Mockup veidošanas rīks

Izstrādātājiem tā ir skarbā ikdiena, bet man tā bija patīkama rotaļa rīta pusē. Progress ir laba lieta. Ar šito verķi Balsamiq Mockup (maksas) var pāris minūšu laikā salipināt kopā savu ideju (uztaisīt mockupu) un parādīt to kādam citam. Var paspēlēties ar demo.

Man sanāca šāds meistardarbs.

Ieliku grāmatzīmi.

13 thoughts on “Mockup veidošanas rīks

 1. koko

  Es, kā normāls utf-8ņists arī uzreiz pamēģināju Glāžšķūņu rūķīti, bet, kā izrādās, tad mana linuksa Flash neatbalsta. Vai es atkal daru kaut ko nepareizi? :O

  Atbildēt
 2. Vilx-

  Kā izstrādātājs varu teikt, ka mockup rīki nav retums, bet šitais izceļas ar to, ka viņa mockupi izskatās “kā ar roku zīmēti”. Kas, patiesībā, ir liels bonuss, jo netehniskiem cilvēkiem (lasi: klientam un bosam), kam šo nākas skatīties, uzreiz ir skaidrs, ka tā ir tikai skice. Taisot reālistiskus mockupus nereti sanāk situācija, ka otra puse uzreiz saprot, ka tas viss jau ir praktiski gatavs, un pēc tam ir dikti neapmierināta, ka produkts vēl veselu gadu atrodas izstrādē.

  Atbildēt
 3. martinsb

  Arī es esmu šo mēģinājis. Labs rīks.
  Tomēr sauciet mani par old-school, taču es nevaru iedomāties neko labāku par A4 papīru + post-it uzlīmēm dažādās krāsās un markeri. Ja vajag sūtīt kādam elektroniski – nofotografē vai noskenē un sūti bildi.

  Atbildēt
 4. Reinis

  Balsamiq Mockups var arī nepirkt, vienīgā problēma – nav saglabāšanas iespējas un ik pa 5 min. parādās paziņojums.
  Saglabājam ar Mockup -> Export Snapshot to Clipboard
  🙂

  Atbildēt
 5. Vilx-

  Huh? Es ar Demo versiju varēju gan saglabāt. Nu, t.i. tur bija Export un Import pogas, kuras clipboardā ielika XML ar Tavu darbu. Paziņojumi pa 5min bija, bet tie jau netraucē. 🙂

  Atbildēt
 6. Vies

  Bet man patīk šis tūlis:
  http://www.microsoft.com/expression/products/Sketchflow_Overview.aspx
  Intersanta fīča ir behaviours, kā arī iespēja automātiski veidot dokumentāciju un tas, ka rezultātā tev jau ir VS projekts.

  Atbildēt
 7. Anonīms

  mana linuksa Flash neatbalsta
  ^^
  noteikti ubuntu – izmanto copu-paste.. pagaidām vienīgais risinājums, vai citu distru (mandrivai it kā nav šādas probzas), vai downgeido flash playeri uz 8 versiju.

  Atbildēt
 8. Atbalss: Mājaslapas jādizainē pārlūkā | Pods.lv

 9. Atbalss: Web dizaina skices ar Google Docs Drawing rīku | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *