek aprēķināts.

  Bet “nasing spešal” ir tikai pašu latviešu mazohisms. Nu cilvēkam, runājot angliski, bija spēcīgs latviešu akcents un stils. Tas jau ir sagaidāms, ja cilvēks nav perfektu svešvalodas izrunu apguvis vēl jaunībā. Tas nav būtiski. Vai arī visi smējās par to, ka viņš pateica, ka krīzē paši vien esam vainīgi, ka grābām kredītus bez domāšanas? Visgardāk smejas pēdējais. Angliski ir vēl labāks izteiciens – “laughing all my way to the bank” (es smējos visu ceļu līdz bankai).

  Atbildēt
 5. kas

  Demakova arī no pakaļas izvilkusi 300 000 EUR ko bankās noguldīt. Nice! TP ir nauda.

  Nez cik tur tā taisnība, bet to valstij neizdevīgo koncertzāles būves līgumu arī esot parakstījusi pēdējā darba dienā, kā jau TP tas pieņemts.

  Atbildēt
 6. Reksis

  Ja nemaldos, tad tie Mālnieki ir viņa ģimenes zemnieku saimniecība, kas bija ļoti spēcīga vēl pirms AS aizgāja politikā.
  Tā ka dibiniet vien savus uzņēmumus un pelniet.

  Atbildēt
 7. essss

  CooLFIX burgeru ēdāj, esi sviestā sagājis, kas tas par reklāmas rakstu?! Nu ar vien pretīgāk paliek apmeklējot šo lapu. Cik tev samaksāja par šo rakstu? Baigais vervētājs esi radies. Nevienam neinteresē polotiķu mahinātor atspoguļojums, Slakteris nu točna nav tas puika kam ir iekšā.

  Es jau izdarīju savu izvēli – ja Tautas Partija kandidēs, tad balsošu pret viņiem!
  Šajos vīros nav spēka.

  PS. Varbūt pienācis moments vairs šo lapu neapmeklēt. Ielikt banu sarakstā tāpat kā boot un citas drazainas lapas…

  Atbildēt
 8. BlackHalt

  Kātad! Stāsti man daugaviņa.
  Nez ko viņš tajā lauku saimniecībā audzē? Marihuanu? Varbūt tur ir divlatnieku kaltuve?

  Atbildēt
 9. BlackHalt

  Bet vispār – ellīgi labs veids, kā atmazgāt naudu:

  “Āāj, mums šogad bija makten laba graudu raža – tonna no kvadrātmetra!”

  Atbildēt
 10. normunds

  Tagad ir 10% nodoklis. Bet ja tās saņemtas par iepriekšējiem gadiem, tad nodoklis par to netiek aprēķināts.

  Tāpēc visi, kas draudzējās ar galvu izrāva visas dividendes līdz gada beigām. Arī tās dividendes, kas bija atliktas maliņā, t.s nesadalītā peļņa. Vienas otras vencpils AS akcionāri bija reti vienoti savā lēmumā izmaksāt dividendes, ka no sajūsmas pilnīgi raudāt gribējās 😀

  p.s. negribas tērēt naudu lai pirktu slaktera saimniecības bilances no lursoft, es atminos, ka viņam slikti negāja labu laiku pirms viņš iesaistījās politikā.

  Atbildēt
 11. marss

  latvieši ir tāda dīvaina tauta, sabalso džekus, kas visu nolaiž uz grunti un tad čīkst cik slikti cik slikti 🙂 iepazīšanās literatūra – Kampējs 🙂
  p.s. humors ne humors, bet kaut kā īsti pat smiekli nenāk …

  Atbildēt
 12. Normunds

  Coolynx, pirms nodoties spekulācijām cik daudz vai maz slakteris sev ir izmaksājis, es vēlos palūgt izejas datus: par cik gadiem ir izmaksātas dividendes un kāds ir bijis apgrozījums šajos gados. No tava teksta man radās iespaids ka tu esi vismaz apskatījies vina zs bilances.

  p.s es neteikšu, ka man šis kungs šausmīgi patīk, bet cepties par vienu pliku ciparu ir bērnišķīgi.

  Atbildēt
 13. Dreef

  Principā lielākā daļa uzņēmumu izmaksāja pagājušā gadā dividendes lielākas nekā parasti vai visu neizmaksāto peļņu par iepriekšējiem gadiem, lai šogad nav jāmaksā nodokļi par dividendēm. Lūk arī redzam, ka politiķi it kā “krāpjas” ar nodokļiem, tikai lai šogad un nākamos gadus par visu šo naudiņu nenomaksātu valstij attiecīgos procentus par tīrajiem ienākumiem. Nekas, cerams TP netiks vairs pie grožiem un nepamainīs šo nodokli vēlreiz (neatcels) kā tas bija treknajos gados, kad maznodrošinātie maksā par visiem ienākumiem nodokļus, bet turīgie (kam ir akcijas, bankas kontos depozīti utt.), nemaksāja ne kapeiku par saviem ienākumiem. Nez kā mēs vispār šādi varējām dzīvot?

  Atbildēt
 14. Normunds

  Dreef, es tikai atgādināšu, ka par izmaksātajām dividendēm (uzņēmuma peļņu) ir nomaksāts 15% uzņēmuma ienākuma nodoklis. Nu tas tā, lai nerastos iespaids, ka tas ko nopelnījis SIA vai AS ar nodokļiem neapliekas nemaz.

  Atbildēt
 15. ivanZ

  Zinot, cik zemniekiem bija sūdīgi šos gadus (normunds laikam piemirsa protestus? :)), peļņa ir kolosāla, ja tikai dividendēs spēj izmaksāt tādu piķi.

  Prieks arī par Demakovu, kurai bija 170k Ls iekrājumi 2008-jā gadā, taču 2009-jā nekur nestrādājot un nopelnot 20k Ls valsts darbā spēja iekrāt vairāk kā 350k Euro.

  TP matemātiķi, huļi.

  Atbildēt
 16. Dreef

  Normuds: sēdies 2 (teiktu matemātikas skolotājs ;-)). Fizisko personu ienākuma nodoklis ir 25%. Tad ja tu gūsti ienākumus kaut vai no uzņēmuma, tad attiecīgi negodīgi kaut kā sanāk attiecībā pret pārējiem ;-). Tātad 10% ir tikai starpība starp 25% un 15%, kas ir tikai godīgi attiecībā pret maznodrošinātajiem ;-). Uzņēmums vēl maksā veselu kaudzi ar nodokļiem, tāpat kā fiziskā persona. Vienkārši vajag normāli izbalansēt nodokļus, lai nav tā, ka trūcīgie maksā vairāk nekā turīgie. Visās attīstītās valstīs ir otrādāk.
  Aizmirsu pateikt, ka es pats droši vien tāpat rīkotos, ja būtu šāda legāla iespēja, kā arī ja būtu man tāda zemnieku saimniecība (uzņēmums) ;-). Bet man nav pelmeņu… ;-).

  Atbildēt
 17. Normunds

  Dreef, nesāksim polemiku par ko kura maksātie nodokļi ir godīgāki. Es tikai aizrādīju, ka arī uzņēmumi no peļņas maksā nodokļus.

  Ivanz – arī tev jautājums: tu laikam labi zini par kādu periodu šīs dividendes tika izmaksātas un kāds šajā laikā bija apgrozījums? Nu tad padalies, varbūt arī es pievienošos protestiem 🙂

  Atbildēt
 18. ivanZ

  o, atkal advokāta kungs uzdarbojas. Normund, kur tu redzi manos tekstos protestu? Es izsaku viedokli, ka peļņa ir fantastiska attiecībā pret to situāciju, kāda bija un ir valstī. Varbūt tu vari aizstāvēt arī Heļenočku, teiksim, vismaz kautcik loģiski izskaidrot, kā iespējams saņemt šo nelielu piemaksu bankā, neko nedarot gadu?

  Atbildēt
 19. Dreef

  Normunds: un tu domā, ka es nezināju šo faktu, ka uzņēmumi maksā nodokļus, vai arī gribēji, lai uzņēmumi vispār nemaksātu nodokļus ;-)? Es tikai aizrādīju matemātikas nezināšanu zemākā līmenī ;-).

  Atbildēt
 20. ZBH

  veel vien punkt aizmirsaat:
  “Aizdevumos izsniegti 320 000 latu.”

  man vienmeer “sajuusmin” shitie nenormaalie “aizdeveej” – simtos tuukstos Ls aizdod, nebuudam profesionaal auglotaaj. prasaas peec likum punkt, kurs liek uzskaitiit tos, kam taas summs iraid “aizdots”. lai gan nebriiniitos, ka tie “izraadiitos” kaukaad aarvalstniek.

  Atbildēt
 21. Normunds

  Ivanz, tad kad tu pastāstīsi kāds bija apgrozījums būs pamats diskusijai par to vai 400k dividendes ir adekvātas vai nē. Pašlaik ir tikai sociāldemokrātiska burbuļošana par to, ka pelnīt ir neētiski pēc būtības 🙂

  Dreef, no tava teksta cilvēks, kas nezina neko par nodokļu sistēmu, izsecinātu, ka uzņēmumiem nodokļi nav jāmaksā.

  Atbildēt
 22. ZBH

  Normunds:
  tam pasam rakstam komentos, as-is

  LURSOFt-ā 15:31 13.Apr.
  MĀLNIEKI, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
  Bauskas nov., Codes pag., Code, “Līvi” , LV-3901
  Neto apgrozījums 6545 (10.24%)
  Tīrie ieņēmumi 2852 (3.92%) – dividentes skaistas, ja šis ir īstais

  Atbildēt
 23. Normunds

  ZBH, tā ir virtuāla vieta starp visiem LV uzņēmumiem. No tā nevar secināt kāds ir bijis apgrozījums vai peļņa. Tam vajag redzēt bilanci un PZA.

  Atbildēt
 24. Reksis

  Ivanz: Zemniekiem šajos gados slikti negāja. Slikti gāja tiem, kas neapdomīgi riskēja, pērkot superdārgas tehnoloģijas un iegrābās kredītos piensaimniecībā. Graudkopība Zemgalē gāja uz urrrā, īpaši jau 2008. gada graudu cenas. Un par zemnieku protestiem jau runāts – ne jau ar mēslu dakšām viņi nāca uz Rīgu, bet ar jauniem Fend’tiem.

  Atbildēt
 25. ivanZ

  #38

  es savu tekstu izteicu pēc Vidzemes Z/S apciemošanas, pašiem lauki turpat netālu, un tikai retais varēja priecāties par minimālo peļņu graudos. Piensaimnieki – tie gan mīnusos pamatīgos.

  Atbildēt
 26. Korektais

  towza: 2010.04.14 @ 10:46:39
  Interesanti, ka lursoftā un googlē par tādu SIA ”Mālnieks” neko nezin..

  Kļūda nevis Mālnieks bet Mālnieki tpēc neatrod 🙂

  Atbildēt
 27. me

  nu sorry. Ko tādu negaidīju – TP?
  Coolynx – vispār esi pasekojis līdzi viņu darbībai? Ja būtu, tad tādu izvēli noteikti neizdarītu.

  1) tos kas ievārījuši visas šīs ziepes vajag dzīt ar sūdainu mietu. Jo TP ir bijis pie vadības kopš iestāšanās ES. Un pa to laiku ir kļuvis skaidrs kādā virzienā šie iet. Viņi arī bija lielākie gāzētāji grīdā
  2) Veselības nozare – saceltas daudz liekas slimnīcas, kuras tagad slēdz
  3) korupcijas skandāli saistībā ar būvdarbiem slimnīcās
  4) ņem vērā faktu ka partiju stūrē Šķēle. Viņš ir uzņēmējs un darbojas savu uzņēmumu interesēs. Un gandrīz katrā lielākā naudas atmazgāšanā parādās Šķēles vārds (piem Jūrmalgeitu kāds vispār vēl atcerās?)
  5) Pirmsvēlēšanu reklāmu finansējuma pārtēriņš. Kas arī lielā mērā izskaidro to ka TP tika pie vadības. Parādīja pareizo reklāmu un tauta saspaidīja pareizās podziņas.
  6) Pašreizējā rīcība (aiziešana no valdības un populistisku lēmumu bīdīšana no opozīcijas). Tas acīmredzami liecina par vienu – ka par vēlētājiem tiek domāts TIKAI pirms vēlēšanām un pieņemot ne-principiāli svarīgus lēmumus. Galvenais patēlot “labos” un tikt pie stūres. Tad var visu turpināt kā līdz šim. To pašlaik arī mēģina darīt. Šis gājiens bija tik acīmredzams ka grūti noticēt ka kāds to ir palaidis garām.

  Tādēļ vari nepriecāties ka TP prot pelnīt naudu. Tas tāpat ir skaidrs. Jautājums ir – kā labā to dara.

  Bet tad drīzāk ir jautājums kādi ir argumenti par TP? Kas ir izdarīts lai pārliecinātu ka viņiem var ticēt?

  Atbildēt
 28. ZBH

  Reksis : Tu Riigaa neredzeej to tehnik, ko policij pa celjam atfiltreej deel vienkaars neiznemtiem jaunajiem numuriem utt. a cho, Tu savaa naivajaa praataa mozj domaa, ka ar vec T-40, ko 25 gads dzenaa pa lauk, var taa vienkaars uz Riig atbraukt? hohms peec vareet policij shitaa Riigaa vienreiz uztaisiit reid, cikiem lisapeedistiem pravas iraid.
  “neapdomīgi riskēja, pērkot superdārgas tehnoloģijas un iegrābās kredītos piensaimniecībā” = pilseets iiblj cieniigs tekstins. a ko, incant, biij dariit piensaimniekiem, ja mums PVD ESRS direktiivs un reguls po maksimumu ieviesh? ko, vareej likt pribor un necelt kuutmeesl savaaktuvs?

  mozj veel kaads pasmirdees, ka zemniek ziemaa uz Riig ar dzipiem atbrauc? a pasakiet, ar ko veel lai laukos brauc caur gad bez dzip, traktor un greider? ar uzsvar, ka vaig izbraukt arri ziemaa aizputinaatos celjs. Golfinjaa laapsts taa iist normaal ielikt nevar, ja pill mashiin, da i jaaties ar 200m posm bez mainjaam stundu – da nu naher.

  Atbildēt
 29. KKTK

  augkopība; dārzeņkopība; dārzkopība
  automobiļu un motociklu pārdošana, apkope un remonts; autodegvielas mazumtirdzniecība

  Skaids – audzēja marihuānu un pārdeva kontrabandas degvielu.

  Atbildēt
 30. ibio

  A par ko tauta cepās? Vai tiešām šeit vēl vairums komentētāju ir tajā vecumā, kad tic pasakām? Nu nevar pēc būtības politikā (da ne tikai politikā bet arī biznesā un daudz kur citur) veiksmīgi darboties altruistiski idealisti! Un paldies Dievam, a to pasaules pieredze rāda ka šizofrēniski ideālisti parasti sataisa tādus sū…, līdz kuriem neviens merkantīls ciniķis neaizdomāsies (lielākie piemēri varētu būt Hitlers un Ļeņins). Labam politiķim pēc definīcijas ir jābūt pragmatiskam ciniķim, kas rūpējas par savu personīgo labumu, bet spējīgs arī padalīties.
  A no tādiem, kas sola pats pastalās bet aplaimot visu tautu labāk ir turēties pa gabalu.
  Visu lamātie TP un LPP/LC vismaz no biznesa cilvēka viedokļa, pašlaik ir paši adekvātākie, ar kuriem iespējams veikt dialogu un kuru pozīcija nav atkarīga no mēness fāzēm un Marsa stāvokļa. Skaidrs, ka viņi ne tuvu nav ideāli, bet pie esošā rasklada jebkurā gadījumā labākas izvēles saprātīgi domājošam cilvēkam nav.

  P.S. Skaidrs, ka pats Coolynx šo visu bija domājis kā sarkasmu. Viņš jau pats kā reizi ir ideālists pēc būtības un bieži tic brīnumiem, lai gan nu jau tā kā būtu pienācis vecums noņemt rozā brilles un saprast, ka optimisms ir tikai informācijas trūkums 🙂

  Atbildēt
 31. Sarky

  Savādi, ka tik daudzi (piemēram, me, Aiduss, pods) neizlasa rūpīgi ne tikai atsauksmes (piemēram, 16. komentāru), bet arī pašu rakstu nē (piemēram, kategōrijas norādi).
  Un vienkārši ‘neiebrauc’
  Bet dirš, DIRŠ un DIRŠ
  Kā jau parasti.

  Atbildēt
 32. tiri-piri

  es ceru šitā h*iņa ko CL te ir iecepis ir kaut kāda ironija ne jau nopietni domāts..??? Balsot par treknajiem valsts izzadzējiem? Vai vismaz reklāmraksts un saņēmi piecīti par ko kefīru nopirkt. 😀

  Atbildēt
 33. KakTusss

  Es sen esmu teicis, ka interneta publika smalku ironiju diemžēl nesaprot… Visiem 100% aiziet tikai princips “gāz starp acīm, ar nepārprotama paskata mietu”.
  Es kādreiz centos izteikties līdzīgi, lai tautai būtu par ko pasmaidīt, bet sapratu, ka beztēmā. Jāraksta vienkārši: es par labajiem, sitam sliktos (vai otrādi). To visi saprot.

  Atbildēt
 34. CooLynX Raksta autors

  KakTusss, toties kāda diskusija un dzīvība. Es jau domāju, ka visi apmiruši – sēž pie savām RSS barotnēm un klusē. 😀

  Atbildēt
 35. PM

  Un pats labākais tajā visā ir tas, ka tas Slakteris no savām 379 169 ls dividendēm nodokļos nav samaksājis nevienu santīmu, jo 2009 gadā dividendes vēl neaplikās ar nodokli….

  Atbildēt
 36. kintu

  Ironija par nākamajām vēlēšanās bija labi redzama, taču skaudība pret tiem, kas labi pelna, bija vairākkārt spēcīgāka un to nomāca. Es vēl saprastu, ja te pamatā apgrozītos cilvēki ar 200 Ls aldziņu, bet IT speciālisti varbūt nav bagāti, bet sausiņus jau arī negrauž.

  Atbildēt
 37. pods

  to ibio
  “Visu lamātie TP un LPP/LC vismaz no biznesa cilvēka viedokļa, pašlaik ir paši adekvātākie, ar kuriem iespējams veikt dialogu un kuru pozīcija nav atkarīga no mēness fāzēm un Marsa stāvokļa.”
  Nu tad jau sanāk ka šī brīža Latvijas politiskā/ekonomiskā situācija ir labākais kas vien varēja būt, jo tieši šie „sakarīgie” džeki ir bijuši pie teikšanas pēdējos 20 gadus.

  “Labam politiķim pēc definīcijas ir jābūt pragmatiskam ciniķim, kas rūpējas par savu personīgo labumu, bet spējīgs arī padalīties.”
  Īsta plebeja domu gājiens. Varam laizīt dir$u jebkuram, ka tik kādu kaulu atmet.

  Atbildēt
 38. garāmgājējs

  gāju garām un forši parēcu par tiem, kas iespringa pie šitā posta. Nepazīdams autoru es ar no sākuma iedomājos – “kas, viņš tiešām nopietni?”, bet padomājot otreiz (arī ievērojot sadaļu humors) tomēr ir skaidrs kurā virzienā vējš pūš 🙂

  Atbildēt
 39. Vaards

  Es jau izdarīju savu izvēli – ja Tautas Partija kandidēs, tad balsošu par viņiem! Šajos vīros ir spēks.

  Starp citu, Coolynx ir aktīvi sācis lietot IE6.

  Bet tādi pacienti kā essssi-parastie uzdzen skumjas. Un reizē liek padomāt – laikam Internātā tiešām nedrīkst izteikties tēlaini, jo uzrakstīto tekstu lasīs visdažādākā attīstības līmeņa tipāži.

  Paskrollējam uz leju, līdz Slaktera biogrāfijai:
  http://www.bauskasdzive.lv/portals/latvijas/komentari.html?xml_id=1057

  No šejienes saprotam, ka pārmetumiem nav pamata – slakteris par lauksaimniecības jautājumiem zin visu perfekti. Par Finansu jautājumiem šim mehanizatoram varētu būt bēdīga sapratne. Bet tur jau pie vainas demokrātija un satversme, kas radījusi šādu sistēmu kur ievēlētās partija “tirgojas” par amatiem.

  Stapr citu, pusmiljons nav nekas īpašs. Divi kārtīgi nenopirkti kombaini vai neuzbūvēts kāds angārs un tamlīdzīgi.

  Atbildēt
 40. 8th Prophet

  Normund, nav grūti brīžiem? Spriest varu pēc sevis tikai, bet man ir grūti, kad ar lumpeniem sanāk diskutēt.
  Skaidrs, ka domājošas, strādājošas un racionālas zemnieku saimniecības pelna.
  Tieši tāpat vajadzētu būt skaidram, ka ir arī LV uzņēmumi, kas pat šajos laikos strādā ražošanas sfērā uz urrā. Stendera ziepju fabrika, piemēram, vai Mikrotik atsauc kaut ko atmiņā?
  Joprojām neatceros, ka Slakteris būtu tajā intervijā pateicis kaut ko, kas neatbilst patiesībai. Formulējums “nekas īpašs” attiecībā uz notiekošo Latvijas ekonomikā ir adekvāts. Kas tad te notika tāds, kas nebūtu noticis neskaitāmas reizes iepriekš dažādās pasaules vietās? Nekustamā īpašuma un citi burbuļi plīst ar apbrīnojamu regularitāti. Korpucija sakat? Nav gadījies pēdējā laikā palasīt par korupcijas skandāliem izcilajā labklājības zemē UK? Vai Izraēlā? Vai Itālijā? Vai USA? Vai Japānā? Pastāvošā iekārta ir tendēta uz korpuciju.
  Varu tikai atkārtot, kamēr nav datu par kādu laika posmu, par kādu apgrozījumu utml ir runa, tikmēr diskutēt par to, vai saņemtās dividendes varētu būt adekvātas vai ne ir viduslaiku disputa par to, cik velni var nosēdēt uz adatas gala līmenī.

  Atbildēt
 41. human

  Normunds ir tipiks īlēns pakaļā. Nezināmu iemeslu dēļ viņam ļoti patīk komentēt visiem par spīti. Vienalga, kāda būs tēma. Pat nezinu, vecīt, kas Tu esi — ne īsti nihilist, ne īsti demagogs, ne īsti idiots. Kaut kas no visa pa mazdrusciņai. Laikam kaut kādi kompleksi ir cilvēkam

  Atbildēt
 42. Mārcis

  oranžos mēslus līdz vēlēšanai nevajag kustināt, pēc tam kad viņi būs izgāzušies vēlētāju uzticības pārbaudē viņus būs jātiesā pa skarbo.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *