MSN toolbar īpatnības

MartinS gribēja pabrīdināt par sekojošām MSN toolbar īpatnībām.

Šorīt atveru savu IE8 (ir vajadzība turēt vaļā vairākus pārlūkus), šams iedāvā atjaunot MSN Toolbar. Tā, kā man IE8 developeru paka (uz WXP), par ko neatjaunot – mazums, kas jauns. Dīvaini sajutos, kad izrādījās, ka viņam pie instalācijas ievajadzējās aizvērt ne tikai IE, bet arī FF.

Pēc instalācijas bija vēl lielāks prieks – izrādās, MSN Toolbars ieinstalējies arī FF. Protams, uzreizi disablēju tos pluginus (uninstalēt nevar), bet pēc FF pārstartēšanas MSN sākuma lapa pat nedomā pazust no IE, kaut gan uzstādīts pie atvēršanas rādīt tukšu lapu, un homepage cits uzstādīts.
Ko lai saka – kretīni tie M$ izstrādātāji….

Tā kā lieciet aiz auss.

25 thoughts on “MSN toolbar īpatnības

 1. Beaviz

  Tiesham reali sachakareja kompi, principaa butu japarinstalee tagad tas… Kretiini ir pelnijushi shadu bloga ierakstu-bridinajumu !

  🙂

  Atbildēt
 2. Anon

  Nav jau pirmā reize bija arī kaut kāds .NET štrunts ko pēc vistas (laikam otrās) servisa pakas uzinstalēšanas uzmaucās un nebija iespējams aizvākt.

  Atbildēt
 3. Andron Mc

  Es uz vienas Vistas (protams x64) nemaz SP2 nevaru uzlikt 🙂 SP1 integrēts, daži drivāri ar, bik pamests ārā liekais (nekas tāds ko vajadzētu SP2), lieku SP2, nobrēcs ka vajag Compatibility tooli, tas izrādās 90Mb 😀 Uzlieku to mēslu,lieku atkal SP2, ne sūda. Bez paskaidrojumiem – was not sucks-fully un viss. Nau jau protams nekāda vaina uzlikt patchus pa vienam, bet vienalga nepatīkami.

  Atbildēt
 4. e-remit

  Kāds te nezina, kad iznāk jaunā versija šitai MS lietai? http://lh3.ggpht.com/_BEz2tA7YEWg/SR8yAYsCdrI/AAAAAAAABmE/reOdtWX73Y4/s800/718.jpg

  Atbildēt
 5. Aizpildi visus lauciņus

  Es jums nepatikšu, bet teikšu, ka VindoU sen jau ir nokalpojis kā OS.
  Parastam lietotājam daudz izdevīgāk ir uzinstalēt Ubuntu Linux.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Ubuntu_(operating_system)

  Vienīgās problēmas varētu būt ar Winvalīdismu. Bet tā – “visu var atrast”.

  Aplistiem nebūto ko bļaut, jo viņu smukumi ir balstīti un rakstīti tieši no *nix konsolēm 😉

  Atbildēt
 6. aLz

  Aizpildi visus lauciņus – un tā mēs sākām fleimu par Windows vs Linux 😀 Kaut kādam opisa jūzerim Linux (piem. Ubuntu) ir alternatīva Windowsam, taču Linux nobāl tad, kad sākam runāt par profesionālām lietām – Photoshop, CADi u.c programmas. Un nevajag cirst, ka tam visam ir alternatīvas uz Linux…

  Atbildēt
 7. snurkee

  tieši tā pat uzvedas AOL IM, ieberzos ne pa jokam, Secunia visu aplikāciju Update tūlis, saka man esot arhaiska AIM versija, kas nāca ar kādu senu Netscape. ok, nu lai apdeito …

  u, pļa! tas mēsls bez prasīšanas iesēdās visos sērčos, salika visādus tūlbārus, nekāds uninstall nepalīdz, visu ar rokām no visurienes,stundas 4 …

  Atbildēt
 8. Reinis I.

  Linuku ir izdevīgi likt uz desktopa, ja tu lieto tikai elementāras iespējas vai arī tev ir daudz brīva laika. Jo advancētāks tu esi, jo lielākas tev būs izmaksas, pārslēdzoties starp OS.

  Ups, nejauši sāku atbildēt trollim.

  Atbildēt
 9. repto

  Nu tā kā mazi bērni..
  Atver “HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MozillaPlugins” un “HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Mozilla\Firefox\Extensions” un nodzēs visus liekos mašīnas līmeņa extensions.
  Tas ir pirmais ko parasti izdaru pēc .net instalācijas (.NET Framework Assistant for Firefox) + java quick starter

  Atbildēt
 10. Agrais

  >>repto )) izrādās, ka arī Ms jūzerim ir kautkas jazin , gluži kā linuxistam … savādāk jāraud, ak kautkādi tūli sainstalejas un nevar dabūt nost… toč – get a brain!

  Atbildēt
 11. frodits

  come on, get a menuetOS. Tikai viena diskete, viss asemblerī kodēts un varēs garināt savu krānu komentāros un sajusties daudz nekonformiskāk par visiem linuksistiem un makistiem.

  Atbildēt
 12. e-remit

  repto, stāsts nebija par to, ka to visu nevarētu novākt. Stāsts ir par to, ka nav forši, instalējot kaut kādus M$ updeitus, dabūt fīčas, ko neesi vēlējies.
  Es vēl saprotu, kad dažreiz freewari instalējot, man piedāvā yahoo toolbaru, un no tā var atteikties. No M$ FF fīčas atteikties nepiedāvā.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *