Paslēp torrentus PNG bildēs

Tieši to arī piedāvā jaunais serviss Hid.im, kas konvertē torrent failu PNG bildē, kuru pēc tam var konvertēt atpakaļ.

TorrentFreak izskaidro šī servisa jēgu.

“It is an attempt to make torrents more resilient,” Michael told TorrentFreak. “The difference is that you no longer need an indexing site to host your torrent file. Many forums will allow uploading images but not other types of files.”

Hiding a torrent file inside an image is easy enough. Just select a torrent file stored on your local hard drive and Hid.im will take care the rest. The only limit to the service is that the size of the torrent file cannot exceed 250KB.

Once the torrent is converted you can easily share it via image hosting services or social networking sites that don’t allow the uploading of .torrent files.

Šī ideja ir veca kā pasaule, jo savulaik es pats spēlējos ar bildēm, kurās slēpu iekšā ZIP (toreiz populārākais formāts) arhīvus ar parolēm. Tā kā pederastu apvienības uzbrūk, tad jāmeklē veidi kā legāli izplatīt torrentus.

24 thoughts on “Paslēp torrentus PNG bildēs

 1. PM

  Ideja tiešām veca, savulaik bija populāra viena programma (vairs neatceros nosaukumu), kura atļāva vienā bildītē (jpg) sapakot kaut vai 100 failus, nekāda ierobežojuma faila izmēriem arī nebija. Plus vēl varēja uzlikt paroli. Un tikai tas, kas zināja paroli, varēja no jpg faila izvilkt ārā tur paslēptos failus.

  Atbildēt
 2. esuntu

  Īsti nesaprotu jēgu. Jo attēli ir baigi piņķerīga lieta. Ne visur viņus atļauj. Tur, kur atļauj, viņus mēdz saspiest mazākus, līdz ar to info arī zūd. Turklāt visiem ieraugot šādu attēlu būs skaidrs kas tas par zvēru.

  Nebūtu vienkāršāk uztaisīt sistēmu kā tinyurl.com? T.i. iedodu jamiem torrent failu un jamie pretī man max 10 garu simbolu virknīti. To tad arī dāļāju apkārt..

  Atbildēt
 3. CooLynX Raksta autors

  esuntu, joks ir tāds, ka bildes var nohostēt dažādās vietās un tās var arī iemest forumos. Attiecīgi atkrīt nepieciešamība pēc galvenā hostera, kur stāv saite. Tas ir lieliski, ja ir decentralizēta sistēma.

  Šobrīd es šo te vairāk uztveru kā tādu izklaidi.

  Atbildēt
 4. Didulis

  –>> esuntu: nav runa par public image gallery lapām, kuras veido thumbnail un savādāk apstrādā bildes. Runa ir par forumiem, kur bildes var pievienot kā reply attachment.

  Atbildēt
 5. BlackHalt

  Tik pat labi var izmantot vienkāršas JPG bildes:
  Te gan nav .torrent faila informācija, bet ideja jau nemainās:
  http://bh.deals.lv/_tmp_/slepenaa_bilde.jpg

  Atbildēt
 6. Mut

  Neiebraucu.
  No kā mēs slēpjam .torrent failus? No sliktajiem onkuļiem? Tad risinājums nav .torrent faila slēpšanā attēlā vai dajebkurcitur. Ja kādā forumā ir atrodama informācija, ka attēls “aigars_and_ainars_naked.png” satur torrentu vai “kautkointeresantu”, tad arī onkuļiem šī informācija ir pieejama. Savukārt, ja kāds forums neļauj pievienot .torrent failus, tad lai šis forums iet dirst, jo mums tur nekas nav darāms, jo, ja arī mēs savu .torrent falu ieslēpsim kādā attēlā vai pass protected 7z failā, mums būs pārējiem jānorāda, kā līdz tam tikt, kas onkuļiem arī būs lasāms.
  Ja mēs baidāmies, ka mājas datorā varētu tikt atrasti .torrent faili, tad aši liekam TrueCrypt un mierīgi sūcam alu, nevis pisam sev prātu ar mistiskiem attēliem.

  Atbildēt
 7. DingoTM

  mut – nu principā te var minēt Roršarha testus – katrs redz kautko citu, un tikai “autors” [lasi – hid.im] zin kas tas īsti ir… “Onkuļi” var ķert uz muļķi daudzus, līdz nesatiksies ar _labu_ advokātu [_tiesiskā_ valstī]. Jo pie mums īsti nestrādā “nevainības prezumpcija” – ja prokurors/izmeklētājs uzstās lai pasaki zip’a paroli un tu stāstīsi, ka esi to aizmirsis – 99% gadījumu tev piešūs to, ka failā ir valsts noslēpums un tu esi noziedznieks…
  Bet šajā gadienā kamēr likumos netiks definēts steganogrāfiskās informācijas jēdziens un tās līdzvērtība tekstuālai – “onkuļi” var atpūsties.

  btw – tikko sāka parādīties lāzerprinteri, ja nemaldos HP pieteica patentu informācijas uzglabāšanai – morzes/svitrkodu sīki ķeburiņi uz A4 lapas – viena lapa laikam bija ap 100kb. Toreiz likās – revolucionāri un lēti 😉

  Atbildēt
 8. Didulis

  –>>DingoTM: Tajā Blackhalt dotajā Wikipedia linkā kā reizi ir pieminēts šis steganogrāfijas mehānisms lāzerprinteriem – uz katras lapas tiek uzdrukāts printera sērijas numurs, kā arī datums un laiks, kad izdruka veikta.

  Atbildēt
 9. TokRa

  http://mobilecodes.nokia.com/create.jsp?terms=accepted

  Ne visai garus tekstus var kodēt standarta veidā ar QR attēlu kodiem.

  Atbildēt
 10. PM

  Atcerējos, kā sauca to labo progu, ar kuru varēja paslēpt failus bildītēs. Tā ir camouflage:
  http://camouflage.unfiction.com/

  Atbildēt
 11. noisex

  ideja veca kaa pasaule..savulai ari esmu slepis exe failus bildes 😉 …tapat piemeram uz winas (ntfs) var paslept easy 1a failaa otru failu (2i striimi)

  Atbildēt
 12. N.R.

  “legāli” lol 🙂 par ideju protams žetons. žēl ka online serviss, labāk kādu progu būtu uzcepuši jas torrent iekš bildi enkodē.

  Atbildēt
 13. N.R.

  o jā, QR kodi ir vēl labāk! Tiesa gan tikai “Max. 2,953 bytes”, bet toties ar telefona kameru var nolasīt. Izplati torrentus kaut ar stenciliem stacijas tuneļos, lai palaistu download – nofočē 😉

  Atbildēt
 14. Argh

  Torents ir tikai norāde uz to kur fails ir.. failu slept zem jpg var tikai tur, kur var nohostēt 1:1 oriģinālā… i to zem limita. Kaut kādu XP.iso neiebāzīsi.

  Atbildēt
 15. Atbalss: Kā sadraudzēt datoru ar magnet (torrent) adresēm | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *