Minetam par krāpšanu piespriež naudas sodu

Šis varētu būt nedēļas raksts – Minetam par krāpšanu piespriež naudas sodu.

Baltkrievijas pilsonim un SIA Centra ekspedīcija īpašniekam Leonīdam Minetam par krāpšanu lielā apjomā Rīgas apgabaltiesa piespriedusi naudas sodu 14 400 latu apmērā bez mantas konfiskācijas.

Pats galvenais, ka Mineta lieta tika atdalīta no krimināllietas.

Mineta lieta tika atdalīta no krimināllietas, kurā par 1.5 miljonu latu PVN izkrāpšanu no valsts, dokumentu viltošanu un naudas atmazgāšanu jau notiesāti INT Latvija direktors Raitis Bullīts un komercdirektors Guntis Bērziņš. R. Bullītam tika noteikts naudas sods 150 minimālo mēnešalgu jeb 18 tūkstoši latu, bet uzņēmējam G. Bērziņam – 120 minimālo mēnešalgu jeb 14.4 tūkstoši latu. Abiem tiesa piesprieda arī mantas konfiskāciju.

Vecim ir reāli paveicies ar uzvārdu. 😉

18 thoughts on “Minetam par krāpšanu piespriež naudas sodu

 1. Eddy

  Uzvārds, protams, dedzina, bet man kaut kā iekrita acīs cita lieta. Es pareizi saprotu, ka 3 džeki nospēra 1.5 miljonu latu, un viņiem par to piesprieda veselus 46,8 tūkstošus soda naudu? Kur var pieteikties uz naudas izkrāpšanu?

  Atbildēt
 2. Pipuks

  Eddy, tiem neminetiem piesprieda arī mantas konfiskāciju – īpašumi, auto, nauda bankas kontos utt.. Nezinu cik daudz atstāj, laikam tikai pāris kreklus, bikses utt.. 😉

  Ties agan nekad nepasaka cik tad tās konfiscētās mantas bijis, bet domāju, ka var piedzīt arī no sievām/bērniem, ja ir pierādāms, ka tieši pie šiem tad tā nauda arī ir aizgājusi tālāk.

  Atbildēt
 3. tomz

  Eddy – mantas konfiskaciju arii..

  p.s. bet mantas konfiskacija ir tikai 2.. nedaudz izskatas pec – darbojamies 3 krapjam pvn araa.. nu un tad viens izdoma ka pasudzesies vid, vinam par to mazaks sods (t.i. saglaba sakrapto)

  Atbildēt
 4. Behemoth

  Par valsts krāpšanu ar nelielu ķirurģisku iejaukšanos (sērskābes injekciju pautos) vajadzēja vainīgos apstrādāt tā, ka Minetam pēdējais minets patiešām būtu bijis pēdējais minets 😀

  Atbildēt
 5. Anonīms

  iipasumu juuras krastaa:)nu aiz engures…kadi 10km….labi ka veel nebija saguldiijis tur naudu…sazakto…
  ak jel skatos aiz stura……………. a tur……Minets! iet 😀

  Atbildēt
 6. jan09

  dažiem komentētājiem:
  cik atceros, tad neta plašumos bija lapa, veltīta šai lietai, kurā tika apstāstīta situācija par Bullīti un Bērziņu – ka lieta ir safabricēta, ka vainīgais tiek nozīmēts, utt, tad lapa tika novākta un izskanēja versija, ka zēniem ir izteikts piedāvājums, no kura nevar atteikties (atzīsti vainu, un būs minimālais sods, vai turpini meklēt taisnību, tiesāties, un sēdēsi mūžam)…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *