Meteorīta video (papildināts)

Vakar sasmējos par to spamu, kas bija Twitterī, kur katrs, kam nav slinkums, lika iekšā savu meteorīta bildi. Loģiski, ka tie visi bija feiki.

Rīts sākās labi, jo atradās kāds, kurš nokritušo meteorītu ir operatīvi nofilmējis un ielicis YouTubā. Teksti ir rēcīgi. 😉

Es tā arī nesapratu, kas tas ir, bet nu gan jau zinātnieki un pētnieki izpīpēs. Vienā no komentāriem bija laba ideja pausta, ka tas ir pa Eiropas naudu noorganizēts pasākums.

Bet vispār man patika fotožaba par tēmu #meteorīts iekš Twittera. Šis bija labs.

Nospēru no LiveTech bloga.

Papildināts

Tā bija Tele2 reklāmas kampaņa.

Stulbākais ir tas, ka viņiem šīs summas būs relatīvi nelielas, ja tās salīdzinātu ar parastu reklāmas kampaņu.

52 thoughts on “Meteorīta video (papildināts)

 1. CooLynX Raksta autors

  Viestart, es ap pusnakti jau saldi gulēju un no rīta man bija slinkums visu to drazu pārlapot. Bet visādi citādi internets rullē. 🙂

  Atbildēt
 2. slengs

  vilks šorīt tajās lnt n-tajās sekundēs pateica, ka varētu būt, ka meteorīts diez vai vai varētu būt, jo kad notiek meteorīta sadursme ar zemi. tad viņš izšķīst un tur nekas nevarētu būt bedres centrā palicis, meteorīta paliekas vajadzētu meklēt ārpus bedres. Viņš kamēr tur nav vēl bijis uz vietas, sakot, ka tas pasākums ir diezgan aizdomīgs….

  Atbildēt
 3. Arnolds

  Vai gadījumā kāds nezin, kāpēc gandrīz ikvienā amatieru video, ko ar savu telefonu un drebelīgo roku ir filmējis kāds Latvijas provinces iedzīvotājs, vienmēr fonā skan ” … ēj dirst, ēj dirst, ēj tu dirst bļe…”?

  Video izskatās, ka ir filmēts profesionāli – vecis skrien pa pļavu un bilde gandrīz neraustās? Kā tad. Nebrīnīšos, ka beigās izrādīsies reklāmas rullītis kādai viesu mājai “Meteorīts” 🙂

  Atbildēt
 4. crabis

  Un tagad gaidām, kad apkārtnes iedzīvotājiem sāks augt 3 roka no vēdera (tipa radiācija), vai no zarnām izšķilties mazi, ļauni, zaļi citplanētiešu tārpi, kas sākumā kolektīvi apēd visus kartupeļus, žurkas un tad sāk uzbrukt cilvēkiem, vai arī sākot no Mazsalacas visā pasaulē strauji izplatās “meteorīta gripa”, kas nogālē cilvēku 3 dienās, vai arī pārvērš par zombijiem. Nu tā filmās parasti notiek.

  Atbildēt
 5. CooLynX Raksta autors

  Arnolds, šoreiz nepiekritīšu, jo teksti izklausījās gana ticami un kamera neraustās, jo visticamāk, ka tai ir optiskais vai sliktākajā gadījumā softiskais stabilizators. Tas vecajām kamerām kādreiz tā raustījās vai arī to var novērot uz tālākiem objektiem.

  Paskaties šo video un paklausies. http://www.youtube.com/watch?v=mnThDC3b-fg

  Atbildēt
 6. karuuzo

  Nu tad beidzot kaut kas reāls, citādi parasti kaut kādā aiznākamajā dienā ieliek kādas bildes, kuras tik pat labi var būt vienkārša sapiera kļūda 😀

  Komentāri toč labi, skaidrs, ka dzīvi cilvēki, neviz žurnālisti 🙂

  m

  Atbildēt
 7. Anon

  Tas ir īsts? Pa televizoru teica 20m krāteris un 5m dziļš. Bet, te pusotrs metrs, moš jaunieši paši kaut kādu bedri izrakuši un miseni tur aidedzinājuši…

  Atbildēt
 8. Didulis

  Jau pēc video noskatīšanās varēja pateikt, ka tur kaut kas nav tīrs. Sievietes balsī ir dzirdama nepārliecība un šaubas – ja nu mums nenoticēs. Otrkārt, filmētāja frāze “Šitādu skatu vairs nekad neredzēs…”, rada aizdomas, ka viņš zin ar ko (ne)riskē, tuvojoties bedrei. Normālā gadījumā cilvēks tuvāk izpētītu bedri tik pēc konsultācijas ar speciālistiem. Treškārt, video kopgarums un redzamais – video ir izveidots tā, lai pēc iespējas īsākā video materiālā pasniegtu pēc iespējas vairāk informācijas.

  Atbildēt
 9. E

  Te var skaidri redzēt, ka tas ir ar lāpstu izrakts:
  http://www.tvnet.lv/zinas/images/upload/met.jpg

  Nu nepaliek tāda līdzena bedre pēc trieciena. Tur riņķī visiem iežiem vajadzēja būt saspiestiem un veidot tādu valni, kas it kā izspiests no apakšas uz augšu, bet te ir redzams parasts uzbērums.

  Atbildēt
 10. Krotow

  Izskatās pēc roku darba. Pārāk tīra un regulāri apaļa bedre (sorry, krāteris) ar mazu melnumu centrā (kaut kas dedzināts?). Visi pierādītie meteorītu krāteri ir vairak vai mazāk izstiepti un to apkārtne pamatīgi saārdīta.

  Atbildēt
 11. Andrejs

  Ble nu Jus taaadi meteoritu spechuki!!! Vienkarshi cepuri nost!

  http://yeinjee.com/discovery/hundreds-ill-after-peru-meteor-crash/

  Rekur velviens cilveku roku darbs.

  Atbildēt
 12. CooLynX Raksta autors

  Nja, apskatot bildes rodas pārliecība, ka tas tiešām ir roku darbs – rūpīgi izrakuši bedri, bet to ugunskuru uzkurinājuši vienā malā.

  Atbildēt
 13. StarSpace

  Andrejs: Karankasas meteorīts ir PIERĀDĪTS fakts.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Carancas_impact_event

  Mūsējiem vēl jāpamācās, lai uztaisītu “pareizu” krāteri. Lai gan… vienalga jau atkodīs. Ir lietas, ko tik viegli noviltot nevar.

  Atbildēt
 14. hren

  Tele2 izcēlies! Vispār jau par tādiem jociņiem pieņemts no sākuma gāzt pa purnu un pēc tam jau varbūt pasmieties 🙂 Interesanti cik šiem VUGD un visi pārējie iztracinātie dienesti piestādīs…

  Atbildēt
 15. Arnolds

  Šībermārketinga censoņiem no TELE2 iesaku jaunu akciju – piezvanīt mentiem un paziņot, ka saeimā ievietots spridzeklis. Būs publicitāte, kā arī piedūriens aptuveni no tās pašas operas.

  Atbildēt
 16. Dreef

  Kāpēc stulbākais? Manuprāt lielisks piemērs, kā par lētām naudiņām uztaisīt pasaules līmeņa reklāmu. Pat CNN un BBC savu reklāmu dabūja iekšā bez maksas ;-). Pat pasaules reklāmisti pievērsuši uzmanību un par to tagad raksta kā radošu reklāmas piemēru: http://www.adme.ru/creativity/2009/10/26/69521/
  Atceros, ka kādreiz amīši aktīvi mēģināja izpausties (iespējams arī tagad, bet kaut kā nekas skandalozs nav pēdējā laikā manīts) un izsolīja visādus reklāmas laukumus, piemēram, sievietei uz pieres ietetovēt uz visu mūžu Web adresi, lai reklamētu to.

  Atbildēt
 17. Artis

  Malači – forša akcija, bet ņuņņas lai iet ņuņņāt uz tevenetu, jo parasti tur visas ņuņņas apgrozās. Varēs paņuņņāt kopā ar citiem līdzīgi domājošiem.

  Atbildēt
 18. !!!

  Paldies Tele2, kuri apstiprināja manas aizdomas, ka latviešiem humora izjūtas nav vispār. Nemaz nerunājot par žurnālistiem!

  Atbildēt
 19. Andron Mc

  Neviens nekādus rēķinus un sodus nevar piestādīt ja es savā zemē izroku bedri un tajā aizdedzinu kautko. Visi var pist nahuj. Kuņasbērni neiznēsātie. Bļed dažbrīd tik ļoti gribas sdalikt vienā bedrē šitos dauņus un kropļus, apliet ar benzīnu un aizdedzināt. Latvijā situācija uzlabotos apmēram mēneša laikā (max 6 nedēļas) ja pazustu visi nedapisteņi un kuņasbērni.

  Atbildēt
 20. ragnarok

  beigu beigaas izraadiijaas karstaakaa zinja 1dienai un 2dienai, pat bbc un cnn nopubliceeja. ja meerkjis bija sacelt furoru latvijaa un pazibeet pasaules medijos, tad jau laba akcija. vakar pa eesti zinju kanaaliem arii hoaxu raadiija. malachi

  Atbildēt
 21. Artis

  stendec, tu vēl te? kapēc neesi tevenetā? Tas ka tev nav humora izjūtas, nenozīmē ka citiem tā ir pārlieku liela, bet perverso iztēli kā skatos gan esi labi apveltīts, bet tas nenozīmē, ka ar to vienmēr un ar visiem jādalās – ir tomēr lietas, kuras vajadzētu paturēt pie sevis.

  Atbildēt
 22. Vaards

  Pasākuma galvenā nianse ir tāda, ka daudzi cilvēki šim muļķīgajam jokam noticēja, ieskaitot raksta autoru Coolynxsu. Un īpaši smagi ir ar tiem, kas pārstāv nopietnas institūcijas. Viņi rīkojās pilnīgi adekvāti un respekts viņiem, bet nonāca mērēnu muļķīšu lomā.

  Tieši tamdēļ man patīk ka ir tāds 1. aprīlis. Par cik ir tāds foršs datums, tad citos datumos izveikti sabiedrību klaji maldinoši izgājieni nav gluži krimināli, bet neētiski gan.

  Atbildēt
 23. Atbalss: Atskaņas no meteorīta | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *