Petīcija par Rīgas bērnu tiesību aizsardzības centra atstāšanu

Oļegs palūdza nopublicēt petīciju par Rīgas bērnu tiesību aizsardzības centra atstāšanu.

Lūdzu atbalstiet RĪGAS BĒRNU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS CENTRU pret likvidāciju. Šis centrs ir ļoti nepieciešams mūsu tautai, bērniem, un to nākotnei. Par centra padarīto var daudz nerunāt, bet tiem kam viņš ir palīdzējis, zin ka tā ir vienīgā vieta valsts institūcijās kur var atrisināt problēmu, saistītu ar korumpētiem bērnu dārza rindas sarakstiem, kā arī grūtībās nonākušiem bērniem. Vai tiešām par 13 gadu centra darbību un tās nepieciešamību var atrisināt dažu nedēļu laikā, nepainteresējoties tautas viedokli? Jūsu viedoklis – ir nākotne tūkstošiem bērnu likteņiem!!!

Viņš ir viens no tiem, kam savulaik šis centrs palīdzēja.

17 thoughts on “Petīcija par Rīgas bērnu tiesību aizsardzības centra atstāšanu

 1. Olegs

  Proti žēl ka daži cilvēki, kuriem atbalsts vismaz morāli + pāris klikšķi klaviatūrai, ir mazāk svarīgi par to lai ierakstītu 13 vārdus kritisko komentāru.

  Žēl ka latvieši tiešām “balso ar kājām”… kā teica Haralds Burkovskis.
  Piemēram es zinu ka Īrijā un Anglijā tauta seko gada budžeta pieņemšanai tik pat aktuāli kā pasaules futbola cempionātam.

  Cerēsim inflācija tautu bišku uzmodrinās! 🙂

  Atbildēt
 2. Inta

  Pārdomas. Ja cilvēks kaut ko patiesi, no sirds dara, tad arī izdara. Bet te neviens nav Pārcilvēks. Kaut ko var nepaspēt, kaut kas var arī neizdoties. Ja “meklētāji” gribēs, tad sameklēs.Bet daudz ir arī izdevies un izdarīts. Par to ir gandarījums, ko nevar samaksāt ne ar kādu naudu. Sistēma ir radīta, tā darbojas labi. To vienmēr var turpināt uzlabot.
  Šai centrā nostrādāti vairāk kā 13 gadi. Nostrādāti sevi nežēlojot, savus tuviniekus reizēm pat “apdalot”. Bet strādājot ar nelaimē nonākušiem cilvēkiem jau citādi nedrīkst.
  Tiem, kuri portālā TVNET runā riebeklības par Rīgas RBTAC darbiniekiem un direktoru Jāni Gulbi nav nekādās sajēgas par lietu patieso stāvokli. Lai Jums katram mūžā gadītos tik vieds vadītājs. Ziniet, arī Saulītei ir plankumi un mums katram savi knifiņi. Vajadzētu atšķirt graudus no pelavām.Tikai pateicoties vadītāja zināšanām un nelokāmai izturībai šis Centrs vēl pastāv. Centieni likvidēt Centru slēpjas apstāklī, ka traucējam darīt nelietības.

  Atbildēt
 3. Vaards

  Uj ku pozitīva ziņa podā!

  Par laimi pats ar šo centru neesmu nekādi saskāries (tpu, tpu, tpu) bet dzirdējis sliktu esmu gana daudz. Pēdējais dzirdējums ir šeit apskatāms:

  http://www.fotoblog.lv/forum/discussion/8914/fotografet-nepilnadigas-personas/#Item_0

  Atbildēt
 4. Keyboard

  Šāda iestāde bija tikai Rīgai, jo citām pašvaldībām nepietiek naudas tādai ekstrai.
  Papildus policijai un citām instancēm vēl jo projām ir www.bti.gov.lv, kas monitorē šo tiesību ievērošanu un procesa kvalitāti.

  Atbildēt
 5. ko6ka

  Vaards: un kas tur tik briesmīgs, ka vecāki tiek brīdināti par stulbiem līgumiem, ko tie paraksta? Neredzu loģiku.

  Es uzskatu, ka bērnu tiesības ir viena no lietām, pret ko jāattiecas ar milzīgu atbildību. Par centru nav dzirdēts ne labs, ne slikts.

  Atbildēt
 6. Andron Mc

  Citāts no BTI: “Lai palīdzētu skolēniem pārvarēt iespējamās psiholoģiskās problēmas, kas saistītas ar skolasbiedra pēkšņo nāvi, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) psihologi piektdien, 11.septembrī, dosies uz Līvānu 1.vidusskolu.”

  KOA??? Kur var tādu sūdainu murgu izraut? Bērnam pis tikai mātes nāve!!!! Viņam ir pilnīgi pohuj, kaut visa tā klase nosprāgtu un viņs viens izdzīvotu, viņam nebūtu ne kripatiņas vainas apziņas! Kārtējais nekam nederigais sūdu kantoris, pilns ar parazītiskiem maukasbērniem, slauc naudu no budžeta. Psihologi bļe. LIEKĒŽI! Visi viņi ir dauņi kas neko derīgu neprot. Sektanti neiznēsātie!

  Atbildēt
 7. Vaards

  Šo lieliem burtiem pie centra sienas kā lozungu:

  Bērnam pis tikai mātes nāve!!!! Viņam ir pilnīgi pohuj, kaut visa tā klase nosprāgtu un viņs viens izdzīvotu, viņam nebūtu ne kripatiņas vainas apziņas! Kārtējais nekam nederigais sūdu kantoris, pilns ar parazītiskiem maukasbērniem, slauc naudu no budžeta. Psihologi bļe. LIEKĒŽI! Visi viņi ir dauņi kas neko derīgu neprot. Sektanti neiznēsātie!

  Venerable Andron Mak Beton

  Atbildēt
 8. Vaards

  ko6ka,

  Tās būtu labi ja tā būtu.
  Bet šie centri no neizmērojami lielās vainas apziņas par savu neizmērojamo bezjēdzību reāli mēģina piemeklēt kaites kur tādu nemaz nav. Skarbākais bija gadījums, kur MatissM (matīss markovskis) iegrabēja cietumā, jo izstādē bija viņa paša bērna bilde ar būri galvā:

  http://www.erfoto.lv/foto/displayimage.php?album=search&cat=0&pos=45

  Daž’da veida iedomāto bērnu tiesību iedomātā aizstāvēšana panāk to, ka pieaugušie no tiem bērniem norobežojas, tobiš, es neeju klāt svešiem bērniem, kas taisa sūdus. Man, kā mūslaiku vecim nav tādas sajūtas, ka būtu jāpieiet un vainīgos 8-10.gadniekus jāpaņem pie dziesmas (par spēļu laukumiņa bojāšanu).

  Bet savā bērnībā atceros, ka sīkie tikai tā baidījās no katra garāmejoša “veča”, kurš noteikti izmantos iespēju neģēļus pārmācīt. Tagad tas tiek zaudēts – pakāpeniski zaudēta tiek pēctecība – ka sīkie mācās no sabiedrības un sabiedrība māca sīkos.

  Atbildēt
 9. Vaards

  > – ka sīkie mācās no sabiedrības un sabiedrība māca sīkos.

  Tobiš, arī sīkie baidās no visādiem večiem un nav tādu variantu, ka “vecis” no stroikas sīkos varētu pavizināt ar smago. Parādīt kā ceļamkrāns darbojas u.c. miljoniem netveramas lietas, ko bērnam no sabiedrības būtu jāgūst. Bet viņš tiek iebaidīts – maņjaki, monstri, baidies. Gadā desmitreiz tas sīcis izkrīt pa logu un tikai vienreiz šo kāds neģēlis nomušī. Bet baidīšanās no neģēļa tomēr tiek smadzenēs iepotēta pa skarbo.

  Atbildēt
 10. e-remit

  Kolēģis, kurš jau kādus desmit gadus UK dzīvo, stāstīja gadījumu:
  Autobusā iekāpj divas meitenes, un nedomā par biļeti maksāt. Tā rezultātā šoferis atsakās braukt tālāk, kamēr šamās nesamaksās. Meičas nedaudz paālējās autobusā un tad izdomāja kāpt ārā, pa ceļam viena no viņām uzspļāva šoferim. Kad autobuss brauca tālāk, vēl tā labi iespēra pa autobusa sāniem.
  Protams, neviens no pieaugušajiem pat neaizrādīja viņām, jo tad var atrauties no bērnu tiesību aktīvistiem. Turklāt tādiem bērniem lai kāds neiedomājas pirkstiņu piedurt, kaut vai vienkārši no autobusa izmest – uzreiz kriminālā atbildība.
  Diemžēl drīz arī pie mums tā būs…

  Atbildēt
 11. Andron Mc

  Tādam nozilināt dirsas tā ka nevainību zaudē! Ble. Debīli bērni ir vienkārši jānošauj un jāizmet izgāztuvē lai ražo metānu (vai etānu?)

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *