8 thoughts on “Video klips trakiem braucējiem

 1. Wth

  Sūds par gramatikas kļūdām. Skarbi un patiesi. Bet diemžēl, cik vismaz es apkārt skatos, vidējais statistiskais cilvēks kamēr pats uz jumta nav pabijis, nesaprot, par ko tajās briesmīgajās bildēs iet runa.
  Tā arī nesaprotu, bračka vai nu vienkārši pieauga, vai dzīves uztveri tomēr mainīja tas, ka fūrā ielika (brīnumaini, bez traģiskām sekām), bet kopš tās avārijas viņš brauc daudz daudz savādāk…

  Atbildēt
 2. edGars

  mani nepaņem šie klipi. Varētu izskatīties, ka esmu stulbs, bet pašam tā neliekas. Pašam liekas, ka esmu nejēgā gudrs.
  pīs (lis)

  Atbildēt
 3. Vaards

  Edgar, nepaņem videoklips, tad paņems…

  Labi, pīs 🙂

  Videoklips, protams, ir labs. Bet tajā atainotās situācijas spēt paredzēt un pieļaut PIRMS to notikšanas, var tikai pēc daudzu gadu intensīvas braukšanas. Un pat tas nepalīdz. Es, piemēram, apzinos, ka esmu salīdzinoši agresīvs braucējs. Arī pieredzējis braucējs. Esmu nobraucis tūkstošiem kilometru arī ārzemēs. Bet šī gada aprīlī vairāku tūkstošu km ceļojums pa Turcijas kalnu ceļiem mani pārsteidza nesagatavotu – atklāju, ka uz 100-110kmh braucot pa taisnu, smuku ceļu, redzamība ideāla, ātrums normāls, apkārt pilnīga stepe, viens pats esmu uz ceļa ar ieslēgtiem tālajiem uguņiem, nakts vidus… Uz vienu zibsni novērs uzmanību, un nākošajā sekundē tu pasēj tikai noraustīties pie stūres, jo Tev virsū “lido divi zirgi”, kas no pļavas izgājuši uz šosejas, jo iet mājās – otrā pusē neliels zemes celiņš. Nevis izskrējuši, bet izgājuši. Nedaudz parāvu auto uz kreiso pusi, apdulinošs blieziens, stikli matos, kaucošas bremzes un jau esmu apstājies pretējās braukšanas joslas zālienā, ikurāt pirms nogāzes.

  Man un sievai viss beidzās veiksmīgi, bet zirgs vēl kādu laiku mēģināja piecelties. Nepatīkami bija pieiet viņam klāt, ieskatīties nesaprotošajās lielajās acīs un nezināt ko darīt. Apstādinātais auto ar turku celtniekiem palīdzēja vismaz to zirgu novilkt nost no šosejas, izsaukt policiju u.t.t. Un tā tas zirgs tur gravī palika.

  Atbildēt
 4. Grrr

  Tā mēdz gadīties un “paņem” vai “nepaņem” tur neko nemaina un ar stulbumu vai mazāku stulbumu, ko mēdz saukt par gudrību, tam arī nav nekāda sakara.

  Atbildēt
 5. Tvinky

  Paldies par video, dažus nebiju redzējis. Manu pēdējo apgādnieku, mammu arī šāds vadītājs nosita (apdzenot trīs fūras tur, kur ir nepārtraukta līnija, miglā un tādā kā nokalnē)… Pat vakar, dodoties uz Rīgu no Jēkabpils mani gandrīz 3 reizes nosita (braucu ar motociklu):
  1) Pretī brauca fūra un viens sadomāja viņu apdzīt, ieraugot mani tur pat pretī viņš turpināja apdzīšanu, nebremzēja un nelīda atpakaļ. Nezinu kā, bet mēs uz tā ceļa pamainījāmies trijatā veiksmīgi, gan fūra, gan tas jāklis un es.
  2) Iebraucot Rīgā, ja nemaldos pa Maskavas ielu braucot, ir trīs līnijas, pa kurām var doties uz priekšu. Braucu vidējajā un viens tirliņš labajā pusē sadomāja šķērsot visas divas un nokļūt kreisajā pusē. Tā arī atstāja mašīnu man priekšā, ka apbraukt nevarēja – par laimi piebremzēju.
  3) Vēl Rīgā gonkotāju pilns cik sapratu… Braucot pa to pašu vidējo līniju un apbraucot kādu kanalizācijas lūku, mani vienkārši paņem un apdzen pa manu pašu līniju. Es tak tik pat labi varēju atgriezties atpakaļ vidū un būtu šaize, jo tādus skrējējus uz 90 nemaz negaidu, jo braucu uz pieļaujamo 70, vai cik tur bija.

  Laikam tādi lohatroni saprot tikai kad sūdus ir savārījuši…

  Atbildēt
 6. Vaards

  Tvinky, spriežot pēc Taviem tekstiem esi iesācējs. Iesācējs uz moča un nespējīgs rēķināties ar situāciju uz ceļa – slikti. Bet ja nopietnāk, tad vistraģiskākā statistika ir jauniešiem, kas brauc ar visāda veida rūcekļiem jau divus līdz piecus gadus. Tie ir klasiskie Latvijas nomirēji. Ja sevi pie tādiem vari pieskaitīt un tev vēl ir mocis(!), kas kombinācijā mocis=fūre; mocis=mikriņš; mocis= džips; vai mocis=zapiņš rezultēsies pirmējiem kā nedaudz noskrāpēta krāsa, salocīts skārds vai nedaudz caura riepa, tev attiecīgi viss jāskaita salauztu kaulu laukuma vienībās.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *